PDA

Arată versiune întreagă : Campionat - Liga I - editia 2007/2008

sorin
25.07.2007, 11:49
Deschid acest topic pentru a discuta pe marginea primei divizii a campionatului romanesc, editia 2007-2008, care incepe la sfarsitul acestei saptamani, pe 28 august.

Pentru a ne face

25.07.2007, 17:12
tocmai cand incercam sa ma loghez azi la 1.35pm a cazut netul in zona. am vazut numai jumate dinseriile de 11 metri. totusi bravo Danciulescu, bravoDinamo aia inseamna sa vrei sa dai gol cu orice pret.asa sa faci si in liga sa imi stea sufletul

tare greu mai e fara fotbal intr-adevar

27.07.2007, 18:23
Nici nu a inceput bine campionatul ,ca Steaua a si primit un penalty gratuit in min 15 din primul meci. patetic!!!! apoi satelitul Stelei Gloria Buzau are prima 20 mii de euro de fes pt victorie cu Dinamo oferita de Becali de parca zici sa ar lua cupa UEFA. Toti adversari lui Dinamo si Rapid eventual CFR vor juca pe prime triple anul asta.Sunt curios ce o sa fie cand vajuca Gloria Buzau -Steaua ...sa se dea pe ESPN pe Eurosport.In fotbalul din Romania se poate intampla absolut orice cu voie buna,pacat ca avem fotbal bun. Iar Becali care a restartat fotbalul romanesc prin incapatanarea de a nu vinde jucatorii pe nimic il va impute mai rau de cum a fost

08.09.2007, 04:30
stiu ca nu avem sanse la campionat dar imi doresc din tot sufletul sa facem o figura frumoasa ! http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons7/8.gif

http://img179.imageshack.us/img179/8470/2teambig2jrjp4.jpg

lordul
28.09.2007, 07:03
PRONOSTICURI, Runda 9 (29/30 sept.2007)

CFR Cluj v Dinamo 1-1
Ceahlaul v Rapid 1-1
Otelul Galati v Univ Cluj 3-1
Poli Iasi v Pandurii 1-0
Univ Craiova v Dacia Mioveni 1-0
Steaua v FC Vaslui 2-0
Poli Timisoara v Gloria Bistrita 2-1
Farul Constanta v Unirea Urziceni 1-0
Gloria Buzau v UT Arad 1-1

lordul
28.09.2007, 07:09
Nici nu a inceput bine campionatul ,ca Steaua a si primit un penalty gratuit in min 15 din primul meci. patetic!!!! apoi satelitul Stelei Gloria Buzau are prima 20 mii de euro de fes pt victorie cu Dinamo oferita de Becali de parca zici sa ar lua cupa UEFA. Toti adversari lui Dinamo si Rapid eventual CFR vor juca pe prime triple anul asta.Sunt curios ce o sa fie cand vajuca Gloria Buzau -Steaua ...sa se dea pe ESPN pe Eurosport.In fotbalul din Romania se poate intampla absolut orice cu voie buna,pacat ca avem fotbal bun. Iar Becali care a restartat fotbalul romanesc prin incapatanarea de a nu vinde jucatorii pe nimic il va impute mai rau de cum a fost

Claudiunj - la Dinamo, problema mare este cu actionarii. Prea multi! Bine ca am scapat de Netoiu , singurul dintre actionari care merita incredere si a facut decizii corecte , cred ca e Badea. Asa va fi inca mult timp, instabilitate, e mai rau decit la aurolaci. Becali le-a cumparat locul in CL , altfel CFR Cluj batea in "Groapa" , aminteste-ti ce doreau suporterii anul trecut : Sa le dam meciul celor de la CFR smileys/smiley36.gif

28.09.2007, 09:06
stai ca Steaua joaca cu Arsenal in UCL marti. n ici nu mai tin minte de cateori steaua a jucat in UCL...pe cand la dinamo e f usor de tinut minte NICIODATA. Dinamo vine dupa 1-2 in groapa cu necunoscutii de la elsborg. de ce nu puteti voi sa vorbiti de dinamo fara sa amintiti si de steaua? asta n-am inteles niciodata.

Iar despre actionari as prefera oricand sa se faca schimb. Sa vezi caini rosii care behaie...smileys/smiley36.gif

lordul
28.09.2007, 12:09
Iar despre actionari as prefera oricand sa se faca schimb. Sa vezi caini rosii care behaie...smileys/smiley36.gif

ha ha ha ... sa vezi mutatie genetica atunci ! ciinii behaie si oile latra (la luna..) smileys/smiley36.gif Cit despre Arsenal , n-are nevoie sa-i bata pe steaua cu mai mult de 2 sau 3 goluri diferenta. smileys/smiley4.gif