PDA

Arată versiune întreagă : Caut o buna prietena!

Bellina
25.06.2007, 17:51
O cheama Ioana Singer(fosta Tudor),are cineva vre-o informatie,un numar de telefon?Ultima data cind am vorbit cu ea locuia in cartierul Cringasi din Bucuresti.Multumesc anticipat pentru orice informatie.

Astept vesti bune pe PM.

Bellina
22.01.2008, 07:17
Lucreaza cineva la cdi.ro din Bucuresti?Vreau sa aflu cit mai multe informatii despre aceasta firma,adresa,numere de telefon.Persoana pe care o caut lucreaza la cdi.ro si am nevoie de cit mai multe informatii!!!

Orice informatie este bine venita!

sorin
22.01.2008, 08:28
Bellina, ai incercat http://www.paginialbe.ro?

Bellina
22.01.2008, 13:35
Am incercat si nimic...smileys/smiley19.gifUltimul mail pe care l-am primit de la Ioana avea partea finala.......@cdi.ro,de (finala.......@cdi.ro,de) aceea am presupus ca este numele firmei lacare lucreaza,personal nici nu stiu ce inseamna "cdi"?Am inteles ca are sediul in Militari.

Inca mai sper ca cineva sa aiba informatii utile!!!

Bellina
10.03.2008, 10:35
Vreau sa mai scriu citeva detalii,poate cineva o cunoaste pe Ioana si-mi poate da informatii despre ea!

A locuit in cartierul Cringasi.A avut o masina Alfaromeo alba.A lucrat la CasualBasic.A fost casatorita cu Marius Tudor,au divortat acum 3 ani.Lucreaza tot in domeniul confectiilor,am inteles ca este o firma cu sediul in Anglia.Avea o prietena Eliana Georgescu.Cam atit imi aduc aminte deocamdata.

Va rog mult sa-mi dati orice informatie,in luna Iunie vin in tara si as vrea sa dau de ea.Inca o data,se numeste IOANA SINGER(fosta TUDOR)

PS:Exista in Romania un fel de "evidenta populatiei"?Un site,link unde poti pune numele persoanei pe care o cauti si iti este data adresa sau numar de telefon,orice informatie utila?

Va multumesc pentru orice informatie!!!

Bellina
13.03.2008, 10:55
Am dat de Ioana si sint f.f. fericita!!!

sorin
13.03.2008, 11:00
felicitari! spune-ne cum, pentru ca e posibil sa maifie si altii in situatia tasi sa le fie de folos unele sfaturi de la cineva care a trecut prin asa ceva.

Bellina
20.03.2008, 12:59
M-a contactat ea pe ym!

sorin
20.03.2008, 14:55
ciudat. nu am vazut sa-ti fi dat id-ul tau de ym si nici la profilul tau nu se vede. smileys/smiley92.gifin fine, nu-i treaba mea. credeam doar ca ai informatii care pot ajuta si alti forumisti.