PDA

Arată versiune întreagă : MARTA & GIANINA BORLOVAN

lukluky
14.06.2007, 01:59
Buna, eu sunt din Romania,si caut pe o matusa ,care a locuit in Sacramento pana anul acesta cand s-a mutat in San.Antonio.

De cand s-a mutat nu mai stiu nimic de ea.

numele ei este Marta G.Borlovan,si fata ei se numeste Gianina.

daca cineva stie ceva il rog mult sa ma ajute(O ADRESA SAU UN NUMAR DE TELEFON.)

multumesc anticipat.

sorin
14.06.2007, 03:32
Incearca aici (http://www.zabasearch.com/query1_zaba.php?sname=Marta%20Borlovan&state=ALL&r ef=$ref&se=$se&doby=&city=&name_style=1)

23.06.2007, 20:51
Am prieteni multi in San Antonio. Te rog scrie nr. tau de telefon unde poti fi contactata sau o adresa. Evident si numele real al tau. Le voi lua si promit sa o contactez ptr a lua ea legatura cu tine, numaidaca ea doreste. Eu sunt din Arizona si am locuit 7 ani in Sacramento, Ca.

editat de sorin: te rog scrie cu caractere normale, ca ne dor ochii de la litere de juma' de metru. ignorarea repetata a avertismentelorva duce la suspendare.

Pisoi
24.06.2007, 06:15
lukluky, chiar daca acest forum este public, nu este necesar sa-ti dai numele real sau numarul de telefonsmileys/smiley2.gif...cine vrea sa te ajute o poate face si fara sa-ti cunoasca datele personalesmileys/smiley14.gif

24.06.2007, 21:16
Uite ca trebuie sa te contrazic ...din experienta. Sigur, ca nu e nevoie de numele real sau de nr de telefon; dar de ce as scrie eu la cineva care are nevoie de mine , doreste sa ma intalneasca dar ...nu are curajul sa spuna cine este? Unde-i logica?

Poate macar sa dea o adresa de email care sa o foloseasca doar ptr acest anunt ( nu cea personala...).Ma rog eu una nu as contacta doar pe...luklukysmileys/smiley14.gif