PDA

Arată versiune întreagă : caut persoana

04.06.2007, 10:58
caut o prietena pe numele de Tatiana Barbu fosta Tatiana Paulet,stiu ca e in USA California sau Arizona,dar am pierdut legatura cu ea.cine stie sau o cunoaste?e casatorita si are doi copii un baiat Nicholas si o fetita Giulia.apreciez orice ajutor.smileys/smiley1.gif

sorin
04.06.2007, 11:03
Vezi aici (http://yellow.whitepages.com/1005/log_feature/pers_search_w_email/search/FindPerson?firstname_begins_with=1&firstname=Tatia na+&name=Barbu&city_zip=&state_id=United+States&de fault_listing=phone&extra_listing=mixed)Din pacate nu e listat si numarul de telefon, dar poti trimite o scrisoare.

04.06.2007, 11:44
Buna Sorin.M-am uitat da o adresa,dar nu prea stiu ce sa fac in continuare.........sunt mai noua...smileys/smiley1.gif

16.06.2007, 02:52
Buna Sorin.M-am uitat da o adresa,dar nu prea stiu ce sa fac in continuare.........sunt mai noua...smileys/smiley1.gif

Hei Sorine...ce istet mai esti! Dar de unde stii tu ca Fam Barbu vrea sa fie contactata? Eu te-as ruga sa nu mai faci servicii gratuite cand e vorba de "informatii private" SINCER...NU TREBUIE SA TE SUPERI DOAR TREBUIE SA GANDESTI DE DOUA ORI INAITE DE A FACE UN LUCRU.ASTA PANA NU E PREA TARZIU. SPER CA NU TE-AI SUPARAT.SI DACA ...DA, O SA-TI TREACA.

angeline
16.06.2007, 05:15
hei minagiulia</span> ce tupeu ai !
...dar daca datele sunt publice ce te doare pe tine istetimea lui sorin </span>? smileys/smiley2.gif

ps</span> niciodata sorin</span> nu a facut exces de zel angajand un detectiv particular pentru a gasi o persoana si sa posteze adresa asa ca mai bine gandeste-te de doua ori pana scrii o data smileys/smiley2.gifsmileys/smiley36.gif

fifi
16.06.2007, 16:08
hey angeline,

ca sa vezi ce tupeu am si eu punand urmatoarea intrebare: "daca, cumva, minagiulia este exact persoana cautata si anume Tatiana Barbu" ?! daca, saraca este extenuata de mesajele, scirosrile prietenilor care suna cam in felul asta:"hei, prietena mea de acum o suta de ani, esti in state, esti ajunsa, hehenu-mi trimiti si mie niste bani?! dar nu asa o suta doua de $$ ci de la o mie in sus ca aici in ro viata e tare grea...sau...nu ma iei si pe mine acolo in state la tine ca daca tu nu te intorci tare bine trebe sa-ti mearga pe-acolo..."

eu cam asa gandesc: daca o ruda, mama,/tata, sora/ frate, var/verisoara intreaba de unul disparut in lumea larga se merita oarece ajutor umanitar in gasirea ei/lui dar...

cand vin prieteni, colegi din liceu, scoala generala, gradinita... de ce i-ar(ne-ar) cauta?! ca sa-i intrebe de sanatate? pai daca e asa ar aparea altfel mesajele lor si anume ceva de genul: "am cunoscut acum...(100 de ani) pe X, nu mai stiu nimic de el/ea dar daca prin aceasta cale va ajunge la mesajul meu si are bunavointa sa-mi raspunda i-as fi recunoscator, lui/ei sau celor care il/o cunosc si-i pot transmite mesajul si salutarile mele."

noi insa smileys/smiley18.gifle dam adrese, nr de telefoane, fara sa ne gandim macar o clipa in ce situatie de viata este persoana cautata si ce impact poate avea in viata ei/lui un telefon aiurea sau o scrisoare deloc la locul ei...

chiar ajutam in cazul asta?! facem bine?! cui?! de unde stim?! smileys/smiley18.gif

sorin
16.06.2007, 17:58
Hei Sorine...ce istet mai esti! Dar de unde stii tu ca Fam Barbu vrea sa fie contactata? Eu te-as ruga sa nu mai faci servicii gratuite cand e vorba de "informatii private"

te sfatuiesc sa studiezi orice sursa care poate sa te inspire intre a vedea diferenta dintre "privat" si "public" si apoi sa incerci sa iesi in evidenta pe un forum. era o vorba parca de genul "daca taceai, filosof ramaneai" smileys/smiley2.gif

SINCER...NU TREBUIE SA TE SUPERI DOAR TREBUIE SA GANDESTI DE DOUA ORI INAITE DE A FACE UN LUCRU.ASTA PANA NU E PREA TARZIU. SPER CA NU TE-AI SUPARAT.SI DACA ...DA, O SA-TI TREACA.

nu, nu ma supar, dar sa-mi promiti ca nici tu nu te superi cand iti voi interzice accesul pe forum. urmatorul cartonas e rosu, iar daca te superi, o sa-ti treaca. smileys/smiley4.gif

18.06.2007, 20:36
hey angeline,

ca sa vezi ce tupeu am si eu punand urmatoarea intrebare: "daca, cumva, minagiulia este exact persoana cautata si anume Tatiana Barbu" ?! daca, saraca este extenuata de mesajele, scirosrile prietenilor care suna cam in felul asta:"hei, prietena mea de acum o suta de ani, esti in state, esti ajunsa, hehenu-mi trimiti si mie niste bani?! dar nu asa o suta doua de $$ ci de la o mie in sus ca aici in ro viata e tare grea...sau...nu ma iei si pe mine acolo in state la tine ca daca tu nu te intorci tare bine trebe sa-ti mearga pe-acolo..."

eu cam asa gandesc: daca o ruda, mama,/tata, sora/ frate, var/verisoara intreaba de unul disparut in lumea larga se merita oarece ajutor umanitar in gasirea ei/lui dar...

cand vin prieteni, colegi din liceu, scoala generala, gradinita... de ce i-ar(ne-ar) cauta?! ca sa-i intrebe de sanatate? pai daca e asa ar aparea altfel mesajele lor si anume ceva de genul: "am cunoscut acum...(100 de ani) pe X, nu mai stiu nimic de el/ea dar daca prin aceasta cale va ajunge la mesajul meu si are bunavointa sa-mi raspunda i-as fi recunoscator, lui/ei sau celor care il/o cunosc si-i pot transmite mesajul si salutarile mele."

noi insa smileys/smiley18.gifle dam adrese, nr de telefoane, fara sa ne gandim macar o clipa in ce situatie de viata este persoana cautata si ce impact poate avea in viata ei/lui un telefon aiurea sau o scrisoare deloc la locul ei...

chiar ajutam in cazul asta?! facem bine?! cui?! de unde stim?! smileys/smiley18.gif esti super inteligent FIFI !!!!!100 de puncte. Exact cum spui tu....in primul rand daca aceasta catwoman ar fi fost sincer interesata sa reia legatura " cu fosta prietena" ar fi intrat zi de zi pe forum sa vada ce poate afla dar...pauza. Ultima ei conectie ar fost pe 14 iunie...SO ???? Iar in al doilea rand chiar nu e cazul sa faci publice adrese si telefoane...." Sorinel" are cu adevarat nu numai excas de zel dar si...lipsa bunului simt de a raspunde pe acest forum. Cu sau fara " cartonasele lui rosii eu ma simt oricum SUPER...Thank You !....

18.06.2007, 20:44
hei minagiulia ce tupeu ai !
...dar daca datele sunt publice ce te doare pe tine istetimea lui sorin ? smileys/smiley2.gif

ps niciodata sorin nu a facut exces de zel angajand un detectiv particular pentru a gasi o persoana si sa posteze adresa asa ca mai bine gandeste-te de doua ori pana scrii o data smileys/smiley2.gifsmileys/smiley36.gif

Ce visezi la detectivi???? smileys/smiley36.gif

"Ingeras negru"smileys/smiley7.gif....?????? uite chiar nu am tupeu. Pur si simplu nu este corect sa dai relatii de o anumita persoana fara in prealabil sa-i ceri acordul....Daca nu cunosti Codul bunelor maniere.....asta este altceva...smileys/smiley11.gifMai ai oricum de invatat...Soryyyyyyyyyyy....

Trist, dar...adevarat.smileys/smiley19.gif

divo
18.06.2007, 21:18
Sa ceri acordul sa dai informatii publice?Etenahh!!! 4 postari..si deja ai dat cucapul de noptiera!!!!smileys/smiley36.gif

18.06.2007, 23:36
Sa ceri acordul sa dai informatii publice?Etenahh!!! 4 postari..si deja ai dat cucapul de noptiera!!!!smileys/smiley36.gif

Ma gandesc daca celelalte ...443 postari au fost mai bune ca aceasta....SINCER NU CRED. MAI BINE... SCOATE-TI NOPTIERA DIN CAMERA ! ha ! ha ! ha !smileys/smiley32.gif

sorin
19.06.2007, 01:47
minagiulia a fost suspendata de pe forum pentru ignorarea avertismentelor precedente si continuarea comportamentului agresiv la adresa forumistilor.

angeline
19.06.2007, 05:10
<a id="zoomedLink" href="java&#115;cript%20void0;" title="Click to zoom out." target="_blank" target="_blank">
</a>http://img.photobucket.com/albums/v235/SmileyMags/Moods/Happy/Spin3.gif (java&#115;cript%20void0;) Uups</font> </span>! inca o iubire (prietena) pierduta</span> smileys/smiley2.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

fifishor</span>, scenariul tau este doar o varianta din + infinitul de motive de a cauta ca cineva sa reia o relatie si ma uimiti mereu ori de cate ori invocati puterea banului smileys/smiley2.gif

ps</span> ce parere ai daca intamplator aflam ca datoreaza un sac de bani persoana cautata ? smileys/smiley2.gif tot atat de justificata ii poate fi si atunci ruperea totala a relatiilor si banuiesc ca tot de bun simt tine sau nu?! smileys/smiley1.gif
<a id="zoomedLink" href="java&#115;cript%20void0;" title="Click to zoom out." target="_blank" target="_blank">
</a>

sorin
19.06.2007, 06:06
<B style="mso-bidi-font-weight: normal">minagiulia[/B] re-aparuse clonata si a continuat pe acelasi ton. pentru ca nu am timp sa ma joc, am sters si mesajul si clona. daca vrea sa continue, n-are decat. e mai usor pentru mine sa sterg un cont, decat pentru cineva sa si-l creeze.smileys/smiley2.gif

orice problema se poate rezolva pe cale amiabila, ceea ce ar fi trebuit sa faca de la inceput.

fifi
19.06.2007, 07:41
angeline, nu m-ai convins nici acum, cat despre ce spui tu de invocatul puterii banului inseamna ca esti chiar inocenta dar tu crezi ca toti sunt ingerasi ca tine?! hehe...habar nu ai...

cat despre faza cum ca ar fi cautata persoana pt ca datoreaza bani, fii serioasa fiind la capete opuse de lume, ce-i poate face, nici caii de la bicicleta nu-i poate lua. next? smileys/smiley1.gif

de fapt eu nu de la tine asteptam raspunsuri ci de la sorin pentru care vad ca sunt invizibila... smileys/smiley18.gif

daca sunt informatii publice, de ce nu puneti adresele motoarelor de cautare www.whitePages.com (http://www.whitePages.com), www.canada411.ca (http://www.canada411.ca) si apoi sa se descurce fiecare, adica stiu sa-si faca un cont aici pe forum, stiu sa deschida topice noi dar nu stiu sa dea search? dar de ce sa se omoare cand e sorin aci, ca doar ce alta treaba mai are...

si colac peste pupaza, dupa ce-i da adresa si-i spune sa-i trimita scrisoare, ea intreaba ca ce sa faca mai departe, pe asta n-o consideri, sorine ,bataie de joc fata de munca ta? smileys/smiley18.gifsau nu cumva ti-a si trimis pm sa te roage frumos si cu zambetul inocent pe buzite sa-i scrii tu prietenei sale? ca poate e mai ieftin timbru din state... smileys/smiley11.gif

dati voi o explicatie la astea ca eu am incercat toate variantele sa-i disculp si tot la parerea mea initiala raman.

ma rog, nici ca ma astept la vreun raspuns logic si motivat si poate restul forumistilor sunt de acord cu asa ceva din moment ce nu zic nimic, eu cel putin mi-am spus parerea sincera si fara nici un alt scop ascuns, cu riscul sa fiu si eu data afara de pe forum. smileys/smiley5.gif

angeline
19.06.2007, 11:00
fificutza</span>, de data asta nici tu nu mai convins ! de ce ar trebui sa fie vorba ca un roman plecat peste ocean sa se teama sa fie gasit ca ar avea respectivul/va pretentii de cadouri si bani ?!smileys/smiley5.gif
un caz concret : o "d-na" a botezat doi baieti ai aceleasi familii, prin urmare si-a asumat constienta si de buna voie aceasta nobila virtute si sarcina; ea pleaca in State si baietii ajung chiar majori fara ca nashica draga sa-si fi adus vreodata aminte de finutii ei, intr-o conjuctura nefericita unul din baieti este pe moarte, mama baiatului incearca totusi sa dea de nashica uituca doar pentru a o informa de situatie, prin intermediul forumului afla numarul de telefon...suna, raspunde mama nasicii si lasa numarul de tel din Ro si mail-ul familiei ramanad la latitudinea d-nei daca isi va cauta finul sau nu...niciodata nashica nu si-a adus aminte de Ro si finutzii ei ! Frumosi oameni cu frumoase caractere unii dintre cei plecati care nu vor sa fie gasitismileys/smiley2.gif

ps</span> nu cred sa fie vreun interes sa fii eliminata de pe forum din partea nimanui...asta ne-ar mai lipsi ! si apoi ce sa facem ?...sa te cautam si pe tine ?!...hehe smileys/smiley2.gifsmileys/smiley36.gif

sorin
19.06.2007, 11:23
Cred ca toate temerile cuiva apropo de cele spuse de voi mai sus, pot fi spulberate pur si simplu printr-un telefon prin care sa ceara stergerea din acea baza de date publica, iar linkurile postate de mine sau de oricine altcineva nu ar functiona. smileys/smiley2.gif
Scurt si cuprinzator. smileys/smiley1.gif

filozoful
19.06.2007, 21:08
[/url]http://img.photobucket.com/albums/v235/SmileyMags/Moods/Happy/Spin3.gif (java&#115;cript%20void0;) Uups ! inca o iubire (prietena) pierduta smileys/smiley2.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

fifishor, scenariul tau este doar o varianta din + infinitul de motive de a cauta ca cineva sa reia o relatie si ma uimiti mereu ori de cate ori invocati puterea banului smileys/smiley2.gif

ps ce parere ai daca intamplator aflam ca datoreaza un sac de bani persoana cautata ? smileys/smiley2.gif tot atat de justificata ii poate fi si atunci ruperea totala a relatiilor si banuiesc ca tot de bun simt tine sau nu?! smileys/smiley1.gif
[url="java&#115;cript%20void0;"]

......UNDE NU ESTE ....NICI DUMNEZEU NU CERE.......SE VEDE CLAR CA ESTI O PERSOANA NEIMPLINITA FINANCIAR, SI POATE SI PE ALTE PLANURI.....DE CURIOZITATE TE INTRB DACA AI COPII ?????SIGUR NU ! IAR DACA DA, NU ESTTI BUN PENTR A FI UN PARINTE. DACA POTI INTLEGE CEVA DIN ACESTE CUVINTE, CU SIGURANTA NU TE VEI MAI TREZI SA-TI DAI CU PAREREA...GRATUIT.CREDE-MA !!!!!!!!!!!!!!!!

ACELASI RASPUNS ESTE VALABIL SI PTR. PRIETENUL TAU DE BARFA...SORIN. BA PARDON ...DE FORUM !!!!

filozoful
19.06.2007, 21:19
angeline, nu m-ai convins nici acum, cat despre ce spui tu de invocatul puterii banului inseamna ca esti chiar inocenta dar tu crezi ca toti sunt ingerasi ca tine?! hehe...habar nu ai...

cat despre faza cum ca ar fi cautata persoana pt ca datoreaza bani, fii serioasa fiind la capete opuse de lume, ce-i poate face, nici caii de la bicicleta nu-i poate lua. next? smileys/smiley1.gif

de fapt eu nu de la tine asteptam raspunsuri ci de la sorin pentru care vad ca sunt invizibila... smileys/smiley18.gif

daca sunt informatii publice, de ce nu puneti adresele motoarelor de cautare www.whitePages.com (http://www.whitePages.com), www.canada411.ca (http://www.canada411.ca) si apoi sa se descurce fiecare, adica stiu sa-si faca un cont aici pe forum, stiu sa deschida topice noi dar nu stiu sa dea search? dar de ce sa se omoare cand e sorin aci, ca doar ce alta treaba mai are...

si colac peste pupaza, dupa ce-i da adresa si-i spune sa-i trimita scrisoare, ea intreaba ca ce sa faca mai departe, pe asta n-o consideri, sorine ,bataie de joc fata de munca ta? smileys/smiley18.gifsau nu cumva ti-a si trimis pm sa te roage frumos si cu zambetul inocent pe buzite sa-i scrii tu prietenei sale? ca poate e mai ieftin timbru din state... smileys/smiley11.gif

dati voi o explicatie la astea ca eu am incercat toate variantele sa-i disculp si tot la parerea mea initiala raman.

ma rog, nici ca ma astept la vreun raspuns logic si motivat si poate restul forumistilor sunt de acord cu asa ceva din moment ce nu zic nimic, eu cel putin mi-am spus parerea sincera si fara nici un alt scop ascuns, cu riscul sa fiu si eu data afara de pe forum. smileys/smiley5.gif

FIFI ,

DA, AI PERFECTA DREPTATE...CINE A FOST ARS ODATA SUFLA SI IN IAURT....PTR. DOAR SIMPLU FAPT CA-MI PLACE CUM GANDESTI AI CREDIT MAXIM DE LA MINE !!!!DA, POATE NU AI NEVOIE DE EL DAR EU O SA TI-L OFER. INCREDIBIL DAR ADEVARAT...EU SANT TATIANA BARBU. IAR ACUM 7 ANI IN URMA FOSTUL SOT MI-A FURAT FETITA CERANDU-MI 50,000 $ LA SCHIMB . DUPA ANI GREI DE CAUTARI AM REUSIT CU AJUTORUL EMISIUNII "POVESTIRI ADEVARATE" SA-MI GASESC FETITA CARE ERA ASCUNSA IN PIATRA NEAMT LA O FAMILIE DE TIGANI SI ...ERA SUB NUMELE FALS DE MAFEI ALEXANDRA, NU PAULET GIULIA IOANA. EA TRAIA DE6 ANI CU IDENTITATEA UNUI COPIL DIN IASI CARE A DECEDAT IN ANUL 2000, ANUL IN CARE A FOST GIULIA FURATA DE LA PARINTII MEI.....

FIFI SA NE AUZIM CU BINE, ESTI SINGURA PERSOANA DE PE FORUM CU UN GRAD DE INTELIGENTA FOARTE RIDICAT...CEILALTI ( MA REFER DOAR LA CEI CARE AU COMENTAT GRATUIT...) ...LASA TOTI DE DORIT...ASTA A FOST TOT.

PS: SORIN POTI SA MA ELIMINI DIN NOU DE PE FORUM....STII SUNT MOLDOVEANCA, IAR MOLDOVENII DACA-I DAI AFARA PE USA...O SA-TI INTRE PE GEAM. NU CEDEAZA CU UNA CU DOUA...

angeline
19.06.2007, 22:28
este clar ca tot ce "povestesti" tu aici poate fi pus la indoiala !</span>
este clar ca persoana ta niciodata nu va reusi sa cotrobaiasca in portmoneul meu sa-mi numere banii, cu atat mai putin gradul de inteligentza smileys/smiley2.gif
este clar ca implinirea unui om difera de la persoana la persoana !
daca se acorda doar 50% sansa credibilitatii celor insirate de tine, este clar ca nu ai prea multi prieteni si nici nu esti suficient de inteliginta (referitor la gradul IQ smileys/smiley2.gif) sa-ti pastrezi relatiile, cu atat mai putin cu barbatul cu care ai reusit sa aduci pe lume un copil, el fiind rapit in tara tu peste ocean...as mai putea scrie dar ma limitez, aducandu-ti aminte ca am sustinut in postarea mea ca pot fi + infinite motive de cautari de persoane</span> </span>in schimb ai omis total sa citesti multumirile mult mai frecvente in gasirea unei persoane prin forum </span></span>decat "aventurile unei mame de peste ocean" fiind strangulata doar de impertinenta ta rau intentionata, de a jigni un om care nu face decat totul perfect posibil de a gasi o cale de comunicare si ajutor intre romanii de pretutindeni...
ca tu esti o persoana care ai probleme ?!...imi pare rau si te priveste...rezolva-le fara sa murdaresti si pe altii !
</span>daca erai o moldoveanca cu bun simt si intradevar inteligenta ai fi solicitat intradevar stergerea din baza de date publice si iti stregeai urmele...asa esti razbunatoare pe propria-ti neglijentza.

</span>

nicoletamihaela
19.06.2007, 22:38
o DOAMNE...

divo
19.06.2007, 23:41
Se pare ca povestea se adevereste!!

http://72.14.253.104/search?q=cache:rX1hWY3ZnxkJ:www.jurnalu (http://72.14.253.104/search?q=cache:rX1hWY3ZnxkJ:www.jurnalul.ro/articol_47398/copii_rapiti_de_propriii_parinti.html+PAULET+GIULI A+IOANA&amp;hl=en&amp;ct=clnk&amp;cd=8&amp;gl=us&amp;lr=lang_ro) l.ro/articol_47398/copii_rapiti_de_propriii_parinti.html+PAU LET+GIULIA+IOANA&amp;hl=en&amp;ct=clnk&amp;cd=8&amp;gl=us&am p;lr=lang_ro

Si finalul fericit:

http://copiidisparuti.jurnalul.ro/articol.php?s=2&amp;id=99& (http://copiidisparuti.jurnalul.ro/articol.php?s=2&amp;id=99&amp;art=291) amp;art=291

Imi pare sincer rau de ce ti s-a intamplat!

DAR....chiar daca ai trecut prin drama aceasta...asta nu scuza modul in care ai atacat !!!Marsav...cu limbaj suburban..si multa ,multarautate !!! Dar..intr-adevar..asta iti arata IQ-ul..si ..din nefericire..nu prea excelezi la capitolul asta! smileys/smiley85.gif

P.S.Daca nu vroiai sa fii gasita, nu apareai la un simplu search! smileys/smiley7.gif

marian42
20.06.2007, 00:26
Filozofule (filozoafo ?smileys/smiley4.gif),
las-o moale, nenica ! Esti doar exceptia ce confirma regula ca-i bine
si de dorit sa-i ajuti in cautare pe cei care apeleaza la saitul asta.
Ca sa nu mai zic de faptul ca faci prea multe valuri , pentru cineva
care-si doreste sa ramana anonim.

filozoful
20.06.2007, 00:34
Se pare ca povestea se adevereste!!

http://72.14.253.104/search?q=cache:rX1hWY3ZnxkJ:www.jurnalu (http://72.14.253.104/search?q=cache:rX1hWY3ZnxkJ:www.jurnalul.ro/articol_47398/copii_rapiti_de_propriii_parinti.html+PAULET+GIULI A+IOANA&amp;hl=en&amp;ct=clnk&amp;cd=8&amp;gl=us&amp;lr=lang_ro) l.ro/articol_47398/copii_rapiti_de_propriii_parinti.html+PAU LET+GIULIA+IOANA&amp;hl=en&amp;ct=clnk&amp;cd=8&amp;gl=us&am p;am p;am p;lr=lang_ro

Si finalul fericit:

http://copiidisparuti.jurnalul.ro/articol.php?s=2&amp;id=99& (http://copiidisparuti.jurnalul.ro/articol.php?s=2&amp;id=99&amp;art=291) amp; amp; amp;art=291

Imi pare sincer rau de ce ti s-a intamplat!

DAR....chiar daca ai trecut prin drama aceasta...asta nu scuza modul in care ai atacat !!!Marsav...cu limbaj suburban..si multa ,multarautate !!! Dar..intr-adevar..asta iti arata IQ-ul..si ..din nefericire..nu prea excelezi la capitolul asta! smileys/smiley85.gif

P.S.Daca nu vroiai sa fii gasita, nu apareai la un simplu search! smileys/smiley7.gif

Pur si simplu nu stiu de ce sunteti atat de RAI...Chiar vrei sa-mi spui si mie care au fost acele cuvinte " MARSAVE " si "limbas suburban" pe care eu le-am folosit ???? Poate mai sunt si alte persoane pe forum si putem comenta....

Eu una cred si dupa cum am vazut doar in cateva zile, tu SORIN si Anleline, vreti sa pareti cei mai inteligenti de pe acest forum. Total eronat. De fapt daca cititi mesajele mele au fost doar raspunsul la ale voastre folosind aceleasi cuvinte dar ...adresat voua si nu mie.... Este primul forum pe care intru de ani de zile, unde am mai avut discutii contradictorii in diferite subiecte si cu alte persoane ( este ceva normal) dar niciunde nu am primit replici cu atata rautate si fara sens....sunt foarte dezgustata....

fifi
20.06.2007, 01:00
filozofule, eu nu ma cred deloc desteapta la faza asta, pur si simplu am avut si am alta parere si am incercat sa mi-o sustin.

totusi tu vorbesti uratdespre oameni pe care nu-i cunosti, nu cred ca e nimeni rau aici, mai citeste o datareplicile lor, poate iti schimbi parerea.

eu nu cred ca esti Tatiana Barbu, omama care a trecut prin toate acele necazuri cred ca ar avea un alt fel de atitudine. Eu una in locul circului pe care l-ai facut, puneam o singura postare in care sa lamuresc problema de la inceput, fara sa ma afecteze restul discutiilor. ma rog, e doar o parere, tu, oricine ai fii, faci ce vrei.

sorin
20.06.2007, 01:06
topicul acesta nu duce nicaieri, asa ca il inchid. chiar daca a jignit fara sa aiba motive, aceasta persoana poate cere stergerea acestui topic daca trimite dovezi ca e acea persoana (gaseste adrese de email aici pe site) si cu scuze publice pentru forumisti.

pana atunci, noua clona va fi blocata si daca vrea, poate continua sa se joace de clonele, dar nu pentru mult timp, pentru ca sunt legi si pentru astfel de indivizi/individe care hartuiesc prin astfel de metode. daca va insista in a aparea pe acest forum, va fi tratata conform normelor internationale si va fi data pe mana autoritatilor.

unde dai si unde crapa!! chiar ne lipsea divertismentul in ultimele zile.