PDA

Arată versiune întreagă : Permis de munca Canada-workers wanted

EmaL
25.05.2007, 05:16
Lucrez la o firma in Toronto Ontario care proceseaza permise de munca pentru electricieni, soferi, timplari sau muncitori in constructii.Joburile sunt mai multe in Alberta iar contractele de munca pe 24 de luni.Oricine interesat poate sa-mi scrie.

Avem job-uri si pentru baby-sitters sau ingrijire batrini.

Firma canadiana serioasa.

fifi
25.05.2007, 06:19
era cineva, o fata din Ro interesata de asa ceva, sa speram ca vaciti anuntul tau.

daca zici ca e asa de serioasa firma de ce nu ne spui si numele ei? smileys/smiley1.gif

marryys
26.05.2007, 07:06
buna ziua.eu sunt interesata de acest post.nu stiu la ce fata va referiti dumneavoastra dar eu sunt disperata sa plec si in special pe acest post.astept raspuns.va multumesc din toata inima.o zi buna

marryys
26.05.2007, 07:07
imi cer scuze ca nu m-am prezentat,ma numesc marinela.ma puteti contacta pe adresa de e-mail:anette_maryynela@yahoo.com.va multumesc

noname82
28.05.2007, 08:25
Buna...sunt interesat de ofertele tale de munca in canada...cada poti sa imi dai un nr de telefon sa vb mai bine...sau un id de mess.mersi mult

tigger
28.05.2007, 17:14
sunt electrician dar am 5 ani experienta in lucru in constructii in germania.

ma intereseaza poztiile pe care le ai atat pentru mine cat si pentru sotia mea, care este educatoare, poate ca babysitting.

poti sa-mi spui care este procedura, cum trebuie sa plic si cat am de platit.

multumesc si astept raspuns

fifi
29.05.2007, 10:55
ce bine ar fii sa mai si treaca pe aici din cand in cand EmaL, sa speram ca nu a uitat adresa forumului. I-am scris si eu un pm pe 26 mai, nici acum nu l-a deschis, deci nu cred ca s-a mai logat din ziua cand a postat cele 2 anunturi... smileys/smiley5.gif

a zis sa-i scriem dar unde?!smileys/smiley92.gif

seaman
23.06.2007, 09:48
Salutare! Te rog spune-mi si mie cum/care-i procedura sa te/ii contactez pe cei ce pot rezolva asa ceva? Dumnezeu sa-ti ajute in tot ce faci!.....ma gasesti aici sau pe tel in Ro- +40 743 255875.multumesc

fifi
24.06.2007, 13:49
de curiozitate, doar, v-a raspuns EmaL la vreunu`? smileys/smiley92.gif

jambisimo
04.07.2007, 02:17
Lucrez la o firma in Toronto Ontario care proceseaza permise de munca pentru electricieni, soferi, timplari sau muncitori in constructii.Joburile sunt mai multe in Alberta iar contractele de munca pe 24 de luni.Oricine interesat poate sa-mi scrie.

Avem job-uri si pentru baby-sitters sau ingrijire batrini.

Firma canadiana serioasa.

buna sint catalin si lucrez in budapesta de 10 ani in domeniul electricitatii si m-ar interesa un loc de munca la firma pe care ai descris-o in mesaj . Cum pot sa i-au legatura cu tine?

michellekarina
04.07.2007, 06:38
Buna Ema!

Ma numesc Mihaela si am un frate care lucreaza in Ungaria ca electrician si as dori din suflet sa-l aduc cu contract de munca.Poti te rog sa imi dai mai multe detalii.Unde in alberta mai exact, intentionez sa ma mut la Calgary in curand.Ce acte trebuie ,sau mai exact cum trebuie procedat ,nu am habar cum se face.Adresa mea de email este michaela3225@hotmail.com.Te rog scriemi.Multumesc.

savastreni
05.07.2007, 00:43
probabil a fost o teapa/sant milioane de oameni in Toronto care au nevoie de lucru............ smileys/smiley85.gif