PDA

Arată versiune întreagă : Permis de munca - nanny sa ingrijitor pen

EmaL
25.05.2007, 06:06
Daca e cineva interesat pot sa-l ajut cu info.

violet
28.05.2007, 23:34
Buna EmaL,

sunt Violet si suntdin Romania.M-ar interesa foarte mult o oferta de lucru ca nanny sau ingrijitor la batrani deoarece as vrea sa plec cat mai repede(am depus se dosar de emigrare)iar o oferta de munca m-ar bucura enorm ,am o sora plecata in Toronto cu familia.Experienta am cu copiii(si eu am 2 copii maricei,10 si 17 ani)am lucrat si in invatamant cativa ani,engleza si franceza stiu ,nivel mediu,sunt o fire intelegatoare si pot sa te asigur ca iubesc mult copiii si animalele,daca ma poti ajuta chiar si cu alta oferta de lucru ar fi nemaipomenit sau chiar si cu un sfat despre cum as putea sa plec mai repede.

Multumesc si astept un private mail.

timeja14
16.06.2007, 07:50
sunt aceasi situatie........

Si eu caut un lucru in Ontario, am viza si am experienta petru job babysitting......pot sa merg saptamina viitoare daca necesita.......sunt a fata tanara, si ador copii......sunt student in facultate de insitutor invat. primar si prescolar.......

Daca puteti sa ajutati si pe mine

Scrieti la adresa de tinex14@yahoo.com (de.tinex14@yahoo.com)

fifi
22.06.2007, 16:27
imi pare rau dar cred ca pot sa spun si sa demonstrez ca EmaL si anunturile ei sunt nimic decat O MARE TZEAPA.

daca poate demonstra cineva contrariul, este binevenit dar eu una nu va spun decat SA AVETI MARE GRIJA !