PDA

Arată versiune întreagă : CURA DE SLABIRE

diandra-annelie
04.03.2005, 21:01
Un forum special creat pentru a te sustine in incercarea de a scapa de kilogramele in plus.Intotdeauna sfaturile despre cure de slabire sint bine venite aici.Ce spuneti incercam sa slabim impreuna??? smileys/smiley2.gifVa astept cu noi cure de slabit,sfaturi si experiente....smileys/smiley1.gif

inorogul
12.03.2005, 05:08
Felicitari pentru idee darcred ca locul acestei rubrici era la sfaturi medicale;aici cred ca te ingrasi numai daca citesti retetele dar sa le mai si mananci;oricum am sa postez o cura de slabire care acum face furori in Romania.

sauzimdebine
12.03.2005, 06:22
Iar cura de slabire ... Voi vreti sa-mi luati painea de la gura ... smileys/smiley36.gif

angela
12.03.2005, 06:47
Vai draga dar cum se poate asta?? Cine sa iti ia tie painea de la gura??? Nu cred ca va intrazni careva!!smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Diandra dar parca scrisesi soro ceva cu Souht Beach Diet!! Unde a fost asta ca parca nu mai gasesc nimicsmileys/smiley5.gif

rossa
15.03.2005, 02:27
Aaa , daca vezi puiul cu cartofi al Angelei s-a dus dracu toata cura . Numai mirosul nu se vede ca in rest ....jale mare !

herby_ro
02.03.2006, 22:39
Daca vede cineva problema slabirii la un mod mai serios, va invit sa discutam despre dezvoltarea unui loc romanesc pe web unde sa discutam despre cure de slabire, diete de slabire, despre sanatate, despre riscurile obezitatii dar si despre riscul de a slabi nenatural si nesanatos

Prpun ca locatie pentru acest loc unde sa ajutam si sa ne ajutam in ceea ce priveste kilogramele in plus, http://www.herby.ro

10.03.2006, 05:03
da, da, folositi Herbalife cu incredere ca sigur slabiti!

hai sa-ti spun eu, la un mod serios, cum am slabit de la 120 Kg:

prima zi: legume de orice fel, crude sau fierte

a 2-a zi: carne pui sau vita(gratar sau fiarta)

a 3-a zi: orez fiert si mere

a 4-a zi: lactate

a 5-a zi: fructe

a 6-a zi: varza

a 7-a zi: carne
... si </span>chiar are efect...really!

acum tin </span>cura numita "Mananca cu masura!" smileys/smiley2.gif

2 mese pe zi!!!
</span>

</span>

angela
10.03.2006, 09:18
Pai si cat ai slabit si in ce perioada de timp???? Mai am si eu o cura daca intereseaza pe careva

10.03.2006, 09:36
angela, am slabit 45 de Kg in 5 - 6 luni. acum ma mentin (voit) la 74-75 de Kg si crede-ma ca ma simt ... minunat!

pai de ce nu postezi cura respectiva? dupa numarul de vizitari al topicului, bag de seama ca sunt foarte multi interesati...

personal, astept cu nerabdare... stii tu... nu se stie niciodata smileys/smiley2.gif

angela
10.03.2006, 10:15
Ok, am sa imi fac putin timp liber si am sa ma apuc sa scriu. Pupici