PDA

Arată versiune întreagă : DE CE?

aconi
02.03.2005, 05:41
Am scris ca multe;si se pare cu nu sunt pe placul fratilor plecati din Romania.Non multa sed multum!

Asa ca, pe scurt: Asi vrea sa stiu de ce s-a scos de
pe forum mesaul meu despre VATRA ROMANEASCA? Este si ea o persoana
juridica, o Uniune ca si UDMR.smileys/smiley7.gifaconi

angela
02.03.2005, 05:50
As vrea sa stiu si eu de ce aduci acuzatii nefondate??????????? Cine
ti-a sters mesajele? Aici nu se face asa ceva, iar in cazul in care se
recurge la asta vei fii anuntat!!!

Au mai fost si altii ca tine plini de acuze dar pana la urma si-au revenit singurismileys/smiley2.gif

sorin
02.03.2005, 06:01
Aconi, relax man, nu ti-a sters nimeni nici un mesaj. In general e mai bine sa intrebi decat sa acuzi smileys/smiley2.gifDaca nu vezi un articol pe prima pagina mergi pe urmatoarea (in dreapta jos faci click pe "next" sau apesi pe sageata si mergi pe pagina care te intereseaza) si pe pagina a doua o sa-ti vezi mesajul. Iata linkul direct:

http://www.romanian-portal.com/forum/forum_posts.asp?TID=131 (http://www.romanian-portal.com/forum/forum_posts.asp?TID=1315&PN=2) 5&PN=2

aconi
02.03.2005, 06:41
Errare humanum est;sed, perseverare ...diabolicum; nu sunt asa diabolic ca sa perseverez asa ca ,merci

sorin
02.03.2005, 07:06
Si sa-ti mai spun un mic secret Aconi: cand cauti ceva poti folosi "search" (butonul de sus care arata ca o lupa), unde scrii cuvantul(e) sau o scurta combinatie de cuvinte si apoi ai optiuni de alegere a cautarii dupa titlul topicului, dupa continultul mesajului, dupa "username" (nume) si in plus optiunea de a cauta intr-un forum specific sau pe toate forumurile smileys/smiley2.gif

Mai ai si optiunea "Active topics" tot in partea de sus a paginii, iar cand faci click pe ala iti arata toate topicurile active (sau unde s-a postat in ultimul timp), avand si aici optiunea de a le vedea pe cele din ultima ora, ultimele 2 ore.....etc.

aconi
02.03.2005, 19:22
Multumesc inca odata; asa este cand te ambitionezi
sa fii autodidact in o activitate cu care nu ai avut nici o tangenta,
in care nu ai primit nici o instruire.Dar, ce minunat este sa te
"plimbi" pe internet , sa ai legatura " directa" cu cei dragi aflati la
mii de Km.pacat ca timpul nu prea imi permite sa fiu mai"activ"aconismileys/smiley2.gif

Si daca ati spus ca putem intreba:

In ce conditii putem posta pe forum un anunt de vanzare
imobiliara in Romnia;gratuitati,costuri? Poate unii care au
ganduri de intoarcere ar fi amatorismileys/smiley31.gifpentru toti cei plecati din Romania,aconi

sorin
03.03.2005, 00:40
Aconi, vezi ca este forum separat de "mica publicitate". Poti sa postezi acolo orice ai de vanzare smileys/smiley2.gif

foryoutupac
03.03.2005, 02:28
Stresul asta la uni oamenismileys/smiley36.gif,va zic eu ca o sa va distruga stresul.