PDA

Arată versiune întreagă : Imi caut prietenii din copilarie!

Ciuni
18.04.2007, 13:07
Buna ziua,

Ma numesc Dan si...pentru inceput vreau sa adresez laudele mele admin-ului acestui forum .... extraordinar cate persoane ajuta ...
M-am apucat acum cateva saptamani sa-mi caut vechii prieteni din copilarie ...dar fara succes....am incercat si pe colegi....si mai multe site-uri.
Caut: Dinu Viorel ...nascut in Draganesti Olt (intre 22 si 26 ani), Dogaru Madalina si Dogaru Adriana (probabil casatorita in Spania) (nascute in Bucuresti....acum intre 22 si 29 de ani...aveau domiciliul in cartierul Militari..acum nu stiu)...
Ar fi excelent daca as putea afla un nr de telefon, adresa, mail, ...
Multumesc anticipat!

Cu respect,
Danut

sorin
18.04.2007, 15:17
spune si prin ce tari locuieste fiecare, altfel cauti acul in carul cu fan smileys/smiley2.gif

Ciuni
19.04.2007, 11:47
Scuze.....Dinu Victor sigur locuieste in Romania .... s-ar putea sa fie prin Bucuresti...a terminat liceul in Draganesti Olt si mai are o sora pe nume Dinu Violeta...Dogaru Madalina si Dogaru Adriana sunt in Romania ...posibil Bucuresti....

In ca odata ....you're awesome man....keep up the good work!

Multumesc!

sorin
19.04.2007, 12:13
Numai pentru DinuVictor sunt vreo 10 nume in Bucuresti, iar pentru celelalte nu am verificat. Joaca-te si tu cu siteul asta: http://www.paginialbe.ro

Bafta!

mirela05
01.05.2007, 21:46
Salut,

Caut si eu o prietena care a plecat cu cativa ani in urma in Canada. Se numeste Zota Elena Irina si era casatorita la vremea respectiva. Am tot incercat diverse modalitati de cuatare si din pacate n-am reusit sa aflu nimic de ea. M-as bucura tare mult daca as reusi sa o regasesc. Mi-e dor de ea!

Multumesc.

mailul meu e:mirelor@yahoo.com