PDA

Arată versiune întreagă : EU - RO Dance Party @ Sapony 03/24/2007

raduxxl
19.03.2007, 16:22
http://i133.photobucket.com/albums/q75/raduxxl/Party032407.jpg (http://www.rodiscony.com)

raduxxl
19.03.2007, 17:42
Intra pe www.RoDiscoNy.com (http://www.rodiscony.com/) daca vrei sa vezi poze si video de la concertul Bordo si Bianca Rus din 3 Martie 2007 de la Clubul Sapony

bittersweet
21.03.2007, 02:19
sa fim seriosi, ce e cu fufele alea ? e buna ideea ta, dar eu una daca as fi amatoare de fufe si fufi , as ramane in romania, nu mi-as mai bate capul sa trec oceanul. si bordo, mai merg cu un kil de alcoale , dar indianca aia blonda de bianca rus e penibila rau.mai bine pune pe u tube cum se distreaza lumea, cum danseaza, cum se cunosc romani intre ei,(ceva gen reportaje ) ce parere au despre party-urile tale, si lasa de o parte penibiltatile de "artiste" din romania care probabil fac mai multi bani din produs decat din arta.sper ca nu esti neam cu vreuna, sa ma scuzi daca da.

raduxxl
21.03.2007, 03:55
sa fim seriosi, ce e cu fufele alea ? e buna ideea ta, dar eu una daca as fi amatoare de fufe si fufi , as ramane in romania, nu mi-as mai bate capul sa trec oceanul. si bordo, mai merg cu un kil de alcoale , dar indianca aia blonda de bianca rus e penibila rau.mai bine pune pe u tube cum se distreaza lumea, cum danseaza, cum se cunosc romani intre ei,(ceva gen reportaje ) ce parere au despre party-urile tale, si lasa de o parte penibiltatile de "artiste" din romania care probabil fac mai multi bani din produs decat din arta.sper ca nu esti neam cu vreuna, sa ma scuzi daca da.

Sincer eu nici nu am auzit de Bordo pana cand un impresar ma contactat si ma intrebat daca le vreau in Club.Am zis ...ca de ce nu!?! Nu sunt cine stie ce artiste, dar cred ca ideea de a avea pe cineva din Romania, ar mai unge un pic sufletele romanilor de aici.Acuma...sunt tot felul de artisti in turnee in toata lumea si parerea mea ca vor si ei sa se faca cunoscuti.Cred ca 80% din persoanele care au fost la Sapony pe 3 Martie nu au avut habar cine sunt Bordo si Bianca Rus, dar au vrut sa vada si alte fetze noi.

21.03.2007, 17:34
Ca un sfat ...cred ca trebuie sa te gandesti la modalitati de a atrage femei frumoase , in genul asta de business unde sunt femei frumoase sunt si barbati care cheltuiesc bani . deci femei frumoase = bani pt afacerea ta sau a cui e. In afara de bruneta aia de la Bordo (cred)care oricum nu prea se pune ca era "artista"..restul ..

divo
21.03.2007, 18:06
Mda..in afara de fuste scurte..mai nimik!No offence!

Cat despre bruneta...banii lu' taticu'..probabil ca au ajutat-o..in cucerirea pietei muzicale din Romania!Bleah..!smileys/smiley7.gifCa voce......smileys/smiley15.gif..pauza!!!

21.03.2007, 19:32
divo vorbeam de business aici , de bani, nu de ce asi vrea eu sa vad ca mai degraba calc inAustraliadecat acolo. De bruneta ...da! probabil voce pauza, nu am ascultat ..banii lui taticu or fi ajutat-o dar tot taticu a ajutat-o si cufizicul probabil ceva mai bine decat te-a ajutat pe tine taticul tau . Ma gandesc ca nu sunt posibilitati pt acest club sa aduca trupe ca Voltaj de exemplu , de aceeea trebuie sa faca bani mai intai.

bittersweet
21.03.2007, 22:03
radu, am recitit ce am scris, imi pare rau ca am parut a avea un ton cam urlator, am gresit, nu era asta intentia mea, dar pur si simplu cand vad asa persoane ca fetele alea , ma irit.scuze inca o data pt "intonatie".

sorin
22.03.2007, 02:40
...dar tot taticu a ajutat-o si cufizicul probabil ceva mai bine decat te-a ajutat pe tine taticul tau .

<B style="mso-bidi-font-weight: normal">claudiunj[/B], pentru e evita speculatiile, explica te rog ce ai vrut sa spui prin asta, pentru ca unii forumisti ar putea considera asta o jignire nefondata.smileys/smiley92.gif

divo
22.03.2007, 09:19
Ehhhhe....Sorine ...ce sa ii faci..asta este viata!

Pe unii nu i-a ajutat taticul cu fizicul..pe altiinici cu fizicul nici cu neuronii..pardon neuronul! Iar de agramati..si frustrati este satula lumea! smileys/smiley4.gif

raduxxl
22.03.2007, 09:23
radu, am recitit ce am scris, imi pare rau ca am parut a avea un ton cam urlator, am gresit, nu era asta intentia mea, dar pur si simplu cand vad asa persoane ca fetele alea , ma irit.scuze inca o data pt "intonatie".

Stai linistita ca nu ma supar eu asa usor! Oricum iti respect parerea! smileys/smiley2.gif

22.03.2007, 18:55
...dar tot taticu a ajutat-o si cufizicul probabil ceva mai bine decat te-a ajutat pe tine taticul tau .

<B style="mso-bidi-font-weight: normal">claudiunj[/B], pentru e evita speculatiile, explica te rog ce ai vrut sa spui prin asta, pentru ca unii forumisti ar putea considera asta o jignire nefondata.smileys/smiley92.gif

Inteleg ca ti s-a parut ca am jignit-o nefondat pe madam divo. Nu e treaba mea pana la urma dar nu pot sa nu observ pt a doua oara cum exagereziaparand-o pe tantisor in cauza; daca sunteti rude sau altcevae ok. In cel mai rau caz ceea ce am spus poate fi catalogat ca o afirmatie nefondata sau nici macar ..am zis probabil ,n-am zis ca asa este. In cazul asta daca mi se dovedeste contrariul,ma scuz ,pup manutele si altadata ma bazez mai putin pe intuitia mea,dar din pacate nu e cazul. De cand este o jignire sa banuiestio persoanaca ar fi mai putin inzestrata fizic de natura decat o alta persoana?

Hai uite cateva exemple despre cam ce cred eu ca inseamna jignire nefondata

..pe altiinici cu fizicul nici cu neuronii..pardon neuronul! Iar de agramati..si frustrati este satula lumea!

Io zic mai bine du-te si te culca..ca poate esti obosit!Nu de alta..dar este cam greu de descifrat limbajul tau non-gramatical!

Sunt mai multe exemplede astfel de comentarii venite de la diverse personaje numai la adresa mea ,sa numai zic si de alti forumisti,care mai mereu au fost si sunt tolerate fara probleme. Prefer sa nu fac comentarii despre impartialitatea ta si despre felul preferential in care judeci situatiile similare.

Mda..in afara de fuste scurte..mai nimik!No offence!

Cat despre bruneta...banii lu' taticu'..probabil ca au ajutat-o..in cucerirea pietei muzicale din Romania!Bleah..!http://www.romanian-portal.com/forum/smileys/smiley7.gifCa voce......http://www.romanian-portal.com/forum/smileys/smiley15.gif..pauza!!!

Eu frustrat? smileys/smiley36.gifhai nu fi ridicola

sorin
23.03.2007, 00:42
Inteleg ca ti s-a parut ca am jignit-o nefondat pe madam divo. Nu e treaba mea pana la urma dar nu pot sa nu observ pt a doua oara cum exagereziaparand-o pe tantisor in cauza; daca sunteti rude sau altcevae ok. In cel mai rau caz ceea ce am spus poate fi catalogat

Ti se pare dom'le, nu suntem rude. Daca te uiti bine, o sa vezi un buton numit "report" si daca cineva apasa pe el si scrie ce il(o) doare, mesajul ala ajunge la mine. Vad ca va urmariti pe forum si va "atacati" reciproc, da am incredere ca sunteti oameni maturi si nu ajungeti la bataie sau injuraturi, ca sa-mi vad si eu de treburile mele. smileys/smiley1.gif

23.03.2007, 08:32
Nu stiam cum sta treaba cu butonul respectiv,ca nu m-a interesat sa-l folosesc,ma scuzi acum inteleg. Vezi linistit de treburi ca nu-si da nimeni in cap . Nici nu dau nici nu primesc ,ca ma ferescsmileys/smiley2.gif. Nu urmaresc pe nimeni, amaltele mai bune de facut , dupa cum vezi domnita cry babyce trimite reporturi lacrimogene a scris dupa mine atacand subtil. Probabil o mananca ceva,o strange,o jeneaza.

Sa revenim.. ca am vrut sa dau si eu un sfat o idee si am ajuns sa-i mananc omului topicul.smileys/smiley5.gifEventual poate stergi.

raduxxl
23.03.2007, 09:32
Nu stiam cum sta treaba cu butonul respectiv,ca nu m-a interesat sa-l folosesc,ma scuzi acum inteleg. Vezi linistit de treburi ca nu-si da nimeni in cap . Nici nu dau nici nu primesc ,ca ma ferescsmileys/smiley2.gif. Nu urmaresc pe nimeni, amaltele mai bune de facut , dupa cum vezi domnita cry babyce trimite reporturi lacrimogene a scris dupa mine atacand subtil. Probabil o mananca ceva,o strange,o jeneaza.

Sa revenim.. ca am vrut sa dau si eu un sfat o idee si am ajuns sa-i mananc omului topicul.smileys/smiley5.gifEventual poate stergi.

Ai dreptate claudiu, unde dai si unde creapa.Oricum fiecare are dreptul sa isi exprime punctul de vedere!!!

bittersweet
25.03.2007, 01:27
ei, cum a fost la party ?

raduxxl
25.03.2007, 08:05
ei, cum a fost la party ?

Pentru cei care au fost acolo...s-au distrat.Pacat ca nu au fost mai multi, dar deja m-am obisnuit cu romani din NY, care au foarte multe optiuni de a petrece o seara intr-un club si asta rezulta intr-un numar scazut in Sapony.Poate data viitoare o sa vina mai multa lume.Nu fac asta pentru bani, dar nici bataie de cap nu prea mai vreau.

zima_miutza2006
28.03.2007, 10:45
voi barbatii sunteti birfitori am fost la discoteca si le-am auzit pe fete cintind micuta BIANCA RUS in ciuda faptului ca a fost si cintat singura afost super chiar daca nu am cunoscuto a fost misto de tot cred ca aveti rautat e le pa

raduxxl
28.03.2007, 13:41
voi barbatii sunteti birfitori am fost la discoteca si le-am auzit pe fete cintind micuta BIANCA RUS in ciuda faptului ca a fost si cintat singura afost super chiar daca nu am cunoscuto a fost misto de tot cred ca aveti rautat e le pa

Sincer si mie mi-a placut mai mult de Bianca Rus decat de fetele de la Bordo!!!

28.03.2007, 17:08
mie imi place ca la orice fel de petrecere..se face hora!smileys/smiley36.gif