PDA

Arată versiune întreagă : caut prieteni in Orlando

02.03.2007, 21:09
as dori sa cunosc cati mai multi tineri romani stabiliti in Orlando, Miami sau din Florida, eu sunt aici de 6 luni,la Disney si as vrea sa comunic cu voi pe diverse teme.

georgette
03.03.2007, 05:54
chiar ma cunosti.....si inca bine....pasmileys/smiley2.gif

Bubblegum
07.04.2007, 04:40
Si eu sunt tot in Orlando! Si daca asta nu e indeajuns, sunt si la Disney smileys/smiley2.gif Tocmai am descoperit site-ul! Este aici doar pt o perioada sau te-ai mutat definitiv?

nadja
01.05.2007, 06:14
wow...disney.mergem la epcot vineri. poate ne intalnim....

tigrutzz
05.06.2007, 01:59
Buna.. ma numesc.. aaaa, ma numesc.. da, deja sti cum ma numescsmileys/smiley17.gif. Glumesc.. Sper ca esti oke, vb..
smileys/smiley2.gif

mirelai
06.06.2007, 16:27
Buna, ma numesc Mirela am 38 de ani si eu si familia mea ne vom muta in Orlando in iulie si as vrea sa cunosc romani. Sper ca cineva sa-mi vada mesajul si sa-mi raspunda. Va multumesc.

11.06.2007, 12:36
suntem destui pe aici prin orlando ,dar acum depinde de cit timp avem la dispozitie sa omorim cu amicii

Cruzer
07.07.2007, 07:48
Buna tuturor

Ma numesc Radu iar pe sotia mea se numeste Mari. Ieu locuiesc in Ocala am dori sa cunoastem oameni din Rominia ,daca doriti mai multe persoane sa ne intilnim la o data si o ora la un restaorant in Orlando .Pentru mine ar fi ideal sa ne intilnim intr-o vinere simbata dupa masa .Masi bucura foarte mult sa va cunosc

Sper sa ne vedem

Va salut din Ocala Radu si Mari

Bull_22
29.07.2007, 03:14
Buna ... Ma numesc Raul si sunt in Orlando de 2 luni aproape ... Da ati ghicit probabil sunt cu visa J-1 ..
As vrea sa mai cunosc romani de pe aici desi am mai postat in odata treaba asta se pare ca nimeni nu e chiar interesat sa cunoasca oameni din propria lor tara..
Sau prezentam noi cei cu J-1 o asa de mare amenintare pt voi incat nu vreti sa ne cunoasteti? Multi vrem sa ramanem pe aici si am fi recunoscatori daca ne-ati putea da niste sfaturi cei care sunteti de mai multa vreme pe aici si aveti mai multa experienta ca si noi ...
Vrem sa ne incepem viata aici nu am venit la cersit ...
Daca credeti ca aveti timpul necesar si vreti sa ne cunoastem as fi super bucuros .
Eu muncesc la Nike Factory Store la Premium Mall...Aveti toate sansele daca treceti pe acolo sa ne cunoastem ...
Ok sper ca nu am jignit pe nimeni cu cele comentate mai sus si sper ca sa ne intalnim macar intr-o zi ...
Hai care vine fac cinste cu o inghetata la Friendlies ca doar e al 2-lea job al meu smileys/smiley17.gif

cmc2210
04.01.2008, 08:35
vrea cineva prin Orlando sa ne intilnim la o cafea si la niste povesti? Eu locuiesc in Altamonte Springs pentru inca vreo 3 luni. Numai bine!

romi_in_florida
22.04.2008, 17:59
Am nevoie de partener de table in Melbourne.

Cine trece pe la mine ?

Romi