PDA

Arată versiune întreagă : munca in manufactura Montreal

anda_luisa
28.02.2007, 09:31
[B][u]

Acesta este anuntul de la compania unde lucrez, m-am gandit ca poate sunt oameni care au nevoie de un loc de munca.Puteti chiar sa ziceti ca stiti de la mine poate ajuta cu ceva .Numele meu este Marin Alexandra

Membre de l

titiduru22
17.11.2007, 09:40
Ai uitat deja ca se numeste fabrica ?

De cand esti plecata ???

Raducioiu dupa trei luni in Itala vorbea deja cu accent de macaronarsmileys/smiley95.gif

fifi
17.11.2007, 10:00
hai, mai titi nu mai fi si tu asa de dur smileys/smiley1.gifsi priveste partea buna, fata a avut buna intentie sa ajute, trebuie sa recunosti ca nu-s multi ca ea; sau era mai bine daca "isi vedea de treaba" ?!

Ghesha
20.11.2007, 18:51
vreau sa incurajez astfel de oameni,care aduc astfel de mesaje pe forum...

...zic din propria mea experienta,desi sunt la inceput de drum...ma bucur de linc-uri ce au anunturi cu job-uri si sunt expuse de romani...dar inca si sa mai vezi ca cineva te cheama la locul unde este el...riscand..poate...

...succes Anda...

kiddy
21.11.2007, 07:36
Ai uitat deja ca se numeste fabrica ?
Se numeste fabrica CE? Ce legatura are postul tau cu anuntul fetei?

21.11.2007, 08:17
<DIV>cred ca voia sa zica ca de ce n-a spus (anda_luisa)"fabrica" si a spus "companie". si eu spun ca-i OK ca a postat job-ul. dar ce te astepti de la unul care-si zice titiduru?Cu douajdoi.</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>Ghesha, acum fi sigur ca nu risca nimic, ce sa riste? mai ales ca vezi dupa e-mail ca ala care recruteaza e tot roman, il cheama Costache.</DIV>

sorin
21.11.2007, 09:21
pergamon, cred ca ai inteles gresit subtilitatea intrebarii lui kiddy smileys/smiley2.gif

21.11.2007, 09:41
<DIV>Nu, sincer. de fapt, nici acum nu inteleg. mi s-a parut doar ca (kiddy) a fost indignat.</DIV>

Ghesha
21.11.2007, 19:50
vad ca se creaza o mica cearta pe un topic cu asa scop "frumos"...

..vreau sa mai adaug...ca pe acest forum(cu toate ca nu sunt de mult pe el)...sunt mai multi participanti de genul Andei...carora mai bine sa le multumim..asa ca si Fifi,si Kiddy,si Sorin(sa ma ierte cei ce nu au fost numiti)...fac o treaba foarte generoasa aici..restul nu mai conteaza....merci vouasmileys/smiley32.gif...(si succes nouasmileys/smiley4.gif)...