PDA

Arată versiune întreagă : pt cine cauta loc de munca ...

anda_luisa
28.02.2007, 09:22
Vreau doar sa va scriu acest mesaj , deoarece stiu ca , compania la care lucrez este in permanenta recrutare , in diferite posturi.Este o companie de zaluzele se numeste Blinds to go , avem peste 120 magazine Canada si USa .Sunt manufcaturieri.

Stiu ca se cuta oamaeni la uzina in manufactura -de salariu stiu ca e 8$si dupa 3 luni 11 si ceva .Adresa este 3100 Bl Assomption (colt Sherbrook)

o adresa de mail unde puteti trimite cv : rshiller@blindstogo.com (rshiller@blindstogo.com)

Stiu ca se cauta in contabilitate ,insa nu stiu ce salarii se ofera putetii trimite pe adresa de mai sus cv .

Stiu ca se cauta in it (configurator sistem) puteti trimite cv pe adresa :
emploisti@blindstogo.com (emploisti@blindstogo.com)
Stiu ca se cauta ff mult oameni in magazine , ca:consilier in decoratii stiu ca salariu este bazat si pe comision, si deasemeni menegeri de magazine ,sau call center -unde se ofera suport techniq pt magazine , pt posturile astea puteti trimite cv pe adresa :
chaste@blinds-to-go.com (chaste@blinds-to-go.com)

Pt orice alte posturi , stiu eu ...inginer sau geranti sau resurse umane trimiteti cv pe adresa:
eaguiar@blindstogo.com (eaguiar@blindstogo.com)
Este o companie stabila , in plina exansiune si se poate avansa dar trebuie sa vrei .ca ti se da sansa .

Eu zic ca poate sa ajute ca stiu ca sunt multi oameni care cauta si ma gandesc ca poate se merita .Mult noroc
Puteti spune ca stiti de la mine Alexandra Marin poate ajuta cu ceva http://www.montreal.ro/images/smiles/icon_biggrin.gif

keyframe14
28.02.2007, 23:43
in ce stat e firma asta anda