PDA

Arată versiune întreagă : Un poll pentru Nicksson

29.01.2007, 06:48
smileys/smiley32.gif

29.01.2007, 06:54
cu tendinte mitocanesti in tot ceea ce exprima asi adauga.

29.01.2007, 06:56
Consider cadepaseste pe multisi are limite . Nu vrea sa se expuna mai mult , datorita celorlati care sint niste copii . Totii alearga acolo unde se arunca , fie cu pietricele , fie ca unul rade de ceva neinsemnat . Apoi se plictisesc repede si alearga la alta jucarie , deschisa ca topic .

29.01.2007, 06:58
smileys/smiley32.gifdarned good idea melina :-un poll pentru Nicksson</span>

29.01.2007, 07:12
Daca intrati aici de ce nu aveti spirit critic , autocritic , respectiv sa va spuneti cat mai multi parerea , despre persoana pusa la vot. De ce intrati ? Curiozitatea romanului de a se uita peste gard ? Curiozitatea de a te uita prin gaura chieii ?Trebuie sa existe o masa critica de membrii sau o medie zilnica de membrii , care aceseaza topicele din aceasta cafenea virtuala , daca mai este asa ceva . Unii te injura de la masa , ca cei dintr-o carciuma .

Am vazut clasamente si rezultate de vot , bazate numai pe cativa membrii . Lasitatea de a pucta in tabela votului , nu prea pica bine cu laudaturile de afara , sau cu injuraturile . Ura trebuie numai sa dicteze, sau numai invidia ? Prestanta unui forumist , sau activitatea sa , depinde numai de cativa ? Nu considerati ca faceti o greseala enorma ? Puneti-va in aceiasi situatie . Nu merita sa mai semnez .

Cineva care vorbeste numai despre el si se lauda mai tot timpul nu poate decit sa scada in ochii mei ,indiferent de educatie.Un om care nu stie sa respecte decit pe cine vrea el ,nu merita respectul meu.Am vazut destui care simt nevoia sa ii vorbeasca pe altii de rau ca sa se simta sau sa para ei ca ar fi mai buni.smileys/smiley5.gifRespectul si corectitudinea sint pe primul loc la minesmileys/smiley17.gif

Pisoi
...cine nu-i intelege substraturile mai bine sa se abtina la comentarii de prisossmileys/smiley2.gif

29.01.2007, 07:16
Sint de acord Melina dar fiecare trebuie sa ramina cu o sansa de indreptare . Precizeaza la cine si la ce te referi exact .

29.01.2007, 07:21
Mentionez aici ca nu este singurul fanfaron de pe forum (credca se incurajeaza unii pe altiismileys/smiley36.gif) dar asta parca a intrecut orice masura..

Reciteste mesajele lui Nicksson si o sa vezi cum se lauda singur din 10 cuvinte ,unul este de o lauda adusa lui..
Nu vreau sa fac diabetsmileys/smiley36.gif.

Pisoi
29.01.2007, 07:26
APEX, nu suntem nici la judecata si nici la decernarea vre-unui premiusmileys/smiley18.gif

melino, ti-ai epuizat subiectele?smileys/smiley2.gifPoll-ul asta ma duce cu gandul la topicul ala ..."Sa discutam despre ...nimic"smileys/smiley36.gif

29.01.2007, 07:31
Sa mai treaca timpul ca deabea este lunismileys/smiley2.gif

29.01.2007, 07:32
Pisoiule tocmai ca a fost cineva pus la judecata nu vezi clar ?

Nu am nimic impotriva dar sa fie conform minimului de cerinte morale si conform unei majoritati . Eu cred ca ma exprim CLAR ?

Pisoi
29.01.2007, 07:40
Sa mai treaca timpul ca deabea este lunismileys/smiley2.gif

http://i32.photobucket.com/albums/d9/pisoi/Diverse/todayism&#111;nday2-1.jpg

29.01.2007, 07:41
smileys/smiley60.gifsmileys/smiley60.gifsmileys/smiley60.gifsmileys/smiley60.gifsmileys/smiley60.gifsmileys/smiley60.gif
smileys/smiley60.gifsmileys/smiley60.gifsmileys/smiley60.gifsmileys/smiley60.gifsmileys/smiley60.gifsmileys/smiley60.gif

29.01.2007, 07:43
nu mi se pare nici mie in regula sa facem acest poll. Dupa parerea mea un om poate fi judecat doar de divinitate. Fiecare om are ceva bun in el.

Unii totusi desi ataca pe altii se "ataca" atunci cand ei insisi sunt atacatzi. Eu cred ca toti implicati in acest mic scandal sunt vinovati. Un om inteligent stie sa evite acest gen de scandaluri. Suntem acuzati ca suntem mioritici dar cea mai mare dovada ca e cineva "mioritic" e insasi ideea de a-ti discuta un semen.

Respecta ca sa fii respectat.

29.01.2007, 07:48
Exact judecat fara fapte grave .

Pentru AdyCsemnez Apex

29.01.2007, 07:52
smileys/smiley77.gifsmileys/smiley77.gifsmileys/smiley77.gifsmileys/smiley77.gifsmileys/smiley77.gif

29.01.2007, 07:56
Imi pare rau, draga Sorin, dar NU eu am
inceput!De la discutii, fie ele si polemice, dar de o oarecare tinuta
(cel putin a limbajului, daca nu a ideilor), si pana la insultele unor
"isteti" ca alde claudiu aista, este totusi o distanta!Dar nu am de
gand sa suport fara cuvant mitocaniile cuiva, indiferent de unde si
cine ar fi!

Si nu vreau sa cred asa ceva, cum mi s-a mai spus, tocmai fiindca nu
cred in generalizari: "... si aici pe forum ca si in Romania
majoritatea sant oameni de slaba calitate, ... Lumea noua nu le-a scos
din capasa zisul "balcanism", cu care au plecat de acasa, sau in
spiritul caruia au fost educati, sau l-au invatat pe strada... "</span>

Ce parere aveti despre scrierile lui Nicksson?</span>
Limba de lemn, incoerenta in gandire,</font>de genul </font>chinuit de vremuri....
Are dreptatea lui Nicksson ce priveste </span></font>Balcanismul?
</font>E de ajuns sa studiezi mai temeinic istoria noastra statala
de la 1300 la 1944 ca sa vezi ca nu suntem decat unul din Bizanturile
in miniatura, dar spre deosebire de greci si slavi suntem romanici,
romanici si crestin-ortodocsi la fel ca imperiul sfantului Constantin.Ajungem
sa ne consideram inferiori vestului (cand de fapt de aici din Balcani a
plecat spre apus cultura si civilizatia</span>) aruncand la cosul de gunoi
toata originalitatea si toate valorile locale....lumii
occidnetale de azi.

29.01.2007, 07:57
OK . O mare scapare . Asteptam niste raspunsuri importante .

Meliina . APEX

29.01.2007, 09:38
Oricum am uitat sa va spun ca pollul este rasuflat ,fiindca poti vota de cite ori vreismileys/smiley36.gif

Pe Locuri

Fiti Gata

SART !smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

P.s. vad ca Nicu cu clonele lui si-au luat un avans considerabil
smileys/smiley73.gif ma duc sa spal niste vasesmileys/smiley2.gif

nicoletamihaela
29.01.2007, 10:04
Melino,eu am avut treaba azi,asa ca abia acum am votat...smileys/smiley4.gif..Cred ca te transformi in Hercule,care se i-a la tranta cu zeii...smileys/smiley4.gif

christianT
29.01.2007, 11:11
Am votata "mi se pare un tip destul de doxat" cu rezerva insa, pentruca merita pusa si rubrica "mi se pare un tip foarte doxat", pe care as fi votat-o din toata inima. E usorde observat diferenta. smileys/smiley2.gif

29.01.2007, 12:12
Va multumesc la cei care ati votat , m-am lamurit pe deplin .Sorin poti inchide pollul.smileys/smiley2.gif

Pisoi
29.01.2007, 12:34
.... m-am lamurit pe deplin .Sorin poti inchide pollul.smileys/smiley2.gif

...nu am inteles prea bine ultimul tau comentariu de aicismileys/smiley92.gif...ai deschis acest poll doar ca sa te lamuresti tu?smileys/smiley75.gif

...am sa inchid poll-ul asa cum doresti, dar imi poti raspunde la offtopicsmileys/smiley4.gif...sau ne intalnim la spalat de vasesmileys/smiley36.gif