PDA

Arată versiune întreagă : Prietenia

Ana Tofan
14.02.2005, 06:01
Ce te faci dac prietenii din copilarie nu ti se mai par atat de sinceri si s-au schimbat,mult. Ce te faci daca si tu te-ai schimbat in rau si ai rupt legaturile cu toti prietenii tai si ai ajuns izolat,nu vrei sa-i mai vezi? Poate in mine este ceva rau ,poate nu au fost ei prieteni adevarati ,poate nu ai stiut tu sa tii aprinsa flacara prieteniei.

Uneori vrei sa fii singur in camera ta si sa nu vezi pe nimeni . Zarva aceasta te oboseste,zumzetul lor te enerveaza. Si vrei sa scapi de inclestare..

inas
14.02.2005, 11:22
Ana, asta se poate intampla oricui. Sunt uneori momente de deprimare, sau de insingurare doar, in care parca nu mai reusim sa vibram la fel cu cei din jur. Se poate intampla pentru ca ei au defecte peste care tu ai trecut cu vederea multa vreme, dar acum au ajuns sa te irite, sau cum ai zis, si tu te-ai schimbat si ai alte asteptari de la prietenii tai. Dar de multe ori perioada asta e tracatoare. Si peste o vreme, te trezesti ca totul e Ok, iti dai seama ca fiecare avem lipsuri, si fara mici compromisuri nu se poate, iar prietenii nu-s chiar asa rai cum ti s-a parut. Deci e bine zic eu, sa astepti putin, si sa te mai linistesti, sa te limpezesti. Vorba sotului meu : "O sa fie si mai rau!" smileys/smiley2.gif

miky05
26.02.2005, 03:16
Ana, esti poeata rau maismileys/smiley4.gif. Pai depinde care prietenismileys/smiley1.gif. Aia de pahar ii schimba gradelesmileys/smiley18.gif, aia de bani babelesmileys/smiley9.gif si aia de sex se schimba intre eismileys/smiley36.gif. Asa ca raman doar aia de sufletsmileys/smiley2.gif. Pe aia ii schimbi tu cand vreismileys/smiley1.gif. Asa ca felinarul mare si da-i bataie inainte, ca se termina gazul si se duce flacarasmileys/smiley9.gif.

miky05
27.02.2005, 04:49
Sorry, am fost cam dur, da' asta e realitateasmileys/smiley19.gif. Am putini prieteni adevarati, dar bunismileys/smiley9.gif.

Billy
01.03.2005, 09:57
Sorry, am fost cam dur, da' asta e realitateasmileys/smiley19.gif. Am putini prieteni adevarati, dar bunismileys/smiley9.gif.

Dincontinutul mesajelor pe care le-ai scris pina acum, se pare ca ai multe prietenE, daca sint bune asta nu mai stiu ... dar nebunaticepoate ca sint... de unde zici ca ... smileys/smiley35.gif

miky05
01.03.2005, 11:27
Dincontinutul mesajelor pe care le-ai scris pina acum, se pare ca ai multe prietenE, daca sint bune asta nu mai stiu ... dar nebunaticepoate ca sint... de unde zici ca ... smileys/smiley35.gif

Billy Billysmileys/smiley9.gif. Mi-am stors cerebelul mai rau ca un cos pe buca dreapta sa inteleg mesajul mesajului tau, dar am ramas doar cu durerea facerii gandiriismileys/smiley11.gif. Prietene am, ca de, am un bisturiu bunsmileys/smiley4.gif, care inca taie, da' nu cred ca e mamaliga ta puicutele melesmileys/smiley2.gif. Sunt nebunatice in modul, adica depinde de tine, cat de bine iti merg neuronii de la mama naturasmileys/smiley17.gif.

Ca zic ca cesmileys/smiley5.gif? Billy, Billy, nu ti-a spus mamica ca nu e frumos sa gandesti cu vorba in gurasmileys/smiley36.gif?Asa"vorbesti" si cand faci sex? Lasi "vorba" neterminatasmileys/smiley9.gif? Shame on yousmileys/smiley19.gif.Gagiga de langa tine s-ar putea sa te trimita laun curs de Speech Therapy ca sa termini si tu oralele cu bine si pana la capatsmileys/smiley4.gif.

Da, mergesmileys/smiley1.gif. E bine camai gasesc si romani fericiti prin lumea astasmileys/smiley32.gif. Las' ca trece, o sa vedetismileys/smiley2.gif. Cand va insurati sau cand vatrageti o amanta, o sa va iasa pe toate orificiile gagicilesmileys/smiley18.gif. Sac sacsmileys/smiley4.gif.

Billy
02.03.2005, 04:52
ca nu de aia am taiat cocoselul unui cadavru de la Anatomie in anul 1 si l-am pus in plic si l-am trimis asistentei noastre super cool si cu fustita scurta de se vedea padurea

Prima data cind am citit mesajul am crezut ca Dr. ciOMU a venit printre noi, baietii veseli si fetele stresate ( de prea mult sex pe forum ). Zic uite Domnule are omul prea mult timp liber dupa extirparea cu pricina si acum a venit in cautare de alte organe.

Billy Billysmileys/smiley9.gif. Mi-am stors cerebelul mai rau ca un cos pe buca dreapta sa inteleg mesajul mesajului tau, dar am ramas doar cu durerea facerii gandiriismileys/smiley11.gif.

>> Nu-i nimic, data viitoare.

Prietene am, ca de, am un bisturiu bunsmileys/smiley4.gif, care inca taie, da' nu cred ca e mamaliga ta puicutele melesmileys/smiley2.gif. Sunt nebunatice in modul, adica depinde de tine, cat de bine iti merg neuronii de la mama naturasmileys/smiley17.gif.

Ca zic ca cesmileys/smiley5.gif? Billy, Billy, nu ti-a spus mamica ca nu e frumos sa gandesti cu vorba in gurasmileys/smiley36.gif?Asa"vorbesti" si cand faci sex? Lasi "vorba" neterminatasmileys/smiley9.gif? Shame on yousmileys/smiley19.gif.Gagiga de langa tine s-ar putea sa te trimita laun curs de Speech Therapy ca sa termini si tu oralele cu bine si pana la capatsmileys/smiley4.gif. .

Lasind gluma de o parte, o fi bisturiul bun si mina (sau gura) iscusita http://www.romanian-portal.com/forum/smileys/smiley2.gif, dar prea mult sex moaie genunchii si s-ar putea sa extirpezi organul cu pricina,inca in viata si nu de la cadavre.Pe urma o sa ai prea mult timp liber, dar de unul singur, ca sigur te lasa gagica. http://www.romanian-portal.com/forum/smileys/smiley4.gif

Da, mergesmileys/smiley1.gif. E bine camai gasesc si romani fericiti prin lumea astasmileys/smiley32.gif. Las' ca trece, o sa vedetismileys/smiley2.gif. Cand va insurati sau cand vatrageti o amanta, o sa va iasa pe toate orificiile gagicilesmileys/smiley18.gif. Sac sacsmileys/smiley4.gif.

Asa-i viata de artist, cind esti vesel cind esti trist. La fel si cu gagicile. Dar cine le baga in seama ?, "de cit asa pe alocuri, prin partile esentiale". Sau cine le intelege ? Si cine sta sa le asculte (in pat) ? smileys/smiley36.gif Nu-i asaDl Doctor ?

miky05
02.03.2005, 09:30
Billy, Billy,

Sunt doctor, da' sa nu spui la nici un romansmileys/smiley2.gif, ca la cat se caca pe noi si ne baga in toate orificiile posibile, si la cate le fata mintea despre medici, am decis noi astia care mai gandim sa plecam din tara asta si sa ne ducem acolo unde suntem bagati in seamasmileys/smiley9.gif.

Partea cea mai proasta Billy este ca pe romani ii doare in coccis de sanatatea lorsmileys/smiley19.gif. Si cand vin in 4 labe la tine ca ii doare de li se taie, dau vina tot pe medic, ca de', trebuie romanul sa dea vina pe cineva. Asa ca ii luam si noi cum vin- pe burtasmileys/smiley4.gif. Ca sa n-o luam in fata prematursmileys/smiley18.gif.

Ciomu asta trebuia sa taie mai multe pana acum, ca sa nu ne mai trimita romanii pe noimedicii in organul mintii de tranzitie a romanului cel de pe urmasmileys/smiley7.gif.

Billy
02.03.2005, 13:08
Partea cea mai proasta Billy este ca pe romani ii doare in coccis de sanatatea lorsmileys/smiley19.gif. Si cand vin in 4 labe la tine ca ii doare de li se taie, dau vina tot pe medic, ca de', trebuie romanul sa dea vina pe cineva. Asa ca ii luam si noi cum vin- pe burtasmileys/smiley4.gif. Ca sa n-o luam in fata prematursmileys/smiley18.gif.

Ii luati pe burta si ii trimiteti pe spate, sau pe scut, pardon scurt.

Ciomu asta trebuia sa taie mai multe pana acum, ca sa nu ne mai trimita romanii pe noimedicii in organul mintii de tranzitie a romanului cel de pe urmasmileys/smiley7.gif.

Doctore sper ca o sa schimbi specialitatea, ca pe mine m-ai speriat. Sau poate te schimba America, ca aici costa taiatul degeaba. smileys/smiley18.gif Da stiu, glumeai.

Ana Tofan
22.04.2005, 02:42
Nu va e dor de Michiduta?Oare ce s-o fi intamplat cu el?