PDA

Arată versiune întreagă : noua pe aici

11.01.2007, 11:49
Tocmai m-am mutat intr-un orasel Roselle,NJ si nu cunosc nici un roman.E cineva prin zona?????

cristinaalina
11.01.2007, 13:48
Buna. Eu sunt in Marlboro-New Jersey. Acum daca suntem sau nu aproape nici daca ma pui sa iti "gacesc" nu sti. Drept indicii iti pot spune ca sunt aproape de Matawan, de Englshtown si la o ora de mers cu masinade New York. Poate , poate ... Daca vrei sa vorbim mai multe te astept la adresa de e-mail: alina_gherghel2006@yahoo.com

Multumesc, pa, pa!!!

artistul24
17.02.2007, 10:59
ceao imi face placere sa ne cunoastem sau sa tinem legatura eu sunt in new york city ma poti contacta la adresa de email:petricamerycanu@yahoo.com

emma_emma
10.09.2007, 18:48
buna! Daca vrei sa vorbim uite adresa mea de e-mail emma_emma07@yahoo.com. smileys/smiley1.gifSunt din sud nj dar deobicei petrec mai mult timp prin nord...Nu stiu exact unde locuiesti dar mi-ar face placere sa vorbim.Ce varsta ai ?Eu am 20 . Astept un semn de la tine.Bye!

crisstellina
09.01.2008, 10:19
Buna tuturor. Ma numesc Cristina, 28 ani, si incepand din 22 Ianuarie...se presupune ca incep cursuri postuniversitare la o Uni in West Long Branch, NJ...inca sunt in Ro. Ma poate ajuta cineva cu cazare prin apropiere pana ma acomodez, eventual vreo viitoare colega de camera? Multumesc anticipat tuturor celor care imi vor citi mesajul.

Alexandru22
27.02.2008, 19:46
da daca flu ceva ajut intrebati ma mai dau si eu stire mai intreb adresa mea este ady_alex14@yahoo.com sa vorbim sa ne ajutam uni pe alti ca asa este corect. ok fratii mei mai vorbim