PDA

Arată versiune întreagă : De ce acest sub-forum?

sorin
07.01.2007, 16:33
Dragi forumisti,

La sugestia bunului meu prieten si moderator Pisoi, am deschis acest sub-forum pe care ne vom stradui sa mutam topice de pe celelalte sub-forumuri, topice care ne-au distrat prin continutul lor hilar, sau ne-au afectat pe plan sentimental. Aceste topice vor fi inchise si nu se va mai putea posta pe ele, dar daca vreodata veti avea ceva de comentat in legatura cu ele, o veti putea face separat, pe alte topice, mentionand un link catre subiectul pe care doriti sa-l discutati.

Tranzitia unor topice pe acest sub-forum se va face in timp, pe masura ce le vom descoperi, iar daca vreti sa sugerati vreun topic care ar trebui sa fie aici, trimiteti PM mie sau lui Pisoi.

NOTA: unele topice de aici sunt cu multe pagini, dar merita citite pana la capat

arhang3l
02.05.2007, 02:58
De ce sunt inchise toate celelalte topicuri de pe arhiva de perle si/sau subiecte importante?

Pisoi
02.05.2007, 10:28
...topicele pot fi inchise:

1- daca initiatorul cere inchiderea topicului

2- daca topicul ajunge la 20 de pagini

3- daca noi consideram ca din anumite motive un topic trebuie inchis

SubForumul "Arhiva...." a fost creat numai pentru topice inchiseiar unele dintre ele au fost mutate special aici ca sa poata figasite sirecitite mai usor.

arhang3l
02.05.2007, 21:57
Aha multumesc Pisoi...

aconi
10.08.2009, 05:45
...topicele pot fi inchise:

1- daca initiatorul cere inchiderea topicului

2- daca topicul ajunge la 20 de pagini

3- daca noi consideram ca din anumite motive un topic trebuie inchis

SubForumul "Arhiva...." a fost creat numai pentru topice inchiseiar unele dintre ele au fost mutate special aici ca sa poata figasite sirecitite mai usor.

Buna ziua Pisoi,Te rog, daca se poate,sa afisezi la sub forumul "Arhiva"cele doua topice intitulate Reconcilierea romano-maghiara,spre a putea fi recitite de catre cei interesati.Din cate imi amintesc, multe din discutiile noastre,au avut efecte benefice la realizarea acestei reconcilieri.

kiddy
10.08.2009, 15:15
Buna ziua Pisoi,Te rog, daca se poate,sa afisezi la sub forumul "Arhiva"cele doua topice intitulate Reconcilierea romano-maghiara,spre a putea fi recitite de catre cei interesati.Din cate imi amintesc, multe din discutiile noastre,au avut efecte benefice la realizarea acestei reconcilieri.

Arunca o intrebare la sorin. Cred ca ai avea mai multe sanse. Nu de alta, dar Pisoi nu mai e la "butoane" de-o bucata de vreme. :-$

Sherlock
10.08.2009, 15:34

Acestea se gasesc la http://www.romanian-portal.com/forum/forumdisplay.php?f=31.
si pot fi recitite de cei interesati.

Totodata topicul mentionat de tine nu se incadreaza in descrierea facuta de Sorin.

topice care ne-au distrat prin continutul lor hilar, sau ne-au afectat pe plan sentimental.

aconi
11.08.2009, 13:06
Acestea se gasesc la http://www.romanian-portal.com/forum/forumdisplay.php?f=31.
si pot fi recitite de cei interesati.

Totodata topicul mentionat de tine nu se incadreaza in descrierea facuta de Sorin.

Acolo eu am gasit doar topicul Nr II cu acest tilu, postat de catre lebada.Poate in calitatea ta de moderator, ma ajuti sa-l gasesc si pe cel postat de mine (Nr.I).care a fost inchis realizand 20 pagini.

sauzimdebine
11.08.2009, 15:22
Uite aici aconi prima parte a reconcilierii:

http://www.romanian-portal.com/forum/showthread.php?t=634

Cand participa si unguroaicele am sa vin si eu, ca cu ele am reconcilieri mai vechi.
;))

aconi
12.08.2009, 04:37
Uite aici aconi prima parte a reconcilierii:

http://www.romanian-portal.com/forum/showthread.php?t=634

Cand participa si unguroaicele am sa vin si eu, ca cu ele am reconcilieri mai vechi.
;))

Multumesc frumos,e cazul sa continuam reconcielierea numai cu unguroaicele?
Oare iar am incurcat botoanele(vorba regretatului rossa)Mi se pare ca sunt amandoua partile aci adica si cel postat de lebada.