PDA

Arată versiune întreagă : caut o prietena

bd_duca@yahoo.e
07.01.2007, 03:38
Este al treilea an,cind reincep din nou cautarea unei foste prietene,plecate de ani de zile din tara.Nu stiu despre ea,decit atit:ca se numeste ANCA VASILESCU,ca este doctorita,ca locuieste in SACRAMENTO ca,si ca are in jur de 50 de ani.Am fost foarte bune prietene acum multi ani,si eu la rindul meu,traiesc de ani de zile in Spania.......

Ceeace vreau sa mentionez,este faptul ca,exista posibilitatea ca sa nu mai poarte acelasi nume VASILESCU,dat fiind faptul ca poate este casatorita,sau divortata,si inca pastrind numele sotului,fiindca nu figureaza nicaieri cu cel de VASILESCU!!!.

mii de multumiri daca cineva mi-o poate gasii:NOSTALGIA NU IARTA!!

astept raspuns direct pe adresa mea:bd_duca@yahoo.es -ANI-

sorin
07.01.2007, 04:51
Ai incercat si aici (http://www.zabasearch.com/query1_zaba.php?sname=anca%20vasilescu&state=ALL&r ef=&se=&doby=&city=&name_style=1) ?

bd_duca@yahoo.e
07.01.2007, 23:23
Draga SORIN:multumesc pt. promtitudinea ta,dar si pentru eficienta raspunsului tau;va fi o munca laborioasa pt. mine,dat fiind faptul ca eu nu stiu engleza atit de bine incit sa ma descurc prin aceste listing-uri!!!!!!

Este prima oara cind intru pe acest forum,dar raman placut impresionata;Mi-ar place sa pot ajuta si eu pe cineva,de aici de pe aceste meleaguri iberice.Inca odata mii de multumiri,incerc sa ma descurc........CU STIMA-ani buicliu-

sorin
08.01.2007, 00:23
Cu placere! smileys/smiley1.gifDaca mai ai intrebari, eu sau altcineva de pe forum iti vom raspunde.

Multa bafta!

bd_duca@yahoo.e
12.01.2007, 04:24
SORIN-regret dar am ramas agatata in acelasi punct;nu o gasesc pe ANCA VASILESCU......desii gasisem adresa mamei ei....in acea casa nu raspunde nimeni la telefon,si din pacate nu au nici robot,ca sa pot lasa un mesaj,am trimis un fax,dar fara raspuns.

Iti multumesc mult pentru atentia ce mi-ai prestatsi pentru binele pe care-l afci pentru toti cei care te solicita;esti demn de admirat.Daca in timp voi avea un rezultat pozitiv,te voi anunta.-ANI.-

sorin
12.01.2007, 04:29
Daca esti in criza de idei si ai timp, iti sugerez sa incepi sa contactezi si bisericile romanesti. Lista o gasesti aici (http://www.romanian-portal.com/us/ro/comunitate.asp?id=29)

bd_duca@yahoo.e
12.01.2007, 05:30
SORIN-esti foarte amabil si atent;iti multumesc de noua ta idee,dar astept de mai bine de 1 an jumatate,sa-mi raspunda cineva,de la o biserica(acum nu-mi amintesc numele)unde am facut aceeasi intrebare ca si aici........mesajul era trimis prin outlook....se pare ca posta electronica este mai dificil de urmarit pentru unii.

Mii de multumiri-ANI-

bd_duca@yahoo.e
15.01.2007, 05:24
SORIN

Ai putea sa-mi sugerezi,daca exista-EVIDENT-o lista cu medici ce profeseaza in SACRAMENTO ca.?????

Poate ca asa,as putea gasii un doctor/a roman de origine,care ar putea sa-mi dea o mana de ajutor;consider ca asta ar fi unica solutie de care m-as mai putea agata.....

Multumiri anticipate si astept cu nerabdare raspunsul tau,saucine stie,o alta idee la fel de constructiva ca cele oferite anterior.

ani.

sorin
15.01.2007, 13:44
Ti-am raspuns la emailul pe care mi l-ai trimis mai demult in legatura cu o astfel de lista. Nu am asa lista, dar asa cum ti-am mai sugerat, poti incerca Yellow Pages (http://www.yellowpages.com)

bd_duca@yahoo.e
16.01.2007, 04:54
MULTUMESC si scuzele de rigoare;uitasem total de YELLOW PAGES,ai perfecta drepate,iarta-mi cicaleala este adevarat ca-mi dadusesi ac. adresa dar tot in van:Astept sa vad daca din intimplare,cinevaimi poate da o alta idee.

MULTUMESC