PDA

Arată versiune întreagă : romanca stabilita in Jacksonville

msweeney8118
06.01.2007, 07:08
Sunt romanca stabilita in Jacksonville de un an si jumatate.Il am pe fiul meu cu mine.Este in 2nd grade.Caut disperata un day care cu program prelungit (pana la ora 19.99 cel putin).Nu stiu nimic despre comunitatea romaneasca in Jacksonville.Exista vreo sansa pentru emigranti? Avem vreo facilitate? Apreciez orice raspuns.

adelina23
13.02.2007, 14:54
Buna...ma numesc Adelina si am 23 de ani si as vrea sa tin legatura cu tine,am un frate care e in 3nd grade si cred ca ar fi asa de minunat sa-si faca un nou prieten,daca vrei sa mai tinem legatura,mi-ar face enorma placere. iti doresc NNUMAI BINE si sunt alaturi de tine pentru ca stiu ce inseamna sa fii nou venit intr-un oras si stiu cat e de greu sa iti faci prieteni,mai ales ca fiecare e pentru el...dar uite ca eu nu-s:)
Fie ca Dumnezeu sa te ocroteasca pe tine si pe fiul tau!

Numai bine...

Daca vrei sa tinem legatuta,uite adresa mea de email

adelina23halmajan@yahoo.com

te pup.

albertaR
28.08.2009, 01:10
Sunt romanca stabilita in Jacksonville de un an si jumatate.Il am pe fiul meu cu mine.Este in 2nd grade.Caut disperata un day care cu program prelungit (pana la ora 19.99 cel putin).Nu stiu nimic despre comunitatea romaneasca in Jacksonville.Exista vreo sansa pentru emigranti? Avem vreo facilitate? Apreciez orice raspuns.

Ma numesc Ligia,am 2 fetite ,de 6 si 9 ani.Stau in Keystone Heights ,45 de min de Jacksonville.Adresa mea de mess e ligiaromania,daca vrei sa vorbim .
Iti doresc numai bine!