PDA

Arată versiune întreagă : andreea din constanta?

bugga
22.11.2006, 19:14
hello...in primul rand caut o fata pe care o cheama andreea(din pacate nu stiu si celalalt nume)si care sta in los angeles...este in sua de 8 ani de zile..a fost la facultate in brasov si a stat in camera in caminul 10 cu o prietena de a ei pe nume dana care este din constanta...andreea este tot din constanta...daca citesti aceste randuri te rog sa imi trimiti un raspuns...m-am intalnit cu dana in oras si mi-a spus ca si tu esti in sua...eu am venit in sua de 1 luna si ceva...poate putem vorbi..astept raspuns

mastroianni
04.12.2006, 17:43
Salut!

Foarte multe amanunte semana cu mine. Dana, Constanta, facultate in Brasov, 8 ani in state...
Tu esti, Elen? Esti in Los Angeles?

Andrea Munteanu-a17m07@yahoo.com

Gogule
06.12.2006, 05:18
ce tare .. chiar se gaseste lumea pe forumsmileys/smiley32.gif

10.12.2006, 19:13
cool! ai gasit acul in carul cu fin. incearca la loterie cit poti de des .

10.12.2006, 19:15
loterie ,adica unde se castiga bani ,nu vize..sau la ambele ma rog.

bugga
26.12.2006, 07:58
buna andreea.....adresa de mail pe care mi-ai dat-o nu este buna...nu cumva ai gresit cand ai scris-o?...am incercat ca sa iti scriu,dar nu a mers...poate imi lasi adresa buna...cred ca pe aceasta nu ai scris-o bine...

bugga
27.12.2006, 06:46
hello andreea...se pare ca te-am gasit...este bun forumul...am incercat ca sa iti scriu pe adresa de mail pe care mi-ai lasat-o,dar nu merge...imi spune ca adresa nu este valabila...nu cumva ai gresit cand ai scris-o?...eu iti las si adresa mea de mail:

schhumy79@yahoo.com este adresa mea de mail