PDA

Arată versiune întreagă : Alte ... bancuri !

Camelia46
19.11.2006, 08:51
Un individ mergea prin deoert de c

Camelia46
19.11.2006, 09:01
O femeie tanara extrem de atractiva ia avionul spre casa din Elvetia.
In avion, alaturi de ea ia loc un preot caruia i se adreseaza imediat:
- Ma scuzati, Parinte, mi-ati face un mare serviciu?
- Desigur, Copila mea, cu ce te-as putea ajuta ?
- Mi-am cumparat un depilator electric excelent; am platit foarte mult pentru el. Depaseste cu mult limita de valoare a scutirii de vama si ma tem ca mi-l confisca. Dar dumneavoastra, Parinte, ati putea sa-l treceti la vama ascunzandu-l sub sutana.
- Cu adevarat, as putea sa-l trec, dar te previn ca inca niciodata n-am fost in stare sa mint.
- Dar dumneavoastra aveti o fatza atat de cinstita incat nici asa nu vor intreba nimic - spuse tanara si dadu depilatorul preotului descumpanit.
Dupa aterizare, la vama:
- Parinte, aveti ceva de vamuit? intreaba ofiterul vamal.
- Din crestet pana la brau n-am nimic de vamuit, fiule.
Acest raspuns bizar trezeste suspiciunea vamesului asa ca intreaba mai departe:
- Si sub brau ?
- Pai am ceva magnific facut pentru a servi femeilor, dar nu a fost folosit inca niciodata.
Vamesul rade cu lacrimi:
- In regula, treceti mai departe! Urmatorul!

Camelia46
19.11.2006, 09:03
Un ardelean intra intr-un bar si cere o bere la cutie. Dupa ce barmanul il serveste, ardeleanul ia cutia de bere, scoate un cutitas si incepe sa taie capacul cutiei. Barmanul il vede si-i spune :
- Bade, ridica inelul si trage-l spre tine, nu te mai chinui cu cutitul.
Ardeleanul ii raspunde :
- Apai, no, domnule draga, inelul ii pentru aia care n-au brisca.
<DIV align=justify></DIV>
<DIV align=justify>Doi ardeleni se intalnesc pe drum, iar unul ducea o vaca de lant. Celalalt il intreaba:
- No, dara unde duci vaca?
- Apoi o duc la veterinar.
- Dapoi ce-o patit?, i-o intrat o piatra intre unghii?
- Nu!
- Dapoi, o muscat-o vreun sobolan?
- Nu, nu!
- No da de ce o duci la veterinar atunci?
- Pai daca ii a lui. </DIV>

celalb
21.11.2006, 11:39
Un ardelean vine acasa mai devreme de la camp si aude zgomote in dormitor. Se duce in fuga si-si gaseste nevasta desbracata complet, intinsa pe pat, transpirata si gafaind...
-Ce-i ma, nevasta, ce ai?
-Am infarct.... zice ea.
Ardeleanul da sa fuga afara sa cheme pe doctor, cand copilul lui de 4 ani zice:
-Tata, tata, unchiu' Gheorghe este sub pat in pielea goala...
Ardeleanul fuge inapoi, ridica patura si-l vede pe Gheorghe sub pat dezbracat si zice:
-Pai bine ma, nenorocitule, nevasta-mea moare de inima si tu umbli ca un bezmetic prin casa in pielea goala de-mi sperii copilul...

celalb
21.11.2006, 19:19
Ardeleni la opera:

<TABLE class=joke cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD colSpan=2>
- Ma Gheo, ai fost vreodata la opera?
- Neam de neamul meu n-o fost!
- Nici eu! Hai sa mereminauntru!
...Cumpara bilete, intra si iau loc.
La un moment dat, Toader:
- Ma Gheo, ma, da' pe mine ma taie, ma! Ma duc sa ma c@c!
- Du-te ma!
Toader dispare si se intoarce exact la terminarea actului intai. Il intreaba pe Gheo:
- No, cum o fost pana amu?
- Apai sa vezi: S-o deschis cortina si acolo pe scena era un pom, o pajiste si o banca... Iar pe banca,
o femeie, care, la un moment dat a inceput sa zbiere la noi! Da' zbiera de mama focului! Apoi a venit un barbat mandru, care urla si el cat il tinea gura...Apoi ei au plecat, ai aparut tu, te-aic---t la umbra pomului, pe urma s-o inchis cortina si-amu, iaca, asteptam sa vedem ce-o mai fi!</TD></TR></T></TABLE>

Camelia46
24.11.2006, 05:10
Cel mai necinstit lucru in viata este modul in care se termina! Adica viata e grea si-ti ocupa tot timpul. Ce capeti la sfarsitul ei? O moarte! Asta ce-i, bonus? Eu cred ca ciclul vietii e de-a-ndaratelea. Ar trebui sa mori, apoi sa mergi intr-un azil de batrani. Esti dat afara de acolo pe motiv ca esti prea sanatos, te duci, iei pensia, apoi incepi sa lucrezi, primesti un ceas de aur in prima zi de lucru. Muncesti 40 de ani, pana devii suficient de tanar. Te apuci de baut, mergi la baierame si esti gata pentru liceu. Apoi scoala primara, devii un copil, te joci, nu ai responsabilitati, devii bebelus, apoi iti petreci ultimele 9 luni plutind cu toate facilitatile, dupa care termini totul intr-un... orgasm !

Camelia46
24.11.2006, 05:13
I: Care este diferentza dintre erotic si pervers ??

R: erotic este sa te mingii cu o pana, si pervers sa te mingii cu toata gaina !

Camelia46
24.11.2006, 05:24
Intr-o zi vine Ion acasa fericit...

- Marie fa-ti bagajele ca am castigat la loterie 5 milioane de dolari!!!

- Vai, Ioane!, ce bagaje... de munte?... de mare?

- Nu ma intereseaza... dispari !!!

Camelia46
24.11.2006, 05:25
Intrebare: Stiti care e culmea increderii?

Raspuns: Doi canibali facand sex oral !

Camelia46
10.12.2006, 07:12
Bill Gates ajunge in Paradis. Sfintul Petre ii spune:

- Bill, cu tine e intr-adevar greu de hotarit. Tu ai facut mari progrese tehnologice cu Microsoft si tu ai creat Windows 95. Te las sa alegi intre paradis si iad. Bill Gates ii raspunde:

- Pot sa vad inainte de a alege, iadul ? Sfintul Petre ii arata atunci o lumea minunata cu plaje, femei frumoase, climat ideal, mincare selecta. Bill ii spune:

- Deci asta este iadul ! Vreau sa vad si raiul.
Sfintul Petre ii arata un cimp de nori cu ingeri ce cinta la harpa. Bill ii raspunde:

- E bine in rai, dar eu prefer iadul!

2 saptamini mai tirziu, Sf. Petre face un tur prin iad ca sa vada ce mai face amicul nostru Bill. Il gaseste legat de un zid, inconjurat de flacari si de draci.

- Sfinte Petre, il striga Bill, e teribil aici! Nu e iadul pe care l-am vizitat acuma citeva zile Ce s-a intimplat cu plajele..femeile..totul...

Sf Petru : - Pai am uitat sa-ti zic ca totul era...DEMO...!smileys/smiley36.gif

Camelia46
13.12.2006, 10:54
Sotia suparata ca sotul ei isi lua in fiecare zi de lucru si acasa ii spune acestuia:

- Draga, nu iti ajunge cat muncesti la serviciu? Chiar trebuie sa mai lucezi si acasa?

- Draga mea, dar multa lume isi continua munca de la serviciu si acasa.

- Da, dar nu toti sunt medici legisti ca tine !!!