PDA

Arată versiune întreagă : caut cazare in hollywood-florida

cori@cami
11.11.2006, 21:39
BUNA!
Cautam apartament sau apartament la casa in Hollywood-Florida sau vecinatati,pentru perioada 12 decembrie-17 ianuarie.Mentionam ca santem 2 adulti si un copil de 13 ani.In speranta ca vom primi cateva raspunsuri,va multumim.
</span></font></span>

cori@cami
12.11.2006, 09:36
Noi locuim in Timisoara,am mai fost in vizita in State,tot in Hollywood,-Fl,in 2003 si 2004 in perioada sarbatorilor de iarna.Daca putem sa va ajutam cu orice fel de informatii va stam la dispozitie.Asteptam in continuare raspunsuri de la d-voastra.

nurse
12.01.2007, 10:25
cori si eu sunt din timisoara,vreau sa aflu ceva despre miami,daca esti amabila poti intra in yahoo meu:cuore_grande7@yahoo.it
vreau sa plec in miami sa lucrez ca asistenta medicala,mai sunt asistenti in forum?smileys/smiley4.gif

cori@cami
25.01.2007, 23:29
cori si eu sunt din timisoara,vreau sa aflu ceva despre miami,daca esti amabila poti intra in yahoo meu:cuore_grande7@yahoo.it
vreau sa plec in miami sa lucrez ca asistenta medicala,mai sunt asistenti in forum?smileys/smiley4.gif

Scuze,nu am mai intrat de mult pe forum.Ne-am intors in 17 ianuarie,am gasit pana la urma cazare ,ne-au ajutat niste prieteni de acolo.Am locuit pe Dania Beach Bulevard.A fost super.In legatura cu intrebarea ta,ce ai dori sa stii despre Miami?
Si sora mea locuieste in Italia,in Ravenna.

27.01.2007, 14:07
Circula o gluma prin Florida care zice ca daca intrebi pe cineva de ce se muta in Miami el/ea iti va raspunde "pentru ca este situat atat de aproape de Statele Unite!".

tigrutzz
30.04.2007, 03:09
Daca nu e prea tarziu sa intreb.. ce anume vrei sa sti despre Miami. Eu sunt aici de 1 an jumate, cred ca iti pot raspunde la unele intrebari..