PDA

Arată versiune întreagă : De tinut minte

sauzimdebine
29.01.2005, 15:26
Iata ce am cules din eter. Sa fie adevarat? Tot ce este posibil.

Subject: Re: [RomaniaUSA] Re: caut apartament de inchiriat sau roomate in Florida

Multumesc Claudiu, dar am apelat la ei in urma cu cateva luni, pe vremea aia cautam AOS si dupa 1 luna de promisiuni, am aflat pretul, adica 2000$ (hartiile cu tot cu posta costa undeva la max.15$)
Eu una m-am ars o data,si sfatuiesc sa nu se apeleze la acel site, parerea mea..

ac_muresan_1978 <claus_11111@h...> wrote:
--- In RomaniaUSA@yahoogroups.com, "mirelaiov" <mirelaiov@y...> wrote:

> Sunt castigatoare a loteriei vizelor si caut apartament de inchiriat sau roomate in Florida, stiu ca fara SSN, si cred history nu poti inchiria. Poate i-mi dati ceva sfaturi, eventual site-uri cu hoteluri ieftine unde pot sta 1-2 saptamani pana i-mi gasesc ceva..
> Multumesc anticipat

Ajutor pentru romani!

Radio Voice of Florida impreuna cu partenerii sai ofera sprijin celor care se afla legal sau ilegal in America,cei care au castigat loteria vizelor si nu au pe nimeni de ajutor in America oferind (in limita disponibilului) cazare temporara cat si informatii utile.
Pentru mai multe detalii trimiteti un email la rvofradio@y...

Ia Legatura cu ei si vezi ce se intampla, sau verifice pe site-ul lor http://romania-international.com/portal/html/modules/section s/

Mult noroc,
Claudiu

aconi
07.02.2005, 04:38
draga sauzimdebine,te-am gasit si aici;ma bucur ca dai sfaturi. e greu pentru romani prin Florida?salut,aconi