PDA

Arată versiune întreagă : Zile de nastere ... LA MULTI ANI!!!

kiki
28.01.2005, 07:58
Azi e ziua unui om deosebit care a intrat in viata mea de putina vreme dar a umplut-o in asa fel incat am impresia ca o stiu de cand ma stiu.

Toti meritam o calduroasa urare de LA MULTI ANI de ziua noastra. De fapt - cu cate mai multe urari cu atat mai bine. Ziua de nastere trebuie sa fie una speciala in care sa ne simtim iubiti si populari! smileys/smiley2.gif

Rugam pe aceasta cale membrii acestui forum sa-si anunte zilele de nastere ca sa-i putem imbratisa cu drag (fie si virtual) si sa le uram LA MULTI ANI!

kiki
28.01.2005, 07:58
Carmen,

O prietena, de ziua ta, iti ureaza fericire!

smileys/smiley31.gif

sorin
28.01.2005, 08:01
Carmen,
Si eu iti urez in numele la toti pe care ii stii aici in <st1:City><st1:place>Chicago</st1:place></st1:City> un sincer

angela
28.01.2005, 08:07
Carmen inca o data iti urez un sincer si calduros La Multi Ani!!!smileys/smiley77.gifsmileys/smiley79.gif

ps.arunca cu o prajiturica inspre mine, mersi multsmileys/smiley9.gif

dancing_fire
28.01.2005, 08:12
Hei, voi chiar vreti sa ma faceti sa plang?!smileys/smiley19.gif

Va multumesc din suflet.

Kiki, intr-adevar si eu am senzatia ca te cunosc de cand lumea si sunt foarte fericita ca te-am cunoscut. De data asta insa ai reusit sa-mi dai lacrimile...de fericire. Iti multumesc din suflet...ca existi!!!smileys/smiley1.gif

Sorin, nu prea o sa am o petrecere diseara, ca Ericut nu stie ca e ziua mea.smileys/smiley2.gifEl stie ca-i e foame, somn si ca vrea sa se joace cu mine. Iar cand o sa ajung diseara acasa si o sa es bucure ca ma vede, gangurind si intinzand manutele sa-l iau in brate, e cel mai frumos cadou al meu pt ziua mea. Deci diseara nu o sa am o petrecer, poate "party for two"smileys/smiley2.gif, dar in week-end am planuit sa ma intalnesc cu Kiki la o prajitura si o fripturica si ceva cumparaturi de la magazinele romanesti. Insa petrecera cea mare o s-o avem in curand, cand venim noi in Chicago, ca nu ai scapat de noi.smileys/smiley2.gif

Inca o data va multumesc din suflet la toti!!!smileys/smiley17.gif

28.01.2005, 08:44
http://img.photobucket.com/albums/v231/curcubeu/Simplicity.jpg

Distractie placuta!!!!!!!!!smileys/smiley2.gif

dancing_fire
28.01.2005, 09:03
Multumesc mult Melina.smileys/smiley17.gif You are so sweet!!!!smileys/smiley17.gif

kiki
28.01.2005, 09:12
Si? Cum e? Te simti deja speciala sau mai trebuie sa muncim putin pt tine?

LA MULTI ANI!!!

LA MULTI ANI!!!

LA MULTI ANI!!!

smileys/smiley32.gif

dancing_fire
28.01.2005, 09:39
Nici nu stii ce surpriza minunata mi-ai facut!!! smileys/smiley17.gif

Si da, ma simt speciala deja!!! smileys/smiley9.gifAsa si trebuie ca doar e ziua mea, nu?!smileys/smiley2.gif

Tu ce faci, cum te simti?! Sper ca esti bine!!!

Inca o data multumesc mult pt tot!!!

sauzimdebine
28.01.2005, 10:07
Carmen,
La Multi Ani!, multa sanatate si fericire tie si celor dragi din jurul tau.

kiki
28.01.2005, 10:08
Eu ma simt excelent. E ziua mea popcorn si nimic nu o sa o distruga! smileys/smiley2.gif

Unde ziceai ca-s prajiturelele alea arabesti? Departe de Dunarea? Ca vreau si eu o sarmaluta daca nu te superi smileys/smiley9.gif

dancing_fire
28.01.2005, 10:25
Nu, or sa fie la mine acasa.smileys/smiley17.gif

Iar eu nu stau foarte departe nici de Dunarea. Mai vorbim maine dimineata, ca nu prea stiu ce-o sa faca sotul meu. S-ar putea ca din cauza jobului, I hope, sa ma lipseasca cu desavarsire de prezenta lui azi si sa ajunga acasa maine spre dimineata. Asa ca mai vorbim maine la telefon. Dar ne vedem week-end-ul asta.smileys/smiley1.gif

dancing_fire
28.01.2005, 10:26
Multumesc mult S-auzim de bine.smileys/smiley17.gif

28.01.2005, 12:59
Gata Carmen am venit cu tortul ,sper sa iti placa,

http://get.filehosting.org/sx24517.jpg

sapmanie la toata lumea?!smileys/smiley2.gif

Brasov34
28.01.2005, 17:04
CARMEN,

Si din partea noastra tot ceea ce iti doresti!

SA FII FERICITA in primul rand langa micutul tau si langa toti ai tai dragi...

O prietena...stii tu care!smileys/smiley2.gif

LA MULTI ANI!

Sper sa prind linia libera diseara sa te pot suna! smileys/smiley1.gif

kiki
28.01.2005, 17:46
Eu am deschis sampania!

LA MULTI ANI draga Carmen! LA MULTI ANI plini cu fericire si lui Eric alaturi de mama lui "fundal"!!! smileys/smiley2.gif

dancing_fire
04.02.2005, 18:22
Stiu ca e putin cam tarziu pt ce
am sa scriu, dar tocmai in aceasta zi importanta si-a gasit serverul
sa-si faca de cap. Sper totusi ca sarbatorita sa ma nteleaga si sa
aplice si pt mine regula "mai bine mai tarziu decat niciodata."

Pe 4 februarie,azi pt noi cei din California, ieri deja pt altii, este sau a fost ziua unui om nemaipomenit care a intrat in viata mea si a sotului
meu acum 2 ani atunci cand aveam mai multa nevoie de cineva ca oricand.
Eram singuri, venisem in State de cateva saptamani, disperati ca timpul
trecea si nu ne gaseam nimic de lucru si nu era nimeni care sa ne dea
macar un sfat, sau macar sa vorbeasca cu noi.</font>

</font>

Atunci i-am cunoscut pe EA</span>
si sotul ei in casa altei prietene. Era cu 2 zile inainte de 4 Iulie.
Cu o saptamana inainte o cunoscusem pe cealalta prietena a noastra si
dupa ce am vorbit vreo ora ne-a invitat la ea pt 4 Iulie. Nu ne venea
sa credem, stiam ca oamenii nu sunt chiar asa de prietenosi. In casa
ei i-am cunoscut si nu o sa putem uita asta nicodata. Au aparut in viata
noastra atunci cand aveam mai multa nevoie., iar cea mai mare dorinta
a noastra e ca sa putem fi din nou impreuna, alaturi de ei si de cealalta
prietena a noastra, mai devreme sau mai tarziu.</font>

</font>

Toti sunt niste oameni extraordinari, niste suflete de aur,
dar astazi vreau sa vorbesc despre EA</span>, caci e ziua EI</span>. E un om tanar
si la propriu si la figurat, sufletul ei e mereu tanar si e molipsitor
atunci cand esti in preajma ei. E, asa cum e vinul bun, cu cat se

dancing_fire
05.02.2005, 05:37
Stiti cine e acea persoana deosebita a carui zi de nastere a fost ieri?! E sotia lui Sorin!

Eu zic ca merita sa-i uram LA MULTI ANI chiar daca nu e membru pe acest
forum, va datorita faptului ca il intelege pe Sorin, el poate sa stea
cu noi pe forum la povesti, uneori uitand sa mai faca ceva prin casa.

Deci hai cu totii sa-i uram

LA MULTI ANI ADINA!!!!</span></font>

dancing_fire
05.02.2005, 14:58
Hei, chiar nu credeti ca merita si Adina LA MULTI ANI din partea noastra?! Chiar daca e sotia lui Sorin, eu zic ca merita....tocmai pt ca e sotia lui Sorin!!!!smileys/smiley17.gif

05.02.2005, 16:04
La Multi Ani pentru Adina!smileys/smiley4.gif

cielito
05.02.2005, 20:31
Daca-mi permiteti vreau sa salut cu caldura ROMANII de pe acest forum si sa ma alatur voua pentru a ura din toata inima LA MULTI ANI sarbatoritelor si toata fericirea din lume ... smileys/smiley9.gif

Sunteti minunati .....

kiki
06.02.2005, 04:57
LA MULTI ANI</span> Adina!!!!!! smileys/smiley31.gif

Fiind asa un om deosebit cum te descrie Carmen, sunt sigura ca culegi
fructele "muncii" tale si ca esti o persoana cu adevarat fericita!

Ma alatur si eu tuturor si iti urez tot ceea ce e bun si foarte bun in lumea asta!

Sunt convinsa ca o parte mai mare a forumistilor s-ar alatura noua in
urarile de LA MULTI ANI, dar weekend fiind, incercam sa ne petrecem
zilele acestea in aer liber revenind infocati pe forum in zilele de
munca ... atunci avem nevoie de cate o "pauza" spirituala smileys/smiley2.gif

Te pupam si te rugam sa-l tii pe Sorin fericit ca prin urmare sa ne tii pe noi fericiti.

Sorine, esti cel mai fericit om din lume! LA multi ani si tie!

sorin
06.02.2005, 06:44
Multumesc tuturor pentru urari in numele Adinei, pentru ca ea nu prea intra pe forum si nu are un cont activ.Chiar daca nu participa la discutii pe forum, fara ajutorul ei nu as putea continua ce am inceput, daca nu m-ar sprijini moral pentru mentinerea online a acestui website si acestui forum,desi asta inseamna timp liber sacrificat pe internet in detrimentul familiei. smileys/smiley9.gif

sauzimdebine
06.02.2005, 08:58
La Multi Ani si din partea mea, tuturor sarbatoritilor din aceste zile. Inclusiv subsemnatului, care a mai adaugat un an pe 3 februarie. Doamne ce imbatranesc unii, mai ales voi. Si ce tineri si frumosi raman altii, mai ales eu. smileys/smiley36.gif smileys/smiley36.gif smileys/smiley36.gif smileys/smiley32.gif

angela
06.02.2005, 09:09
La Multi Ani si din partea mea, tuturor
sarbatoritilor din aceste zile. Inclusiv subsemnatului, care a mai
adaugat un an pe 3 februarie. Doamne ce imbatranesc unii, mai ales voi.
Si ce tineri si frumosi raman altii, mai ales eu. smileys/smiley36.gif smileys/smiley36.gif smileys/smiley36.gif smileys/smiley32.gif

La Multi Ani!!!! Alt Varsatorsmileys/smiley36.gif, cati mai sunteti fratilor? Oricum dupa mine nu mai e nici unul deoarece gata se intra la pesti.

kiki
06.02.2005, 13:23
Sauzimde bine,

LA MULTI ANI!!! Sa stai fericit, tanar si frumos pana la adanci batraneti!

dancing_fire
06.02.2005, 17:34
LA MULTI ANI</font> din tot sufletul Sauzim de bine</span>!!!!

Nu fii trist, oamenii buni sunt ca vinul, cu cat trece timpul cu atat sunt mai buni!

SA fii fericit si sanatos!! Si bea un pahar de vin cu scortisoara si pt
noi cei care nu avem iarna si ne e mai greu sa fierbem vinul, ca
de...nu avem zapadasmileys/smiley2.gif...iar vinul fiert merge numai iarna!!!

sauzimdebine
07.02.2005, 14:58
Multumesc pentru urari. Fiti fara grija, am sa raman tanar si fericit.

tonita
08.02.2005, 04:54
La multi ani tinere, Sauzimdebine !

sorin
08.02.2005, 05:20
Ma alatur si eu un chiar daca un pic mai tarziu urarilorpentru Sauzimdebine smileys/smiley1.gif

08.02.2005, 05:48
http://img.photobucket.com/albums/v231/curcubeu/relaxed.jpg

sauzimdebine
09.02.2005, 00:08
Ahhhh! Visez la asa viata. Melina, cum de ai stiut? smileys/smiley2.gif
Multumesc tuturor pentru urari.

09.02.2005, 00:21
Stiam eu ce stiamsmileys/smiley2.gifsa-ti fie numai bine!

anybody
09.02.2005, 02:28
<DIV> Ma alatur si eu varsatorilor-ziua mea a fost pe 6 februarie</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>La multi ani pt. toti varsatorii!smileys/smiley32.gif</DIV>

18.02.2005, 01:34
http://img.photobucket.com/albums/v231/curcubeu/lazyb&#111;nesss.jpg

sorin
18.02.2005, 01:52
La multi ani Angela! Sa stii ca nici nu te intrebam cati ani ai implinit azi smileys/smiley2.gif

Sper ca ti-ai luat liber azi ca sa apuci sa-ti citesti urarile smileys/smiley36.gif

Johann
18.02.2005, 02:32
http://img.photobucket.com/albums/v635/Stranger76/birthday.jpg

May all your wishes come true! Happy Birthday!

dancing_fire
18.02.2005, 04:22
LA MULTI, MULTI ANI DIN TOT SUFLETUL ANGELA!!!!

Gata, trezirea, ca azi e ziua ta!!! Fie ca toate dorintele tale sa devina realitate, sa ai o casnicie fericita si sa gatesti in continuare la fel de bine, mai ales acum ca in curand te muti aici in Calif.smileys/smiley2.gif

Felicitari pt tot ce ai realizat, aici pe forum dar si personal. Sa ai o zi frumoasa si fericita, sa fii iubitasmileys/smiley27.gif!!!!

kiki
18.02.2005, 04:35
Insfarsit numaratoarea inversa a luat sfarsit ...pt anul asta! Acum pot sa-ti spun LA MULTI ANI!!!

Imi era tare frica de un singur lucru ... ca iar o sa am foarte mult de lucru la serviciu si o sa uit sa intru pe forum sa-ti urez tot ceea ce-i bun si delicios in lumea asta si pe insula ta (care pt noi care traim pe continent suna super exotic si "out of this world")smileys/smiley2.gif

Sa ai un an fericit si fructuos si sa ne intalnim si la anu pe vremea asta sa-ti mai urez un an si mai bun si tot asa ...smileys/smiley37.gif

dancing_fire
18.02.2005, 05:29
Hei, dar unde-i Angela?!

ANGELAAAAAAAAAAAAAAAA????????????????

probabil ca si-a luat si sotul liber si ...petrec amandoi acum.smileys/smiley2.gif

kiki
18.02.2005, 05:36
Asa sper si eu! smileys/smiley2.gif

angela
18.02.2005, 05:52
Nu mai sperati ca nu este chiar asa!smileys/smiley36.gifsmileys/smiley2.gif

Sotul e la scarbici, plec si eu imediat, am stat pana acum la telefon sa mai fac niste exercitii de limba romanasmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif,
fratele meu mai dadea cate o veste proasta de genul : sti paharele alea
care iti placeau?..... cand l-am intrebat ce e cu ele urla " La Multi
Ani!!"smileys/smiley36.gif

Va multumesc din tot sufletul pentru urarile voastre si felicitari si sper sa va fie si voua la fel de binesmileys/smiley2.gif

Vesti proaste pentru romanii din Casmileys/smiley2.gif, vorba vinesmileys/smiley2.gif,
nu mai vin acolo anul asta, asa cum am mai zis, cand esti casatorita cu
cineva din armata totul e scris in nisip, vine valul si sterge...smileys/smiley19.gif, next year maybe

dancing_fire
18.02.2005, 05:57
smileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifadio mancarica mea buna...macar nu mai posta poze cu bunatati...smileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gif

angela
18.02.2005, 05:58
Postez ca sa vezi ce o sa fac cand o sa ma mutsmileys/smiley2.gif

kiki
18.02.2005, 07:24
Eh, am sa ma uit la Friends de una singura smileys/smiley5.gif

Facem maraton la anu' smileys/smiley2.gif

danielle
18.02.2005, 11:14
hellooooo si eu ma uit la Friends zilnic, la ora 7 seara si 11 noaptea(parca pe abc) deci....nu esti singurica.

tonita
19.02.2005, 04:52
La Multi ani Angela, iar m-am trezit t

angela
19.02.2005, 06:57
Va multumesc inca o data la toata lumea pentru urarismileys/smiley2.gif

Eu am avut o zi de nastere superba, cu ceea ce mi-am dorit + ceva muzica romaneasca si o sticla de vin alb dulce romanescsmileys/smiley36.gif, vorba lui Kiki, am pus biberonul pe ea si gata a fost, eram insetata rau de totsmileys/smiley79.gif

angela
14.03.2005, 09:04
La multi ani pentru Kiki si sotul ei cu ocazia aniversarii unui an de la casatorie.

Kiki sa aveti parte de cat mai multi ani fericiti si plini de bucurii impreuna. Sa ne auzim si la nunta de aursmileys/smiley2.gif

kiki
14.03.2005, 09:17
Surprize, surprize ... cu Angela de Hawaii smileys/smiley2.gif

Multumesc mult, mult de tot. Chiar nu ma asteptam la felicitari atat de ...oficiale smileys/smiley9.gifEsti o scumpa!!!

Si de abia astept sa joc iar cu tiganii si la nunta de aur ... si Angela, va trebui sa topai langa mine si sa "nu ne lasam" la dansatorii astea inascuti ...hopa, topa, hopa topa ..smileys/smiley36.gif

hazel
14.03.2005, 10:29
...ca Ericut nu stie ca e ziua mea.smileys/smiley2.gifEl stie ca-i e foame, somn si ca vrea sa se joace cu mine. Iar cand o sa ajung diseara acasa si o sa es bucure ca ma vede, gangurind si intinzand manutele sa-l iau in brate, e cel mai frumos cadou al meu pt ziua mea. Deci diseara nu o sa am o petrecer...

Carmen, nu te stiu, dar inteleg ce simti.E cel mai frumos cadou pe care poti sa ti-l oferi :)

La multi ani!

dancing_fire
04.04.2005, 07:14
LA MULTI ANI EVELIN!!!!smileys/smiley27.gif

Hei, azi e ziua lui Evelin!!! Hai sa-i uram toti azi La Multi Ani, sa simta ca chiar daca munceste azi, totusi cineva, adica noi forumistii, ne-am gandit putinel si la ea!!! E o fata puternica, ambitioasa, putin uituca, dar foarte sensibila si iubitoare!!!!

Iar daca sunteti pe-aproape, stop a second la un pahar de sampanie!!! Let's start the party!!!!smileys/smiley79.gifsmileys/smiley77.gif

sorin
04.04.2005, 07:19
Whohoo, inseamna ca face cinste azi la cei din Chicago (real) si la restul lumii (virtual) smileys/smiley36.gif

La multi ani Evelyn! file:///C:/Profiles/Administrator/My%20&#100;ocuments/Messenger/media/smileys/36.gif

evelyn
04.04.2005, 07:28
Thank's guys,

Carmen, chiar daca te iubesc; AM SA TE SPANZUR.....cand vii la Chicago.

Oricum, multumesc si bineinteles ca santeti invitati la un pahar.....

Va pup

sorin
04.04.2005, 07:43
Evelyn, eu i-am zis lui Carmen ca o spanzur dinainte de a fi ziua mea si nu dupa. Stii tu, e mai usor sa previi....smileys/smiley36.gif

dancing_fire
04.04.2005, 07:52
Hei guys, stop it!!! Nu ma omorati, mai are sigur altcineva nevoie de mine!!!! Please....smileys/smiley36.gif

evelyn
04.04.2005, 07:57
Oricum, Sorine inteleg bunele intentii ale lui Carmen si apreciez gestul ei.

Este un om deosebit, si foarte special !!!!smileys/smiley31.gif

Asta nu inseamna ca v-a scapa de "bataie" cind v-a veni la Chicago..

sorin
04.04.2005, 07:59
Ai dreptate, este un om deosebit si o apreciez pentru asta.

Pregateste-ti bata de baseball ca in aprox. 2 luni va fi in Chicago smileys/smiley2.gif

dancing_fire
04.04.2005, 08:11
Gata, am inteles, o swa-l antrenez pe Eric sa ma apere. Credeti ca o sa reusiti sa va apropiati de mine?! Eu nu cred.....smileys/smiley36.gif

Si, lasa ca nu sunteti voi mai vedete decat vedetele, lasati oamenii care va iubesc si va respecta sa va spuna LA MULTI ANI, ca doar nu va pregatesc coliva!!!smileys/smiley9.gifSau va e frica ca trebuie sa cumparati prea multa sampanie?! smileys/smiley36.gif

04.04.2005, 09:25
http://img.photobucket.com/albums/v231/curcubeu/Falling.jpg

Cu sampania vin mai pe seara deocamdata am pus-o la rece !smileys/smiley36.gif

evelyn
04.04.2005, 09:59
OH, that's sooooooo cuteeeeeee

Thank's Melina.

Astazi, chiar ma simt ca o printesa, cu atatia prieteni alaturi...smileys/smiley17.gif

You guys are awsome; ce n-as da sa ne putem intilni toti. Mai ales ca astazi e si o zi superba la Chicago...

Cine stie , poate cu alta ocazie.

Organizeaza Sorin o intilnire pe viitor a forumistilor ???smileys/smiley1.gif

sorin
04.04.2005, 10:33
Pai ar cam fi timpul sa mai organizam niste picnicuri ca cele de anul trecut. Am sa postez in curand un anunt de genul acesta pe forumul de Chicago. smileys/smiley2.gif

Vlad
04.04.2005, 10:49
smileys/smiley32.gif......"beutura,beuturaaaaa....cine mi te-a pus in guraaa"....smileys/smiley32.gif

sorin
04.04.2005, 10:54
Ce zici Vlad? O "punem" de un picnic? smileys/smiley2.gif

Vlad
04.04.2005, 11:07
"Mananci calule ovaz".....cum zici zicala.

Mai intrebi....hai sa ne pregatim.

sorin
04.04.2005, 11:11
OK, eu lansez "ofensiva" pe forumul de Chicago smileys/smiley36.gif

Vlad
04.04.2005, 11:19
...si eu pe grupul "Brasovenii",dar haide sa stabilim o data si o locatie mai intai...te sun eu maine si vorbim.OK?

sorin
04.04.2005, 11:32
OK. Eu am postat deja pe forumul de Chicago. Take a look smileys/smiley2.gif

Oops, deja suntem off-topic, asa ca o sa continuam dincolo smileys/smiley9.gif

Ana Tofan
04.04.2005, 23:57
Mi-ar placea mult sa se intalneasca forumistii,de peste hotare si din tara.Insa pana sa ajung eu in State sau in Canada e cale multa. Nu cred ca voi apuca sa ajung acolo in viata asta.

Ana Tofan
04.04.2005, 23:58
La multi ani, Evelyn!

evelyn
05.04.2005, 03:47
Thank's girl

Gata cu mine , acum e randul altcuiva

sauzimdebine
06.04.2005, 21:00
Nu inca, nu pana nu-ti trimit un mare virtual buchet de flori. LA MULTI ANI!

Vlad
07.04.2005, 04:45
Si din partea mea La Multi Ani!....cu intarziere

angela
07.04.2005, 06:37
Stiu ca e cam tarziu dar iti urez un sincer si calduros " La Multi Ani!" smileys/smiley77.gif.........imi pare rau de intarzieresmileys/smiley9.gif

evelyn
07.04.2005, 07:16
OK, Guys

Multumesc ptr.urarismileys/smiley17.gif . Dar cred ca prea mult o lungim cu mine, cu totul ca apreciez , buna vointa .

Nu prea ma simt eu bine in centrul atentiei, asa ca hai sa aflam cine-si sarbatoreste ziua " NEXT" ....

Sauzimdebine, nu pot refuza un buchet de flori ; asa ca il asteptsmileys/smiley9.gif

Va pup

sauzimdebine
16.04.2005, 03:22
Pentru evelyn:

http://www.flyingflowers.co.nz/images/Lilac%20Haze10MWL.jpg

dancing_fire
15.06.2005, 10:35
Azi e ziua baietelului meu ERIC-ALEXANDER!smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Stiu ca v-am innebunit cu povestile despre baietelul meu, dar eu sunt asa de fericita azi ca imi vine sa strig, sa stie toata lumea ca azi e ziua lui.

Si pentru ca voi sunteti o parte din prietenii mei, m-am gandit sa va spun si voua despre bucuria mea.

LA MULTI ANI IUBITUL NOSTRU! MAMI SI TATI TE IUBESC MULT DE TOT SI ITI DORESC O VIATA PLINA DE IMPLINIRI!

evelyn
15.06.2005, 10:52
Si din parte noastra dragule nostru ERIK LA MULTI ANI

Sa ne cresti mare, destept si sanatos si sa le aduci parintilor si toturor celor din viata ta multe multe bucurii si fericire smileys/smiley32.gif

HAPPY BIRTHDAY

sorin
15.06.2005, 10:54
La multi ani si pe aceasta cale lui Eric! Noi i-am trimis o felicitare electronica pe care sper ca

hazel
15.06.2005, 13:36
carmen, sa iti traiasca puiutul fericit si sanatos si sa ii bucure pe parintii lui.

La multi ani!

angela
16.06.2005, 01:21
Carmen sa iti traiasca multi ani baietelul ca e un scump. Sa aibe parte de bucurii si multe impliniri in viata. Pupici si inca o data La Multi Ani smileys/smiley77.gifchiar daca a sosit mesajul cu o mica intarziere.

christianT
16.06.2005, 12:24
In lumea spiridusilor si a zanelor bune, in lumea lui Fat-Frumos si a Ilenei Cosanzeana, intr-un cuvant in lumea lui "A fost odata ca niciodata..." a fost ieri sarbatoare mare. Cica undeva, in indepartata America, a fost sarbatorit un mic print pe numele lui Eric-Alexander. Profit si eu sa urez acestui mic print "La multi ani" si foarte multa sanatate.

sauzimdebine
16.06.2005, 18:16
La Multi Ani Eric-Alexander! Sa-ti dea Dumnezeu sanatate, tie si parintilor tai.

kiki
18.02.2006, 05:56
Si cine urmeaza pe lista norocosilor daca nu mama unui alt Alexander....si anume Keagan-Alexander!

Da' astazi Angela da din fund in pas de "La multi ani!"

Sa ne traiesti si sa infloresti! Sa fii fericita, iubita si
rasfatata....ca le meriti pe toate din plin. Iar eu deabia astept sa ma
rasfat la o sarmaluta si un carnat a la Angela....imediat ce ma pun din
nou pe picioare! smileys/smiley2.gif