PDA

Arată versiune întreagă : Inceput de bussiness

Catanan
12.08.2004, 01:05
Reprezint o firma de productie mecanica fina din Romania si incerc s-o introduc pe piata Americana. Puteti sa vedeti despre ce este vorba la www.... . Orice sfat puteti sa-mi dati este binevenit si mult apreciat. Oricum in curand voi face o firma de distributie romano-americana. Asa ca daca aveti idei putem colabora.

editat de sorin: spamul si postarea de linkuri comerciale sau personale nu sunt admise pe acest forum. adresele de email si numerele de telefon sunt admise. pentru reclama, contacteaza un administrator. citeste te rog si regulamentul de postare. ignorarea acestui mesaj va duce la suspendare.

dorubarbu
29.08.2004, 12:46
Ai incercat si pe piata canadiana? Poti sa iti faci reclama pe www... sau in ziarul Pagini Romanesti . Interesant site-ul. Daca mai imi vin idei care sa te ajute poate mai discutam. Numai bine.

Doru Barbu

Tel: (514) 733 5400 - Montreal, CANADA

e-mail: barbuioandorel@yahoo.com

editat de sorin: spamul si postarea de linkuri comerciale sau personale nu sunt admise pe acest forum. adresele de email si numerele de telefon sunt admise. pentru reclama, contacteaza un administrator. citeste te rog si regulamentul de postare. ignorarea acestui mesaj va duce la suspendare.

elbogdan
16.02.2005, 05:15
Incearca sa te inscrii pe un portal specializat din Romania. Eu asa am facut si am prins 2 contracte. De exemplu www... . Eu aici mi-am inscris firma si pare ok. E platit ce e drept dar se justifica. Bafta. Apropo, eu produc suporturi din fier pentru lumanarele ( cu inimioare, soare, etc) - cunosti pe cineva interesat? Noi facem si matrite... o colaborare?