PDA

Arată versiune întreagă : Imi caut parintii

CarmenConstanta
22.10.2006, 03:46
M-am numit, Catana Carmen, nascuta in 1946 , trecuta in acte pe 1 iunie, dupa alte informatii nascuta in sept-oct 1946 sau 45(?).

Mama -Maria Farcasanu, locuitoare a comunei Farcasele, jud Romanati (Olt), casatorita cu Catana Virgil, invatator comuna Farcasele.
Sunt infiata dar nu stiu numele parintilor naturali. Se spune ca as fi nascuta in Caracal sau as fi luata de la orfelinatul "Regina Maria" din Bucuresti. Ca nasi, au fost familia: notar Ionescu Constantin din comana Farcasele.

Daca cineva, plecat din Farcasele sau Caracal detine o informatie sau un fir pe care sa merg, i-as ramane indatorat. Mama adoptiva refuza sa-mi dea vreo informatie, iar rudele acesteia, stiu ca sunt infiata dar nu stiu de unde am fost adusa.
Suna ridicola cererea, dar, ca toti cei ce nu-si cunosc parintii ma simnt ca un om caruia i s-a furat indentitatea. Ma intreb oricand: eu cine sunt, de unde vin si cati ani am.

Astept cu sufletul la gura, va multumesc si ma rog sa gasesc un suflet care sa ma ajute.

sherlok holmes
22.10.2006, 06:05
Buna,in caz ca nu reusiti nimic va stau la dispozitie in calitate de detectiv specializat in cautari de persoane disparute. Pentru contactare folositi email aaadetectiv@yahoo.com .