PDA

Arată versiune întreagă : help me pls(H2B)!!!

gabix
13.10.2006, 03:49
am sustinut un interviu la ameritrex, pentru a lucra in constructii, mi s`a dat ultima oferta de job`uri, contractele incepand pe 20 noiembrie,am nteles k toata cheltuiala ajunge n jur de $3500, eu ink nu am achitat nimic, peste vreo saptamana am inteles k voi primi un mail prin care mi se va comunik knd tre sa merg la cluj la sediul central pt...explicarea shi aflarea a tot ceea ce tre sa shtiu pt US, ma rog...dupa care am inteles k tre sa achit taxa de program shi toate cele vreo 2000$...dar acele ``petitii`` intarzie sa apara...cele de fara care nu putem mere la ambasada, am inteles...daca mai este cineva intr`o situatie asemanatoare sau a trecut prin asa ceva...scieti`mi un mai plzzz``gabimoise82@yahoo.com``

sorin
13.10.2006, 04:40
Fii foarte atent cu Ameritrex. Citeste aici (http://www.romanian-portal.com/forum/forum_posts.asp?TID=3603&PN=1)

rosi
17.10.2006, 23:19
mai este un prieten de-al meu bagat in chestia asta, nu stiu ce sa iti spun...si eu am fost plecata cu ameritrex anul trecut cu j1 pt studenti nu stiu tu insa

oricum mai tine-ne si pe noi la curent cu ceeace ce ti se intampla

stiam ca dai vreo 17mil la inscriere, apoi programul e in jur de 1250$, apoi iti platesti normal viza care mai e si aia111$, avionul care nu stiu cat e oricum peste 700euro si mai dai si arvuna la cazare vreo 300$...deci fa si tu socoteala

sau mai bine uita-te la ei pe site sa vezi ca iti explica acolo mai multe despre toatea astea

ti-am zis...mai tine-ne la curent cu ceea ce ti se intampla

bafta