PDA

Arată versiune întreagă : Cautam urgent "graphic designers"

sorin
08.10.2006, 06:57
Romanian-Portal.com cauta "graphic designers" experimentati pentru proiecte pe termen lung pentru un partener de al nostru, pentru executare de bannere animate si alte lucrari specifice.

Cine este interesat, poate trimite email cu resume (CV) si eventual portofolio atasat la romanianportal la yahoo.com. Eventuale mostre din lucrarile executate (mai ales bannere de diverse dimensiuni) sunt binevenite. Trimiteti si tarife/banner pentru diverse dimensiuni si orice altceva considerati util.

Informatii suplimentare vor fi trimise pe email celor care ne vor contacta.

flowerstepper
19.12.2006, 10:04
Salut
Sunt Ciprian, locuiesc in Boston. Sunt web/graphic designer cu mai mult de 5 ani experienta. Sunt de un an in US. Am un job full time (Art Director/ Interactive Designer) dar caut tot timpu de lucru free-lance. Am experienta in telecommuting.
Pagina mea e inca in constructie, dar poti gasi acolo ceva lincuri cu ultimele lucrari:

refresh.interartiv.info (http://refresh.interartiv.info)

ciprian@interartiv.info

sorin
04.01.2007, 07:27
Era vorba de un proiect maricel care momentan nu a picat, dar cei care-l doreau l-au cam pus la naftalina.

Tinem legatura.

Snuffy
19.01.2007, 18:27
Sorin,

cand ise de la naftalina...da-mi si mie un semn

Snuffysmileys/smiley2.gif

20.01.2007, 05:41
cand ise de la naftalina...da-mi si mie un semn

si miesmileys/smiley36.gif

Snuffy
20.01.2007, 06:42
si tie ce, Melina?

smileys/smiley2.gif

Snuffy

20.01.2007, 07:07
un semnsmileys/smiley37.gif

P.s. imi plac fotografiile tale smileys/smiley20.gif

albatros
20.01.2007, 10:03
...dar nu chiar toate, sorry, "stropirea" cu puncte rosii stroboscopice in efect doppler, nu e cea mai buna carte de vizita, dar poate e aparatul de vina, ...poate...
...faceti un site serios abundand de curiozitati si utilitare si va dau idei pentru al face comercial,....pe bune !

20.01.2007, 11:19
Nimeni nu este perfectsmileys/smiley9.gifTu ce aparat ai albatros?smileys/smiley36.gif it despre idei sint destule ,numai timp sa fie mai multsmileys/smiley2.gif

flowerstepper
29.01.2007, 09:33
Era vorba de un proiect maricel care momentan nu a picat, dar cei care-l doreau l-au cam pus la naftalina.

Tinem legatura.

presupun ca e vb de prioritati. oricum, bucuros sa contribui.
thx

sorin
29.01.2007, 09:39
Vrea cineva sa-mi faca o