PDA

Arată versiune întreagă : promointernational, sofer in IL

rosi
04.10.2006, 23:33
salutare

prietenul meu a apelat la firma promointernational pentru postul de sofer in illinois

mai este cineva inscris la ei?

a mai plecat cineva cu ei pana acum?

este firma serioasa?

astept raspunsurile voastre

rosi
06.10.2006, 04:42
chiar nimeni?

dar nici nu stie nimeni nimic de aceasta firma?

ca doar nu o fi fantoma?

plizzzzzzzzzzz

http://www.romanian-portal.com/forum/smileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gif

rosi
12.10.2006, 00:31
macar de prin auzite ceva?

tot nimic???

plizzsmileys/smiley9.gif

rosi
18.10.2006, 08:21
nimeni nu stie chiar nimic de aceasta firma?

nu se poate!!!!!!!!!!!!!!

chiar nimeni?

rosi
02.11.2006, 16:24
ba dar ce este cu firma asta pana la urma? de nu a auzit nimeni nimic de ea? este din aceea "de apartament"?

KobeWan
02.11.2006, 23:07
nu iti fa griji cu promo :) sunt mult mai seriosi decat multe alte firme ... au fost de la ei 2 grupuri pana acum la viza si au undeva la 80% procentajul de vize luate..am si eu un prieten careeste la ei...

bafta

rosi
05.11.2006, 07:33
thx man

im relax now

dar toti stiau bine bine engleza???

KobeWan
05.11.2006, 11:30
asta nu stiu sa iti spun :) stiu numai ca acum trebuie sa mearga la ambasada o alta gasca de la ei printre care am ceva amici si ei stiu engleza de restul habar nu am :)

rosi
05.11.2006, 17:26
mersi frumos

ei ce contracte au? sau mai bine spus prietenul tau unde se duce? ca ce? au venit deja petitiile? cam cand ar trebui sa mearga la interviu?

smileys/smiley100.gif

19.11.2006, 04:17
sunt seriosi,si eu ma duc la ambasada sapt viitoare...

rosi
19.11.2006, 08:36
buna allex27

tu pentru ce post esti? la hotel sau ce? saptamana viitoare cand? cat ai asteptat pana ai primit petitia? de cand te-ai inscris la ei?

te rog da mai multe detalii

ai dat toti banii? cat te-a costat?

mersi frumos

cecy
29.11.2006, 22:52
salut ,

sunt din cluj si m-am inscris si eu in programul firmei promointernational de prin vara, si de atunci am tot asteptat si am asteptat si acum prin noiembrie am primit oferta de munca pentru virginia ( eu optasem pentru florida dar asta e alta poveste) , virginia beach, eram bucuroasa ca in sfarsit stiam ceva si ca in curand puteam sa ajung la ambasada pentru interviu. Mi-au spus de la firma ca sunt programata pe 30 noiembrie si ca e sigur asta , asa ca mi-am luat si eu concediu siam asteptatcu nerabdare ziua interviului numai ca m-au anuntat astia cu doar cateva zile inainte de plecare ca se anuleaza interviurile si ca de fapt ei nici macar nu au trimis petitiile la ambasada nici macar nu le-au primit din sua si ca mai trebuie sa astept inca 2 sapt pana sa pot sa fiu din nou programata .....eu nu stiu ce sa mai cred dar sigur astia sunt niste mincinosi si sunt foarte neseriosi.smileys/smiley19.gif

daca e cineva care e inscris acum la promointerantional si ar vrea sa i-a legatura cu mine sa imi scrie ca as vrea sa stiu si parerea altora.

astept sa-mi scrie cinevasmileys/smiley5.gif

rosi
30.11.2006, 07:02
hai ca sunt cam pe ganduri nu stiu ce sa mai zicsmileys/smiley11.gif

am mai auzit faza asta de la un tip despre promo ca il programase la interviu si apoi ca nu ca nu se mai tine si ca iar l-a reprogramat; sa vedem ce i-o mai zice acum...ce tampenie.smileys/smiley18.gifdai niste bani de pomana, ei se fol de ei si te mai si incurca cu fazele lor.

ce tampenie.

dupa cate am tot citit pe forum eu chiar sunt norocoasa si la viza si cu firmele ca am plecat chiar cu cele care chiar se atentioneaza lumea sa nu se plece.

ce fazaaaa. man im luckysmileys/smiley36.gifdoar atat sa depinda toate astea??de noroc?????bai sa fiesmileys/smiley5.gif