PDA

Arată versiune întreagă : re

mediasky
29.09.2006, 10:47
Deci nimeni nu vrea sa se faca sofer :) Nice ! O fi prea grea munca !? o fi comoditatea !? o fi nepasarea!? Nu stiu !! Dar posibilitatea de a avea permanent o slujba binwe platita e totusi rara.Sau mai bine 1000 $ calduti decit 3000 munciti

sorin
29.09.2006, 10:51
Mediasky, tu cred ca nu ti-ai mai verificat topicele vechi. Daca-mi amintesc exact, cel putin vreo 2-3 persoane au cerut detalii smileys/smiley2.gif

mediasky
04.10.2006, 01:25
sorine am un sofer deja ce lucreaza la mine, un altul ce i-am gasit de lucru la altcineva, si inca 2 care au ajuns pe linga mine i-am indrumat cu sfaturi cum sa faca sa obtina carnet si banuiesc ca lucreaza in alta parte in meseria asta cistigindu-se foarte bine. Ideea e ca incerc sa imi dezvolt afacerea si am nevoie permanent de soferi noi. Si mai poti adauga un element nou in aceasta ecuatie :- majoritatea lucreaza ca soferi in jur de un an - dupa ce trece acest interval fiecare isi ia camionul lui devenind owner operator .Fiecare vrea sa "evolueze" nu ?

mediasky
04.10.2006, 01:27
Apropo Sorine : iti place sahul? De iti place si stii sa joci ( nu sa muti piesele) iti pot fi o provocare : de nu ...inseamna ca m-am inselat

sorin
04.10.2006, 02:58
Apropo Sorine : iti place sahul? De iti place si stii sa joci ( nu sa muti piesele) ...

Stiu mai mult decat sa mut piesele. Garantat. smileys/smiley2.gif

mediasky
08.10.2006, 14:33
si ..? cind accepti o provocare on-line?

sorin
08.10.2006, 16:50
Oricand. Trimite PM cand esti pregatit sa pierzi smileys/smiley36.gif

-valentin-
08.10.2006, 20:44
vreau sa joc cu invingatorul

teddoro35
25.10.2006, 21:48
Mediasky,o intrebare,daca vrei sa raspunzi.Cat castiga aprox. un owner operator pe luna,truck sau cargo van si cat castiga un sofer care lucreaza ptr.cineva.As vrea sa stiu diferentele de castig de la truck la van.mersi

bugga
22.11.2006, 18:26
pe mine m-ar interesa foarte mult acest job...ma puteti ajuta?...eu stau in cleveland,dar daca este nevoie si ma puteti ajuta,atunci voi venii in detroit...nu am inca drive license dar am inteles ca ma puteti ajuta si cu acest lucru si v-as fi foarte recunoscator...cu multa stima...daca da ,imi puteti oferi si o cazare?

foryoutupac
24.11.2006, 08:31
Daca te intereseaza un job in Michigan ti-as indica sa incerci cu agentia aceasta Man Power, este o agentie care iti cauta de lucru temporar, part-time full-time, de obicei au deja locuri de munca in principiu incepi lucrul saptamana viitoare de cand te inregistrezi la ei.

Bafta!!!