PDA

Arată versiune întreagă : Formarea unei echipe de intelepti

adipop
23.01.2005, 10:55
Cautam Romani capabili cu care sa ne ocupam mai departe de regia de reconstructie economica a Romaniei.

Astept sa fiu contactat numai de oameni capabili pentru a ne apuca serios de lucru, alaturi de o echipa de tineri, formata in ultimii 4-5 ani, la Craiova.

Atentie, nu ne permitem sa pierdem timpul in discutii sterile

mihaelaNV
23.01.2005, 11:39
Succes, si data viitoare scrie mai mareeeeeeeeeeeeeeeee!

tonita
23.01.2005, 22:29
Cautam Romani capabili cu care sa ne ocupam mai departe de regia de reconstructie economica a Romaniei.

Domnu' Presedinte, e nevoie de certificat sau ajung referintele ?http://www.romanian-portal.com/forum/smileys/smiley17.gif

Domne' tablourile de la zamolxa sunt superbe da' piticii de gradina cred ca ar avea mare succes in Germania. Si eu am un pitic da' e cam obosit si singur... http://home.t-online.de/home/520093452513-001/tv/pitic.jpg

Boierul Bibescu
24.01.2005, 00:58
[QUOTE=adipop]

Trimit acest mesaj in speranta ca mai sunt oameni cinstiti in Romania care-si doresc o Viata decenta. Implicandu-se

rossa
24.01.2005, 01:37
Sa traiesti !

Fethoden
24.01.2005, 16:22
Am vizitat site-ul Zalmoxa si deja am impresia ca mi se declanseazaspalarea creierului cu acest nou "produs" .

Nu cunosc aceste persoane care au de gand sa construiasca un astfel de Imperiu, dar cred ca pe parcurs, Romaniei i se va atribui un nou nume:Republica Zalmoxkaya.

...Ca sa nu uitam de unde am scapat recent....ah, ce plictiseala m-a cuprins......ma irita deja acest subiect...brrrrr!!!

Dimineta Zalmoxa,la amiaza Zalmoxa, seara Zalmoxa... .da cui'trebe'....?...intr-asta ar consta "ridicarea nivelului de trai"...?????, ....avem cultura dom'le destula si oameni invatati care au sertare pline de hartxoage...si duc renumele tarii in intreaga lume.si fac si analize isorice ....si de toate ....... de ce nu da-ti romanilor de acolo locuri de munca si case de locuit,..!!!???-- ruinele cetatilor se pastreaza oricum, sunt oameni care sa aiba grija de asta....!!!!

....atata amar de lume pleaca in lumea lor dupa o bucata de paine si voi o luati cu mieluseala si linguseala ca sunteti de buna credinta...!*...nu mai am dom'le incredere in nimeni....!!!! Tot pe spinarea altora claditi istorii si de acum incolo...???? Practic, draga, practic, ca de teorie ...suntem satui....!!!!

Punct! (ca in prima lege ce exista laasa zisele Legi ale lui Zalmoxis)....cine le semneaza, cine le grupeaza....!!!???? Dumnezeu stie ...!!! si "intamplator" sunt chiar 10 ,ca si cele 10 porunci ...!!!!e oare doar o pura coincidenta...sau se voieste a se intra in dedesuptul mintilor noastre...ca sa devina mai credibil...!!!!!!

Nu cred in asta!!!!Nu sustin asa ceva!

garfield
24.01.2005, 18:52
Succes, si data viitoare scrie mai mareeeeeeeeeeeeeeeee!

Probabil ca 'oameni capabili' inseamna cei cu perfect vision care pot sa citeasca microprint. (without squinting) smileys/smiley36.gif

zamfir_catalin
11.04.2011, 16:27
in implicare consta secretul reusitei oricarui demers...
daca doar admiram nu rezolvam nimic...
dupa cum se stie inteleptii nu sunt tocmai pe toate drumurile...
noi ii cautam..
zalmoxa.11.forumer.com/index.php

encore
12.04.2011, 01:36
Damn, dom' Inginer cauta Intelepti inca de acum 6 ani!

angeline
12.04.2011, 02:19
:)
Damn, dom' Inginer cauta Intelepti inca de acum 6 ani!

Eşti fenomenal.
Nu poţi nega, şi tu ai o privire căutătoare.:)

(U2 & Bruce Springsteen - I still haven't found what I'm look)

http://www.youtube.com/watch?v=JVdZ0Rdm8zI