PDA

Arată versiune întreagă : Confesiuni

foryoutupac
23.01.2005, 05:41
Aici puteti sa scrie tot ce va ingreuneaza sufletul.

Dati-va drumul si spuneti tot ce aveti pe suflet,numai tineti in voi.

Eu m-am despartit de prietena cu care am fost un an,ne-am din cauza ca eu sunt la Cluj stundent si ea la liceu din oraselul din care sunt eu,din cauza dinstantei ne-am despartit.

Sunt stresat si de faza cu interviul si sunt zile in care imi dau lacrimile.

N-am mai putut tine i mine a trebuit sa zic la cinevasmileys/smiley19.gif

Vlad
23.01.2005, 06:04
Cred ca ai vrut ca numele topicului tau sa fie "CONFESIUNI"???!!!

sauzimdebine
23.01.2005, 06:11
De suparare nici nu mai stie ce scrie, sarmanul. Hei, omule, capul sus. Toate vin si trec. Important este sa razbati pana la capat.

foryoutupac
23.01.2005, 11:01
Imi cer scuze ca am scris gresit numele topicului, dar momentan am prea multe pe cap.Am sa incerc sa imi tin capul sus si sa rezist pana la capat.

23.01.2005, 11:43
Si eu am citeodata zile in care vad totul in negru dar niciodata nu pierd speranta ca vor venii si zile mai bune.Poate peste citeva zile va impactai si veti ride impreuna daca nu inseaman ca asa a fost sa fie.

Bafta cu interviulsmileys/smiley20.gif

anastasia
25.01.2005, 11:31
Si eu m-am certat cu prietenul meu,am fost trista,am luat interviul, m-am bucurat.

c'est la vie.Una rece, una calda.

sauzimdebine
25.01.2005, 19:34
Toate vin si trec, dar mai ales tine minte ca, orice ar fi si oricum vor evolua lucrurile, apa trece iar pietrele raman!

foryoutupac
25.01.2005, 20:41
Drept sa spun si iarna aceasta am patit una rece si una calda,l-am cunoscut prima data pe tatal meu iarna aceasta(eu traiesc numai cu mama mea)si cand am fost la el intr-o seara a baut prea mult si i-a zis la sotia lui ca sa se uite la ea este urata si mai multe chestii si nu am pututsa dorm atunci toata naoptea si a doua zi am mers prin Arad m-am dus la gara m-am uitat mersul trenurilor si am plecat din Arad in Oradea chiar in ziua de revelion si am bagat atunci un chef cu un prieten de al meu si asa a fost cel mai tare revelion care l-am avut.Partea rea a fost faza cu tatatl meu si partea buna a fost cheful meseriassmileys/smiley1.gif

Brasov34
27.01.2005, 12:46
...Da, asa este "Apa trece, pietrele raman!"! ...Insa important este cum vom stii sa infruntam "valul" vietii atunci cand el apare!

Alaturi de prieteni buni, ADEVARATi cred ca putemtrece cu bine peste orice hop din viata. Important este ca NOI sa stim sa lasam inurma numai lucruri frumoase! Ce fac altii pentru ca noi sa suferim va trece, dar ce vom cladi noi, cu mana noastra si cu ganduri bune vor ramane peste ani si vom putea privi in urmachiar cu un suras atunci cand vom vedea ca n-am trait degeaba! De aceasta "hrana spirituala" mereu vom avea nevoie!

Oameni rai mereu vor fi pe lumea asta, nu stiu de ce dar sunt convinsa ca mereu va fi asa,smileys/smiley19.gif atata timp cat va mai suporta pamantul asta atatea rautati...

DECI , fiti buni si incercati sa va apropiati de oameni cu care sa reusiti apoi sa impartiti si necazurile , oricat de mici sau mari ar fi ele si sa deveniti iar veseliapoi...

UN PRIETEN ADEVATAT este cea mai buna mangaiere, estedaca vreti ca unpansament pe rana deschisa! Acum este important sa gasim si "medicamentul " potrivitcare sa ne "vindece"...smileys/smiley2.gif

SUCCES SI FRUNTEA SUS! VIATA ESTE FRUMOASA! Si este bine sa ne clatim in fiecare ziochii privind lucrurile bune ce ne inconjoara, chiar doar un rasarit de soare ar trebui apreciat de fiecare dintre noi.

Sa incercam sa ne bucuram de prieteni apropiati, de FAMILIA care mereu ne inconjoara cu dragoste si sa nu uitam niciodata sa oferim si noi cat putem pentru a face pe altii fericiti!

Nu este o teorie, doar o parere, luati-o cum vreti voi!

Cu bine!smileys/smiley2.gif

27.01.2005, 18:07
Capul sus, Tupac, si daca te consoleaza cu ceva, mai ai 100 de prietene de intalnit si cel putin o mie de kefuri in urmatorii ani! Fii happy ca ti s-a intamplat!

All the best,

J Lo

Fethoden
28.01.2005, 02:46
Mie mi-au dat pur si simplu lacrimile...esti atat de tanar si te simti distrus doar din cauza asta...!!!???

Nu e cazul sa disperi, fii tare...!!!!

Sigur lucrurile se vor aseza la locul lor......

....si nu uita : NU Timpul v-a fi cel care v-a rezolva asta, ci, Dragostea voastra....!

Nu Distanta e cea care isi spune cuvantul aici....ci Puterea dragostei....

Ah, fii linistit...!!!

Curaj, mergi mai departe....stiu , e foarte greu, vreti sa va vedeti, sa fiti impreuna, .....capul sus....ai incredere si nu iti pierde speranta..!!!.....ai inca multe de vazut si sper ca fiecare experienta sa te mareasca, sa te inzdraveneasca, sa iti dea putere, incredere in tine....!!!!....succes! ...si fii cu noi, poate iti este cat de cat mai usor!!!!