PDA

Arată versiune întreagă : ce ne place la femeile si barbatzii roman

mihaelaNV
22.01.2005, 17:45
Ca sa jucam cinstit...ar fi frumos sa tzinem unii la altii nu? si ar fi frumos nu numai sa ne legam unii de altii, but also sa vedem si frumosul in noi...asa ca baieti trecetzi la treaba:))))))))

Anaxor
23.01.2005, 00:34
La femeile romance imi palce ca ( majoritatea) inca mai tin la cochetarie si cum arata, nu se lasa in bataia neglijentei numita de americani" confortabil"--asta referindu-ma la cele de aici. la cele din tara imi place acelasi lucru, insa nu cind trece la cealalta extrema si ajung ca sorcovele de anul nou. Femeile romance in general gatesc bine si sint persoane cu care se pot purta multe discutii de la" suflet la suflet".

Barbatii romani ---imi plac ca mai au inca ( unii) cavalerismul specific...deschisul usii, lasat femeia sa treaca, ajutatul la sacose, Imi place cind aud " sarut-mina"....si mai au si alte calitati ( cel putin cei intilniti d emine) dar pe care nu le voi pomeni aicismileys/smiley9.gif..smileys/smiley2.gif

tonita
23.01.2005, 01:43
...asa ca baieti trecetzi la treaba:))))))))

Singurica,singurica ?smileys/smiley36.gif

Vlad
23.01.2005, 03:20
....si mai au si alte calitati ( cel putin cei intilniti d emine) dar pe care nu le voi pomeni aicismileys/smiley9.gif..smileys/smiley2.gif

Cred ca stiu la ce te referi: BARBATII ROMANI AU PAR IN NAS

Anaxor
23.01.2005, 03:23
....si mai au si alte calitati ( cel putin cei intilniti d emine) dar pe care nu le voi pomeni aicismileys/smiley9.gif..smileys/smiley2.gif

Cred ca stiu la ce te referi: BARBATII ROMANI AU PAR IN NAS

U got it!!!smileys/smiley43.gif

angela
23.01.2005, 07:52
Bineinteles ca imi plac barbatii romanii , au un tata si un frate si daca intre timp nu si-au facut nici o operatie smileys/smiley36.gif, sunt familia mea, ii iubesc si am tot respectul pentru ei.

Fethoden
23.01.2005, 08:04
Avem nevoie unii de ceilalti, nici barbatii nu pot trai fara noi, nici noi fara ei.

Indiferent de natie, de culoare , de apartenenta politica sau religioasa...etc, atat timp cat suntem OAMENi si stim sa luam --dar sa si daruim, sa ne completam unii pe altii, ar trebui sa traim cu totii in armonie, sa ne iubim si sa cautam intotdeauna calea de mijloc...

mihaelaNV
23.01.2005, 11:30
Amin, nice.....Fethodensmileys/smiley2.gif

Iar pentru tine dragul meu Tony...too late I'm married alreadysmileys/smiley79.gif

tonita
23.01.2005, 21:16
"I'm married already!"

Pacat, mare pacat.smileys/smiley19.gif Ma consolez cu apelativul " dragul meu"! Da daca divortzezi sa ne spui. We love u tosmileys/smiley36.gifnice, am trecut la treaba !

Frankenstein
24.01.2005, 01:05
Imi place ca avem ceva in comun; intelegem si gindim romanestesmileys/smiley2.gif