PDA

Arată versiune întreagă : Urgent- oferta loc de munca, viza J1

mariacipri
13.09.2006, 01:41
Buna

Daca cineva este interesat sa vina in State cu viza J1 pe 1 an, cititi mesajul.

Fostul meu angajator a luat o teapa pentru ca nu i-au venit oamenii programati, iar acum isi cauta cu disperare pe cineva cat mai repede.

E un hotel mic si are nevoie de persoane pentru front desk (www.hhinn.com (http://www.hhinn.com))

Conditii: facultate absolvita, engleza la nivel intermediar. Daca sunteti cuplu, e chiar mai bine.

Va spun sincer ca plata e slaba (7USD pe ora), babele sefe sunt sacaite, dar daca vreti neaparat sa veniti in State, merita sa incercati pt. ca se vine usor. Eu am mai avut un loc de munca si m-am descurcat super. In plus, nu platiti chirie.

Adresa de email e: dawncss@aol.com

Multa bafta!

P.S. Sorine, sper ca am pus mesajul unde trebuie. Daca nu, scuze.

mariacipri
14.09.2006, 10:02
Vreau sa fac o mentiune. Eu nu mai lucrez acolo de o luna, asa ca trimiteti email in engleza.

Daca vreti mai multe informatii, trimiteti-mi un PM.

Bafta

mariacipri
14.09.2006, 10:05
Inca ceva: nu mentionati de acest mesaj, pentru ca se presupune ca eu nu mai am nici un contact cu hotelul. Ce v-am spus aici sunt lucruri pe care le-am aflat fara sa stie sefele si vreau doar sa va ajut sa ajungeti in State.

enache angelica
18.09.2006, 21:21
am incercat cu pm dar nu a mers asa ca te rog sa-mi dai mai multe detalii daca poti

angela

enache angelica
18.09.2006, 21:22
ce este viza J1?

angela

iordana
21.09.2006, 11:01
va rog am nevoie neaparata sa-mi gasesc de munca in statele unite ma puteti ajuta