PDA

Arată versiune întreagă : INTERNSHIP U.S.A.

JustDeals
25.08.2006, 17:10
Aici am sa sa va rog sa postati fiecare ce stiti despre acest gen de programe, adica costuri, care firma ar fi mai buna...si cam cat se poate castiga? ...pe 1 an de zile de exemplu. Ma refer mai multla cei care sunt absolventi...si la joburile din inginerie, programare software.

luckylord
25.08.2006, 20:56
Parca un Buna ziua de inceput suna mai bine,nu?smileys/smiley2.gif

JustDeals
26.08.2006, 07:20
http://www.romanian-portal.com/forum/smileys/smiley107.gifSALUTsmileys/smiley120.gif

JustDeals
26.08.2006, 07:28
Nu vreau sa imi pierd timpul si nici pe al vostru...asa ca am fost scurt.

JustDeals
04.09.2006, 12:29
Chiar nimeni ? smileys/smiley4.gif

sorin
07.09.2006, 02:46
Aici am sa sa va rog sa postati fiecare ce stiti despre acest gen de programe, adica costuri, care firma ar fi mai buna...si cam cat se poate castiga? ...pe 1 an de zile de exemplu. Ma refer mai multla cei care sunt absolventi...si la joburile din inginerie, programare software.

Am impresia ca intrebarea ta este prea generala. Poate ar trebui sa spui ce stii tu despre acest gen de programe, ce nu stii si ce ai vrea sa stii. Sunt sigur ca o sa primesti raspunsuri daca detaliezi putin. smileys/smiley2.gif

JustDeals
13.09.2006, 15:18
La cererea insistenta a lu' Sorinel smileys/smiley1.gif..am decis sa bag si neste Intrebari numerotate ca sa nu se piarda nimeni(precizez ca ma refer la tipurile de programe pentru ...absolventii care vor sa faca bani si sacastige siexperienta, eu nefiind absolvent inca smileys/smiley17.gif):

1. Cati bani se pot face pe 1 an de zile in domeniul inginerie, programare software? sa stiu daca se merita

2. La ce firma sunt ofertele mai avantajoase?

3. Daca nu prea tine de firme...atunci cum pot face rost de o oferta buna in domeniul de mai sus?

Si daca aveti ceva de adaugat.. sa stiti ca orice experienta este binevenita aicismileys/smiley2.gif