PDA

Arată versiune întreagă : Stare civila - online

bh77
24.08.2006, 11:17
Stie cineva vreun site cu numele tuturor persoanelor dintr-o localitate (toate virstele)? De ex. o lista de stare civila, cu nasteri/casatorii/decese?

Tare ar mai fi de folos asa ceva...smileys/smiley86.gif

smileys/smiley4.gif

bh77
24.08.2006, 11:21
Ma refer la Romania...

Posibil ca in State si in Canada exista ceva similar, inca n-am cautat, dar nu prea-mi fac sperante mari pt ocolul mioritic.Inca smileys/smiley1.gif

danaioanacri
09.02.2012, 14:14
Sunt intr-o situatie asemanatoare cu a ta si-ti pot spune ca fara o pila serioasa nu se poate intra la starea civila. Eu caut o persoana decedata in anul 2000, n-am numele de familie, doar varsta, cauza decesului si cu interventii gen prietenii prietenilor, am patruns la starea civila sector 4, am dat si aldamasul, dar n-am gasit-o. Am plecat de la sibiu la bucuresti pt treaba asta. Acum ma apuca disperarea, trebuie sa patrund la starea civila sector 5, deci iar prietenii prietenilor etc. Pot sa-ti mai spun ca iti trebuie o relatie la Prefectura orasului respectiv si nu prea au voie sa caute INSISTENT, ca sa mergi la sigur iti trebuie cnp-ul persoanei. Pe raza municipiului Sibiu te pot ajuta, eu am facut deja traseul asta! Mult, mult succes!

aramis_13
09.02.2012, 21:55
bre, când mai postezi aşa de aiurea, mai uită-te şi pentru cine răspunzi. că din 2006, mă îndoiesc să mai intereseze pe respectiva/ul...

BRUSHU
25.05.2012, 07:19
Hai mai,aramis..
n-a fost atent omul la data postarii...nu e asa de grav.:)

aramis_13
25.05.2012, 07:53
și tu tot așa, cu trolu' pe aici? en passant, en passant?