PDA

Arată versiune întreagă : daca aveti copii - poate o sa va interese

m1rcea
21.08.2006, 22:02
Salut!
M-am gandit ca poate intereseaza pe cineva...www...., se adreseaza parintilor care au copii de varsta prescolara si incearca sa stranga intr-un singur loc tot ce au nevoie parintii. Pe langa stiri, articole, sfaturi, cantecele, poezii, glume sau poze haioase, exista sectiuni pentru gradinite, distractie, educatie, sanatate, magazine, sau lucruri utile - babysitting, frizerii, programe ale teatrelor, concerte sau o mica carte de bucate.

editat de sorin: spamul si postarea de linkuri comerciale sau personale nu sunt admise pe acest forum. adresele de email si numerele de telefon sunt admise. pentru reclama, contacteaza un administrator. citeste te rog si regulamentul de postare. ignorarea acestui mesaj va duce la suspendare.

Gogule
22.08.2006, 04:22
mica publicitate

marian42
22.08.2006, 07:50
<H1>The page cannot be found</H1>

The page you are looking for might have been removed, had its name changed, or is temporarily unavailable.

Adica nu e, nu exista, a mancat-o vaca, ca era verde si proaspata...

m1rcea
22.08.2006, 10:04
Mai incearca... nu a mancat-o vaca... nici nu mai e... E chiar acolo... si traficul o demonstreaza... Have fun...

Gogule
22.08.2006, 10:11
mircea mircea .. invata sa pui un link pe site .. si apoi zi ca exista ..

m1rcea
22.08.2006, 13:37
Gogule... de cand pun eu link-uri pe site-uri... si cate am pus... sa-ti mearga tie bine... Ok... here goes again... www.....

nkog
22.08.2006, 15:19
m1rcea,

Linkul postat de tineprima data, nu merge, insa cel postat ultima data, merge.smileys/smiley1.gif.

Gogule
22.08.2006, 15:33
Gogule... de cand pun eu link-uri pe site-uri... si cate am pus... sa-ti mearga tie bine... Ok... here goes again...www...

nu se vede frate .. oricum e bine ca esti expert la publicitate .. haha .. macar de era site-ul mai misto ..

Dj Anca
22.08.2006, 17:59
Sal,

la primul anutz nu-i mergea situl publicat din cauza ca, pusese ", " exact dupa ".ro"

Gogule
22.08.2006, 18:03
Sal,

la primul anutz nu-i mergea situl publicat din cauza ca, pusese ", " exact dupa ".ro"

mai vezi si tu odata smileys/smiley36.gif

m1rcea
23.08.2006, 00:31
iti spun eu ce s-a intamplat... Cand am scris textul, am facut link-ul cu[ url ][ /url ]... si probabil ca nu i-a placut lui nenea asp-ul...smileys/smiley1.gif Cat despre cat de "misto" este sau nu site-ul... Gogule... ce parere ai de ideea asta... este practic... gasesti usor tot ce ai nevoie... iar design-ul este acceptabil... Iar la priceperea in publicitate... well... perhaps it takes one to know one...

Incearca sa apreciezi ideea ca o sursa de informatii pentru parinti... smileys/smiley2.gif

m1rcea
23.08.2006, 11:03
Ne scuzati... O sa cedez primul... e mai bine asa... Pacat de carcoteli... si imi cer scuze ca am intrat in aceasta polemica... Stiu ca nu poti multumi pe toata lumea... dar as fi apreciat lipsa carcotelii doar de dragul de a carcoti...

Raman la intentia mea de a va prezenta un site pe care l-ati putea gasi sau nu util... smileys/smiley9.gif

rox2004
28.08.2006, 11:20
La mine a mers din prima... la primul link !!!

Gogule
28.08.2006, 13:39
La mine a mers din prima... la primul link !!!

a dat cu zarul .. ghinion ..

m1rcea
13.09.2006, 03:51
Gogule... un raspuns demn de Kramer... Pacat... originalul era mult mai simpatic... smileys/smiley2.gif