PDA

Arată versiune întreagă : Dan Teodor, unde esti?

20.01.2005, 08:29
Il caut pe un prieten bun din tara care a emigrat prin ani '94-'96. Se numeste Dan Teodor, este din Bucurestisi este(sau a fost) casatorit cuOlga.Are in jur de 46-48 deani. In urma cu 5-6 ani,cand am vorbit cu el ultima data locuia in zona Los Angeles.Thanks!

sorin
20.01.2005, 09:31
Mugatu, singura persoana gasita in <st1:State><st1:place>California</st1:place></st1:State> in baza de date publica este Miron D. Teodor. In caz ca-l mai cheama si Miron si

21.01.2005, 06:08
Multumesc Sorin, dar nu cred ca este el, speranta meaeste ca cineva il cunoste personal si poate sa-mi dea relatii suplimentare.

28.01.2005, 08:30
Mugatu, eu cred ca stiu despre cine vorbesti.Am fost la o petrecere impreunainprin anii '94-95 cred. Danlucra ca designer la Gap in LA si ea mergea la college. Dan fumeza tigare dupa tigare si bea orice care contine alcohol...nui asa? Am auzit ca ar fi divortat, dar nu sunt sigura de sursa informatiilor. Probabil ca au cell phones si deaceia nu poti sai gasesti prin yahoo sau switchboard.com

Daca aud ceva despre ei am sa-ti trimet un email.

31.01.2005, 01:00
Multumesc pentru info. Da, asa este, persoana pe care o descri seamana f bine cu prietenul Dan. Cat despre baut,el numeste asta social drinkingsmileys/smiley36.gif.

Daca afli mai mult trimete un PM