PDA

Arată versiune întreagă : Un post de Radio pt Inima Ta!

Dj Anca
13.08.2006, 12:15
Echipa SkRadio, te invita si pe tine sa fi alaturi de noi!!!Pentru a ne asculta intra pe: skradio.org

SkRadio va ofera acuma,3 Streamuri cu muzica.Streamurile sunt: Dance, Manelomania si Oldies.Ce puteti asculta la skradio??dedicatii in viteza, interviuri cu artisti din lumea mondena si internationala,stiri, cit mai multe suprize,si desigur o muzica pt toate virstele si toate gusturile.Intra sa ne Asculti si Tu, sinu vei Regreta!!!

Cu stima si Respect,
SkRadio Team.

GNChicago
13.08.2006, 12:34
Imaginatio, iti lipseste vreo litera sau e vreun nume strainesc

Dj Anca
13.08.2006, 12:41
Corectare...."Un Post de radio pt inima ta". Din pacate graba m-a facut sa mai apas o litera in plus. O seara Superba in continuoare!

Dj Anca
13.08.2006, 12:48
Buna GNChicago,

Nu stiu despre care mesaj vorbesti tu. Este prima data cind intru pe acest forum. Oricum, multumesc pt faptul ca, m-ai atentionat. Asa mi-am dat seama ca, graba m-a facut sa scriu gresit chiar la titlul de la topic! Se mai intimpla..este omenesc!

Oricum, o seara superba in continuoare.

GNChicago
13.08.2006, 13:40
Anca, sunt numai in trecere pe aici.....

Am incercat de zeci de ori sa pun mesajul asta la topicul cu recompensa si nu a vrut sa intre acolo nicicum.....si atunci mi-a venit ideia sa il pun in alt topic si a intrat aici la topicul deschis de tine.

Multumesc pentru gazduire, pina cind Pisoi sau sorin o sa-l mute la topicul unde apartine. sunt ceva probleme cu Forumul, in sensul ca nu poti scrie prea mult pe un topic, aoleu....deja am scris.

Thanks again!

Pisoi
14.08.2006, 05:41
Dj Anca, ti-am corectat denumirea topicului ...si l-am mutat la Mica Publicitate

Dj Anca
14.08.2006, 07:25
Multumesc, Pisoi.

Dj Anca
21.08.2006, 19:44
Pentru mai multe informatii despre SkRadio, ma puteti contacta prin e-mail la: anca@skradio.org

SkRadio, aduce Romania in Inima Ta!
O seara sau o dimineatza superba all.

Dj Anca
23.08.2006, 18:42
Anunt Important

3 Posturi Moderator pe Streamul Dance
7 Posturi Moderator pe Streamul Manelomania. Pentru cei interesati, trimite un demo, cu vocea ta, pe adresa:
"office@skradio.org

Aviz, minim 19 ani!

SkRadio Team!

fifi
24.08.2006, 15:24
Intr-adevar un post de radio romanesc bun, Dj Anca, radio unde poti gasi muzica pe toate gusturile si ce-i mai important, muzica romaneasca.

Am ascultat acest radio inca de la inceputurile lui, luasem o pauza insa iti multumesc pt ca mi-ai amintit de el.

Felicitari si tie si sefilor

Dj Anca
25.08.2006, 03:05
Cu placere Fifi si ma bucur ca, esti alaturi de noi.

Iti multumim, Fifi.

O zi superba in continuoare.

Dj Anca
16.09.2006, 09:50
Buna Dragilor!

Am revenit cu ceva noutati.

Astazi, SkRadio a lansat grila de toamna! Incepind de astazi SkRadio are pt voi IMNUL VOSTRU!!! IMNUL NOSTRU celor de la SkRadio. Pentru a asculta Imnul nostru aceseaza link-ul de mai jos.

Un weekend Superb!

SkRadio Team

sorin
16.09.2006, 17:00
Multumesc pentru gazduire, pina cind Pisoi sau sorin o sa-l mute la topicul unde apartine. sunt ceva probleme cu Forumul, in sensul ca nu poti scrie prea mult pe un topic, aoleu....deja am scris.

Thanks again!

GNC, cred ca faci tu ceva anapoda pe la PC-ul tau, ca vad ca nu mai sunt alte plangeri in legatura cu postarea de mesaje. Poti sa trimiti un PM webmasterului si sa-i explici exact ce erori iti apar tie si in ce context.

darie
16.09.2006, 17:39

Thanks again!

GNC, cred ca faci tu ceva anapoda pe la PC-ul tau, ca vad ca nu mai sunt alte plangeri in legatura cu postarea de mesaje. smileys/smiley2.gifPoti sa trimiti un PM webmasterului si sa-i explici exact ce erori iti apar tie si in ce context.

Sau mai simpu GNC......nu mai scrie pe forum dupa a treia bere :))

Pisoi
16.09.2006, 19:11
darie, se pare ca nu ai citit prea atenttopicurile pe acest forum...dupa cate stiu GNC se delecteaza cu visinata productie propie...ai grije sa nu cazi tu in capcana "DUI-ului"

fifi
24.09.2006, 17:56
Dj Anca am avut placerea sa te vad in poze pe site ul vostru si chiar sa te prind live intr-una din emisiile tale, sincer nu eram la pc, faceam curatenie prin casa dar am ramas uimita de multimea mesajelor pe care le cerau ascultatorii, ascultatori care, de altfel te-au facut sa stai in emisie mult mai mult dupa ora planificata de tine intial.

Te asculta lumea Dj Anca si te plac "nepermis" de multi, ai o voce calda si clara, e de inteles...

Feliciari pentru efort si multa putere sa mergeti inainte, chiar aduceti multe bucurie in inimile noastre

Dj Anca
26.09.2006, 05:56
Dj Anca am avut placerea sa te vad in poze pe site ul vostru si chiar sa te prind live intr-una din emisiile tale, sincer nu eram la pc, faceam curatenie prin casa dar am ramas uimita de multimea mesajelor pe care le cerau ascultatorii, ascultatori care, de altfel te-au facut sa stai in emisie mult mai mult dupa ora planificata de tine intial.

Te asculta lumea Dj Anca si te plac "nepermis" de multi, ai o voce calda si clara, e de inteles...

Feliciari pentru efort si multa putere sa mergeti inainte, chiar aduceti multe bucurie in inimile noastre
Multumesc, Fifi pt ceia ce ai scris mai sus. Ma bucur ca, ai putut sa ma asculti.

Ai dreptate ca, sunt zile in care imi este imposibil sa ies din emisie atunci cind ar trebui sa ia sfirsit emisia mea. Ma bucura faptul ca, ascultatorii nu ma lasa sa plec de linga ei si imi face placere sa fiu alaturi de voi, ascultatorii nostri care apreciati ceia ce noi vrem sa facem pt voi. Cuvintele de multumire si zimbetul vostru ne face pe noi sa mergem inainte.

O zi superba si sa ne re-auzim cu bine!

fifi
26.09.2006, 08:08
Anunta si tu mai dintimp pe aici pe forum cand faci emisii, ca sa ne planificam si noi timpul, am auzit la reclama la radio ca ai intra pe la 1 noaptea, asa sa fie? ora noastra sau a Romaniei?

Te salut si eu!

Dj Anca
26.09.2006, 17:32
Anunta si tu mai dintimp pe aici pe forum cand faci emisii, ca sa ne planificam si noi timpul, am auzit la reclama la radio ca ai intra pe la 1 noaptea, asa sa fie? ora noastra sau a Romaniei?

Te salut si eu!
Buna Fifi,

Programul meu este urmatorul:

1-3 AM (ora Romaniei) Marti, Joi si Simbata. (Programul nostru este postat pe pagina la noi la rubrica, "Emisiuni".)

Pa pa.

corlu
29.09.2006, 19:39
Felicitari pentru postul vostru de radio , e superb!

KEEP UP THE GOOD WORK! :)

L.

Dj Anca
06.10.2006, 13:19
Felicitari pentru postul vostru de radio , e superb!

KEEP UP THE GOOD WORK! :)

L.
Multumim, Corlu!

Dj Anca
06.10.2006, 13:34
Premiera Mondiala!!!!

Unde??? @ SkRadio!!! skradio.org

Cind??? Duminica, 8 Octombrie, 2006 @ Vip Printre Ingeri

Ora?? De la orele: 20:00-24:00(Orele Romaniei)

Cei de la VAGABOND, lanseaza noul hit "ALONE"

Asculta si tu!!! Nu pierde aceasta Premiera Mondiala!!!

Dj Anca
29.10.2006, 11:26
Concurs!!! Pentru detali despre concurs, asculta SkRadio, streamul Dance.

Good Luck!

Dj Anca
01.11.2006, 15:35
Check out the new Sound of Sk Radio Dance, and all new shows on Sk! Now much better!

Enjoy the new sound on SkRadio!

fifi
02.12.2006, 01:05
felicitari echipei SK Radio, este singurul post de radio de pe net caruia ii raman fidela, care imi incanta diminetile si pe care nu-l pot opri in weekend uri din cauza emisiilor in direct foarte reusite si se pare de foarte mare succes din partea romanilor de pretutindeni.

Multumesc SK Radio, alaturi de voi, intr-adevar ma simt mai aproape de casa!

Dj Anca
04.12.2006, 15:25
Cu Placere Fifi! Si iti multumim ca, esti alaturi de noi.

Dj Anca
04.12.2006, 15:28
Cistiga cu SkRadio!

Cistiga noul album In Tense, semnat De La Vegas, si noul album De Craciun, semnata Mihai Traistariu. Pentru mai multe detalii asculta SkRadio!Succes!

Dj Anca
05.12.2006, 15:57
Esti Fan Alex si Hitului Yamasha? Atunci asculta SkRadio, Simbata 9 Decembrie, de la ora 18:00 (Ora Romaniei). Fr3cky Mania si SkRadio iti ofera un interviu exclusiv cu Alex!

Don't Miss It!

fifi
25.12.2006, 16:19
ce zi de Craciun superba dragi romanasi de la SK, am prins 3 emisii in direct azi cu Dan(si fata lui) din Grecia, un tip din Cluj si zapa de Gerry din Praga am ascultat muzica Romaneasca pe ales si am simtit prin dedicatiile tuturor romanilor ca sunt aproape de Romania.

Va multumesc pt tot ce faceti SK Radio! si Srabatori fericite familiei din Alberta, Dj Anonimul, sotiei si fetitei lor Carla.

Dj Anca
09.01.2007, 14:26
ce zi de Craciun superba dragi romanasi de la SK, am prins 3 emisii in direct azi cu Dan(si fata lui) din Grecia, un tip din Cluj si zapa de Gerry din Praga am ascultat muzica Romaneasca pe ales si am simtit prin dedicatiile tuturor romanilor ca sunt aproape de Romania.

Va multumesc pt tot ce faceti SK Radio! si Srabatori fericite familiei din Alberta, Dj Anonimul, sotiei si fetitei lor Carla
In primul rind vreau sa va urez tuturor La Multi Ani 2007!, putin mai tirziu dar sper sa fie bine venit si acum!

Fifi iti multumim tie si tuturor celor care ne asculta, pt suportul vostru si ma bucur f f mult sa aud ca, colegii mei au reusit sa aduca Romania in inima voastra, mai alesin preajma sarbatorilor.

Speram sa fitzi alaturi de noi si in acest nou an, in care noi avem multe suprize pregatite pentru voi.

Tineti aproape de SkRadio si nu veti regreta!

Dj Anca
09.01.2007, 14:49
Eveniment!

Benny Benassi @ SK Radio Dance- 1 Februarie 2007 ora 19 (Ora Romaniei).

Asculta si vei fi ascultat cu SkRadio!

Dj Anca
28.03.2007, 13:49
Salutare Dragilor!

Am revenit cu ceva anuntzuri importante!

SkRADIO impreuna cu Roton iti ofera sansa de a cistiga noulalbum semnat Anka!

Dar sa nu uitam si de albumul Everday, semnat Activ!....doua albumuri excelente oferite de Skradio si Roton. Pentru mai multe detalii ascultati Skradio!

Succes!

Dj Anca
28.03.2007, 14:13
Pentru mai multe informatii despre SkRadio, ma puteti contacta prin e-mail la: anca@skradio.org

SkRadio, aduce Romania in Inima Ta!
O seara sau o dimineatza superba all.

Noua adresa de e-mail este: dj_ancaskradio@yahoo.ca ...pina la o noua auzire va doresc o audite placuta si o sapt superb in continuoare nu uitati sa ma ascultati vineri noaptea de la 1:00 AM, ora Romaniei!