PDA

Arată versiune întreagă : caut romani in Cincinnati-Ohio !!!

american_prayer
02.08.2006, 13:13
Caut sa cunosc cat mai multi romani din Cincinnati-Ohio , sau chiar din apropiere . Abia am ajuns aici si nu prea am pe nimeni cu care sa socializez : iesiri la cafea , mers la biserica romaneasca , integrarea in comunitate ... Daca va mai amintiti , inceputurile in America sunt destul de grele si un sfat in zilele astea , mi-ar prinde extrem de bine !Asa ca , va rog , daca sunteti din zona si vreti sa cunoasteti o persoana foarte tanara , interesanta si plina de viata , deschisa la nou ... in scopul legarii unei prietenii ...

PS : acestanu este un anunt matrimonial . Doresc sa cunosc persoane de ambele sexe , persoane bune , intelegatoare si interesate in a-si face prieteni noi ... stiu ca poate prieteniile de-o viata nu vin de pe net , dar ... merita incercat , nu ?

va multumesc de intelegere !
A.

Pisoi
02.08.2006, 13:53
...noul tau topic cred ca se incadreaza mai bine la COMUNITATI ROMANESTI, Cleveland si suburbii... Ohio...smileys/smiley2.gif...asa ca am sa-l mut acolo.

...sper sa primesti raspunsurile scontate de la romanii din Ohiosmileys/smiley32.gif

bine ai venit, si successmileys/smiley4.gif

p.s. nu este necesar sa deschizi mai multe topice cu acelasi subiectsmileys/smiley2.gif...unul singur este de ajuns daca este deschis la locul potrivitsmileys/smiley4.gif

american_prayer
02.08.2006, 20:57
Pisule,

problema e ca pana si eu am avut dificultati sa gasesc mesajul postat cand l-am cautat . daca nu cer prea mult , as vrea sa-l muti macar in zona discutii generale , nu matrimoniale ... doar pentru ca vad ca in zona asta in care m-ai mutat tu , nu ma vede nimeni ...oamenii nu prea trec pe-aici ! as avea mai mult succes daca as aparea pe forumulcu discutii generale . merci pt sfat ... nu stiam ca nu trebuie sa-l postez de mai multe ori ,oriunde il vreau ... te rog, daca exista libertate de "exprimare " pe site , sa-mi muti mesajul intr-o zona mai " circulata " ... inteleg ca ai fost extrem de bine intentionat si apreciez !
mi-ar placea insa , sa tii cont de parerea mea!

iti multumesc !

Pisoi
03.08.2006, 10:19
...OK, am mutatsmileys/smiley4.gif...succes! smileys/smiley20.gif

...sa sti ca tin cont de pareri si dorintesmileys/smiley2.gif...numaila cine imiraspundesmileys/smiley36.gif

american_prayer
03.08.2006, 11:21
merci mult ! apreciez ! sa fie intr-un ceas bun ... cum spune romanul, nu ?!
nu am nici un motiv din lume sa nu iti raspund! pari foarte de treaba!
esti cool asa cum esti ... nu te schimba !smileys/smiley2.gif
A.