PDA

Arată versiune întreagă : caut chirie si loc de munca in LA

juju
01.08.2006, 17:26
Momentan locuiesc in NJ iar la inceputul lunii septembrie trebuie sa ma mut in LA.Orice informatie este utila.

Multumesc anticipat.

Pisoi
02.08.2006, 07:46
...cred catrebuie sa dai mai multe detaliismileys/smiley2.gif"chirie" ce? ...cauti sa stai in gazda la cineva sau vrei sa inchiriezi vre-o locuinta?smileys/smiley75.gif...apoi, ce loc de munca? ...ce sti sa faci? ...ai drept legal de munca?smileys/smiley5.gif

juju
02.08.2006, 10:44
Nu am drept de munca legal, sunt cu viza de student.Momentan sunt
au pair in NJ ( deci pot sa lucrez ca babysitter) dar as putea sa
lucrez si intr-un restaurant ,etc.

Nu ma deranjeaza sa stau la cineva in gazda,e o.k..Preferabil ar fi sa stau impreuna cu cativa romani si sa impartim chiria.

VisNebun
28.08.2006, 16:23
Esti f sau m? Stau inAnaheim, Californiasi am inchiriat un apartament cu 2 camere din care un e libera. daca te mai intereseaza..... lasa un mesaj aici pe forum.smileys/smiley1.gif

ivona
01.09.2006, 21:30
Buna .....si scuze ca intervin ,dar am vazut ca esti din Anaheim si ma gandeam daca cunosti pe cineva pe nume Mark Gordon? numai dau de el de prin primavara si cred ca si-a schimbat chiar si numarul de telef.Poate ma ajuti cu aceasta informatie .Mersic ....poate ne mai auzim.Bye.

shara
03.09.2006, 10:48
ceau visnebun,

ma intereseaza aceea camera din anaheim daca mai este valabil anuntul. contacteaza ma cat mai urgent, si mai multe informatii despre pret si conditii.

multumesc

VisNebun
05.09.2006, 18:16
Buna Ivona, nu stiu pe nimeni aici prin zona cu numele asta Mark Gordon. Asta ii roman?