PDA

Arată versiune întreagă : Caut sponsor pentru un proiect.

suhm681
27.07.2006, 21:21
Buna ziua. Ma numesc Ionut am 27 de ani si am terminat de curand Academia de stiinte economice
.De mic copil am fost atras de lucrurile mai putin obisnuite. Acum 4 luni am luat decizia sa
plec intr-o ,,excursie" pentru a studia fenomenul radiatiilor si efectul lor asupra organismelor
vii realizand si un documentar.Locul cel mai bun pentru a studia atent aceste efecte si modul
de viata a fiintelor vii supuse radiatiilor este orasul din UKRAINA PRYPIAT, orasul de langa
centrala CHERNOBAL.Acest oras este parasit de la accidentul nuclear, el fiind un oras fantoma.
Totusi acolo traiesc numeroase animale care nu au fost afectate de acele radiatii care la unele
persoane au fost fatale.Pentru a duce la realizarea acestui proiect am nevoie de o suma de bani.Am strans bani din munca mea, am reusit sa achizitionez un laptop dotat cu baterie dubla si incarcator solar, camera foto digitala, camera foto subacvatica, echipament scafandru.Mai am nevoie de banii de transport, bani de achizitie echipament GPS. Echipa este formata din mine si inca un prieten pasionat de tot ce inseamna radiatii si efectele lor.Daca cineva ma poate ajuta cu o suma cat de mica sau o donatie de echipament, dupa realizarea proiectului si documentarului, o sa-l mentionez daca se doreste acest lucru pe pagina de web care o sa apara ca rezultat al calatoriei noastre.Pentru a ma contacta va dau adresa de mail:suhm681@yahoo.comVa multumesc pentru atentia acordata si sper ca o sa fie cineva care sa ma ajute.

webbazarcontact
28.07.2006, 00:39
Salut IONUT. Te putem ajuta cu un GPS Mio 168 + Mio Map Europa de Vest in care trebuie sa incarci harta UKRAINEI.Precizez ca GPS nu este nou, dar este in perfecta stare de functionare.O sa-ti trimit pachet numai da un nr. de telefon sa te sun.Pe langa acest dispozitiv o sa-ti trimit prin WESTERN si suma de 50 euro atat dispunem acum. Cand faci pagina web. te rog sa amintesti de noi. WEBBAZAR. Echipa noastra ureaza succes si asteptam sa fim primii care o sa vedem poze si filme din aceea regiune fantoma.