PDA

Arată versiune întreagă : pachete catre Romania

fuzica
19.07.2006, 05:50
In afara de filiala din Huston a firmei din Seattle pentru colectare pachete, mai stie cineva alta? Prin San Antonio sau Austin?

A folosit cineva firma din Huston? Pareri.....?!

Danniela
20.07.2006, 12:00
Buna,

amluat din Yellow Pages # de tel al lui Vasile Ghetes, dar ori de cate ori am incercat sa sun, nu raspunde nimeni. Stie cineva cum sau unde as putea contacta firma aceasta care se ocupa cu colectarea de pachete? Noi avem f multe faine de care nu mai avem nevoie, toate in stare f buna si as vrea sa le trimit in Romania daca e posibil.

Multumesc

sorintx
21.07.2006, 08:40
Poate nu mai trimit. Incearca seara, e numarul de acasa. Pachetele le strang in garaj. Mai intreb sa vad daca a mai trimis cineva recent.

fuzica
22.07.2006, 15:41
Ok, stiu ca mai e o firma in Dallas. Un anume domn David Poiana. Stie cineva de el. A trimis cineva prin ei? Eu am un numar de telefon si incercasem o data mai demult sa ii contactez dar nu raspundea nimeni.

Mersi.

Danniela
27.07.2006, 18:17
Am incercat sa mai sun la fam Ghetes de cateva ori, da acum imi zice robotu ca numarul nu exista. Are cineva alte idei unde as putea sa gasesc vreun centru de colectare haine?

Mersi

simonateo
08.01.2007, 18:27
Are cineva o informatie mai exacta, in legatura cu pachetele pentru Romania?? Numar de telefon poate? ...A reusit sa gaseasca cineva o firma mai aproape de Dallas??

Multumesc,

Simona