PDA

Arată versiune întreagă : Job amenajari interioare

tedd
10.07.2006, 05:40
Pentru PHILADELPHIA area, job amenajari interioare (building & remodeling). Nu este necesara experienta, doar seriozitate si dorinta de a invata. Posibilitate reala de avansare rapida in domeniu. Salariu de start 70 $ / zi la 6-7 ore lucru. Se asigura transportul dus-intors la locul de munca.

Pentru mai multe detalii, e-mail: tc_ted@hotmail.com, cell: 215-901-7384, Tudor

tedd
11.07.2006, 07:01
<DIV class=ForumPostC&#111;ntentText id=_ctl0__ctl1_bcr__ctl0___PostRepeater__ctl2_Post ViewWrapper>

Revin cu o precizare omisa din graba.... anuntul de job este destinat persoanelor cu statut legal in US, permanent resident sau citizen.

Tudor</DIV>

coyote
15.07.2006, 05:31
am un prieten ce este in philadelphia dar are o vasta experienta in interioare.....a lucrat ani de zile in romania...cat se plateste pt. meseriashi? Daca este interesat ...poate aveti un telefon sau e-mail de contact...mersi

sorin
15.07.2006, 05:44
Daca este interesat ...poate aveti un telefon sau e-mail de contact...mersi

Omul a postat atat emailul cat si telefonul unde poate fi contactat smileys/smiley2.gif

tedd
16.07.2006, 06:08
Coyote,

Anuntul meu cred ca a fost destul de clar si la obiect. Nu prea realizez scopul postului tau, atita timp cit ai locatie... Romania. Cam din aceasta cauza se umple forumul acesta deseori cu baliverne.

Cit despre prietenul tau "meseriash", daca este intr-adevar "meseriash" nu cred ca nu are ce lucra, si daca din intimplare nu are ce lucra, atunci o sa gaseasca si singur calea de a ma contacta , in caz ca este un obisnuit al forumului.

T

coyote
02.08.2006, 00:48
Nu este un obisnuit al forumului "meseriashu", eu doar voiam sa fiu de ajutor...

Sorin scuze de gafa cu tel sau e-mail ...nu am fost f. atent ...

Dar tedd sa sti ca datorita acestor baliverne sunt multi care au slujbe mai bune ...sau legale...

Nu stiu de ce te deranjeaza daca am locatia Romania

Este doar pt. cei ce au locatia USA acest anunt?

Distanta este de cateva ore cu avionu....

In fine o zi buna..........

Lorant
11.10.2006, 03:06
am vrut sa stiu daca esti cumva din Oradea si daca te mai cheama si Copilsmileys/smiley1.gif