PDA

Arată versiune întreagă : vase de croaziera

aladin
05.07.2006, 20:00
buna,

stie cineva ceva de firma job selection din brasov? sunt seriosi? a mai fost cineva plecat prin intermediul lor pe vas de croaziera? daca da spuneti-mi va raog cam cum stau lucrurile, daca firma e serioasa si daca viata pe vas e ok.

mersi mult

aconi
06.07.2006, 01:21
Daca iei si lampa cu tine e oksmileys/smiley2.gifsi bine 'nteles daca vorbesti english.Daca nu, iti recomand unul de croaziera pe Dunare.

merCi mult

xtina_atina
06.07.2006, 01:30
da,am auzit de ei si pot sa iti spun ca sunt foarte seriosi, prietena mea e plecata cu ei de 3 ani si e foarte multumita.sper sa iti foloseasca raspunsul.bafta.

divo
07.07.2006, 02:38
Si eu stiu multe persoane plecate cu ei!!Nu am auzit decat lucruri bune despre ei!!!

Bafta!!

credinta
07.07.2006, 10:38
Sint una din persoanele care a obtinut un job cu ajutorul aceste firme. Nu stiu care este acum situatia la aceasta companie dar au fost foarte corecti cu mine in tot decursul anilor(patru) cind am colaborat cu ei. Nu stiu la ce te referi cind te intrebi daca sint seriosi....am auzit foarte multe povesti cu multe firme care in schimbul unei sume iti garanteaza ca pleci....GRESIT! daca sti engleza la nivel medium incearca!mergi la Brasov si in schimbul unei taxe foarte mici vei sustine un mic interviu....In legatura cu viata pe vas....imi pare rau sa te dezamagesc dar viata pe barci este grea ....foarte grea ...iti spun din propia experienta ....

arizona
22.07.2006, 03:52
la fel sint seriosi dar munca , sucks, eu fiind obisnuit cu 2 ore de rugaminte sai duc gunoiul lui mama. Imi pare rau e greu. Mamaaaasmileys/smiley19.gif

bittersweet
22.07.2006, 23:32
he he, uite cum vorbele parintilor ii ajung din urma pe copilasi ! te inteleg perfect :)