PDA

Arată versiune întreagă : cum e viata in Miami?

mirela
05.07.2004, 10:25
Rog frumos, daca poate cineva sa-mi scrie..

ma intereseaza sa inchiriez 1 apartament in Miami,sunt castigatoare a loteriei si daca tot plec, vreau sa o fac intru-n loc drag sufletului meu..

Mirela

Antigona
22.08.2004, 17:00
Buna,

Ma numesc Roxana si locuiesc in Florida,laaproximativ o oradistanta de Miami,mai exact in Deerfield Beach.As dori sa luam legatura.E-mail-ul meu este :roxor8011@yahoo.com .Lasa-mi numarul tau de telefon ca sa te pot contacta si ora la care te pot gasi.

Bye!

anastasia
24.09.2004, 01:19
Roxana, sunt Mirela si am trimis e-mail la adresa de mai sus, dar nu ai dat nici un semn...Poti sa-mi lasi tu un numar de telefon unde poti fi gasita?

ceau

sorin
27.09.2004, 08:14
Tin sa va anunt ca puteti folosi si "privat messenger" (pm) pentru a schimba informatii intre voi. Trebuie doar facut click pe numele cuiva, apare o fereastra cu profilul persoanei respective si apoi click pe "pm" si se trimite mesajul. Acesta este foarte util in eventualitatea in care cineva nu si-a trecut emailul cand si-a facut cont pe acest forum.

26.03.2005, 03:46
De ce ar fi drag sufletului tau tocmai Miami?

Sint mii de alte locuri mult mai faine decit acela,sa nu fi dezamagita.......eu am colindat putintel si m-am oprit pentru moment in Monterey,CA.Merita!

Bafta si felicitari pentru noroc!

emanuelsoare
15.08.2005, 14:58
Buna Mirela,

Da te intereseaza eu vreau sa ma mut intr-o cladire care apartine de biserica romaneasca din Miami. E ieftin si apartamentul arata bine arata bine: 2 camere + livingroom. Sunt multi romani acolo asa ca eu zic ca e bine. Daca vrei mai multe informatii poti sa imi scrii la emanuelsoare@yahoo.com sau poti suna la telefon 001 786 201 7888

Cu bine,
Manu

emanuelsoare
15.08.2005, 15:00
Buna Roxana,

Eu sunt Manu si locuiesc in North Miami. Daca vrei sa mai stam de vorba iti trimit adresa mea de e-mail: emanuelsoare@yahoo.com si nr de telefon 786 201 7888
Cu bine. M

16.08.2005, 15:19
Miami e Miami si nimic nu se compara cu Miami (locuri mai faine sunt convins ca exista Lian ..depinde si ce-ti place ..cunosc pe cineva care are ca loc preferat Alaska) . dar nu toti putem trai acolo. SuccesMirela.

pvflor
20.11.2005, 06:18
Apropo de Alaska. Si eu as dori sa locuiesc acolo. Aveti cunostinte pe care sa le intreb cum este pe acolo?