PDA

Arată versiune întreagă : hmmm

mihhaela
09.06.2006, 21:52
Nu am crezut pana acum ca sunt si oameni rai si foarte invidiosi..poate ne ajuta cei cu inima buna si care au trecut prin interviu!

beauvois
10.06.2006, 01:24
Cu siguranta nu este vorba despre oameni rai si nicidecum de invidie smileys/smiley39.gif...claudiu nu cred ca a sarit gardul prin mexic deci a trecut prin interviu cu actele neprinse sunt sigursmileys/smiley1.gif la fel si eu si totul a fost in regula baftasmileys/smiley20.gif

vasilemihaibota
10.06.2006, 10:11
cred ca ideea era sa nu ne mai facem atatea griji pentru lucruri marunte

foryoutupac
10.06.2006, 12:51
Are dreptate,va faceti griji pentru lucruri marunte,daca ai bani in cont sau AOS sau un contract de munca,totul este in regula nu ii intereseaza pe ei cum esti imbracat cum ti-ai pus actele sau alte prostii

mihhaela
11.06.2006, 02:59
Sorry...puteti sa fiti mai expliciti,va rog?..am inteles de la unii ca au fost probleme daca au prins actele cu capse!Eu am spus asa ptr ca sunt 2 variante si le spun din nou:

1. Prindem copia xerox+traducerea legalizata cu capse,si dupa aceea le prindem pe acestea impreuna cu originalul cu o agrafa?(deci pe toate 3 la un loc)

sau

2.Prindem copia xerox +traducerea legalizata cu o agrafa(ptr ca astea se vor pune la dosar)si dupa aceea le prindem pe acestea impreuna cu originalul ca inca o agrafa?

sau

3. Prindem toate actele de la inceput cu o singura agrafa?(original+copie+traducere)?

Deci cine ne da un raspuns corect pana la urma?..ii rugam pe cei care stiu foarte bine si care sunt foarte seriosi

foryoutupac
11.06.2006, 04:41
Uite care este raspunsul,le puneti intr-un dosar toate actele in ordine sa nu fie prinse nici cu agrafe nici cu nimic puneti originalul copie traduceresmileys/smiley4.gif.Cred ca am mai scris undeva asta

usdream
11.06.2006, 09:07
CUM AM FACUT NOI :

am luat fiecare act + copie + traducere si le-am prins pe toate 3 cu o agrafa ( NU CAPSA ) , pentru ca agrafase detaseaza f usor .AU rezultat mai multe seturi atat pt sotie ( castigatoatrea loteriei ) cat si pt mine . Apoi la predarea actelor sotia le dadea ca pe banda rulanta seturile . Nu mai stiu exact ordinea dar a fost cam asa : certificatul ei de nastere , certificatul meu , cazierul ei , cazierul meu , etc etc . Si asa intr-un minut am predat toate actele , in timp ce altii care erau neinformati tot cautau prin dosare dupa copii sau dupa traduceri .

Noi am hotarat sa le prindem cu agrafe pt a nu risca sa ratacim sau sa pierdem vreun act . Acum voi hotarati cum e mai bine pt voi .

De asemenea puteti face cum spunea 4u2pac.