PDA

Arată versiune întreagă : Merg la interviu ambasada(AU PAIR)

Monicica
05.06.2006, 11:08
Hi all,

In 15 iunie sunt programata la interviu la ambasada, vreau sa merg ca si AU PAIR in USA, am mari emotii, eu nu cred ca am nici o sansa sa primesc viza dar prietenii si familia ma incurajaza. As avea nevoie de cat mai multe informatii, cine a trecut prin asa ceva sau a auzit despre cum decurge un interviu de genul acesta va rog sa imi scrieti as prefera pe adresa de mail( moni81s@yahoo.com (moni81s@yahoo.com) ) pt ca nu stiu sa folosesc foarte bine acest forum. Ideea e ca am fost respinsa de 2 ori cu viza de turist si acum nu am nici o nadejde ca voi primi viza. Ce ar tb sa fac sau credeti ca am vreo sansa?smileys/smiley75.gif Am nvoie de incurajari smileys/smiley19.gif. Va rog dati-mi informatii despre ceea ce stiti in sensul asta. Va multumesc mult. Moni

Monicica
05.06.2006, 11:49
Daca este cineva care ma poate ajuta cu informatii, va rog mult nu ezitati.

Am nevoie de ajutorul vostru, sa imi spuneti tot ce stiti in legatura cu interviurile. Voi merge la ambasada in 15 iunie si as vrea sa cred ca am vreo sansa sa primesc vizasmileys/smiley19.gif.

Va rog sa imi scrieti, va multumesc mult. Moni

sorin
05.06.2006, 12:59
Monicica, nu e nevoie sa scrii asa mare si ingrosat. Ti-am editat din nou mesajul, dar te rog ca pe viitor sa folosesti marimea normala.

Monicica
06.06.2006, 07:14
Buna din nou,

Se pare ca nimeni nu ma poate ajuta cu niste informatii.:((

Oricum, daca se indura cineva sa imi dea detalii despre ceea ce stie in sensul asta, (ma refere la un interviu de tip AU Pair) va multmesc mult .

Multa bafta tuturor, si mie bineintelessmileys/smiley17.gif. Take care & God bless you all!!