PDA

Arată versiune întreagă : Cum este cu cazarea?

ersylia
01.06.2006, 22:46
Salut la toata lumea!!!!smileys/smiley17.gifsmileys/smiley17.gif Imi place la nebunie site-ul asta. Este de fffoarte mare ajutor.mai ales ca eu ies pentru prima data din tara

Tocmai de asta vreau sa va intreb despre cazare. cum este mai avantajos sa stau o data ce ajung in State?Eu mi-am gasit un job in Orlando, Florida. Cazarea lor este scumpa $550 pe luna sima gandeamla un apartamentin care sa stam mai multi studenti romani.

Este greu de gasit ceva de la fata locului? Adica nu stiu daca este cazul sa impachetez sau nu si sacul de dormit ptr prima noaptesmileys/smiley4.gif,sper!!!!smileys/smiley5.gif smileys/smiley5.gifExista un ziar ceva de unde as putea vedea ofetele ptr cazaresmileys/smiley5.gif

stie cineva cum sunt preturile pe acolo? Sunt chiar atat de scumpe cum ne fac ei sa credem?smileys/smiley19.gif

Multumesc mult pentru ajutorsmileys/smiley2.gifsmileys/smiley17.gif

juve
24.05.2007, 19:04
daca ai acces la net da pe google cuvintul craiglist,vei gasi un site cu de toate pentru toata america...pe tine te intereseaza Orlando,gasesti toate orasele,dai click pe Orlando....de acolo intri la sublets,asta inseamna atunci cind vrei sa inchiriezi pe mai putin de 1 an,de la persoane fizice,fara comisioane,sau pe apartments...

sper sa te descurci..iti doresc bafta!!!!

juve
24.05.2007, 19:06
smileys/smiley36.gifacum vad data postului tau...poate esti deja prin Rominia...

sa fie atunci info pt altii